Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוסעים לאילת, מעדיפים לנסוע עם הרכב או בהסעה חינם?

CRuzer669
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב יהיה לנו נופש משפחתי לאילת מהעבודה, אני רוצה לנסוע עם האוטו כדי להנות מהדרך ולשים דלק מכספי, מנגד המשפחה רוצה את ההסעה בחינם ואני לא סובל נסיעות ארוכות באוטובוסים. מה תעדיפו?

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן. מסבירים להם שאתם יוצאים מתי שנוח לכם ולא עם כולם, נוסעים בקצב שלכם, עושים עצירות איפה שאתם מחליטים ולא כשלנהג אוטובוס מתחשק, שמים מוסיקה שאתם בוחרים...

לכל אלה יש בעיניי ערך הרבה יותר גבוה מערך הדלק ש"תבזבזו"

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שנסיעה לצד עולה לי 70 שח זה בהחלט שווה את החוויה של לנסוע ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעי נסיעה ברכב. האם הצעת את עצמך כנהג יחיד? אני יכל להבין מישהו ללא חיבה לתחום המוטורי שיסלוד מנסיעה ארוכה, אבל אם רק אתה נוהג זה לא אומר לשנות יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי ספק רכב. לא רק הנסיעה לשם כמו שציינו כל קודמיי אלא גם התניידות בתוך אילת - עם רכב יש אפשרות לצאת מהרדיוס של בית המלון ולטייל.

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במטוס אתה תוך שעתיים באילת כולל הזמן שאתה עובר בביטחון.

יש טיסות זולות לפחות בארקיע בשעות ספצפיות.

הסיבה היחידה לא לטוס זה בגלל שרוצים להביא משהו יקר ערך ושביר ואז צריך אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמשלם על החופשה, הוא זה שמחליט.

מקסימום שיסעו באוטובוס ואתה תישאר בבית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמשלם על החופשה, הוא זה שמחליט.

גישה שמתאימה לשרשור "למה אני לא מוצא בת זוג" בעוף. רמז - זו אינה התשובה הנכונה.

מקסימום שיסעו באוטובוס ואתה תישאר בבית.

ההתחלה נכונה, ההמשך פחות.

שיסעו באוטובוס ואתה תיסע עם הרכב.

אבל בשורה התחתונה - אני יכול להבין את הרצון של המשפחה לנסוע באוטובוס. תסתכל מנקודת המבט שלהם, יותר נוח, יותר מקום, ישיבה יותר זקופה. אם מדובר על 5 אנשים במשפחתית סטנדרטית, כל היושבים מאחורה סובלים מאוד. ברור שיהיה להם יותר נוח באוטובוס.

אישית - שולח אותם בטיסה, ונוסע באוטו לבד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...