Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משומש: סיטרואן C4 או פורד פוקוס? 40-60K (ועוד 10K ילכו על אודיו וליטוש)

DDRRE_
שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם,

בתור חובב סיטרואן מושבע (C5 2007, C5 2014) - איכות הנסיעה, נוחות, והתייחסות לפרטים הקטנים, הן בין התכונות החשובות ביותר עבורי. כעת מחפש רכב משומש - קטן יותר, וזול יותר, עם חוויה דומה וצריכת דלק נמוכה.

בנוסף, צפוי לעשות הרבה נסיעות בינעירוניות הלוך-ושוב, אז גם צריכת דלק חשובה.

הדבר האחרון שחשוב הוא שהאוטו לא יהיה "מסכן" - הייתי רוצה סמארט או C1 בגודל, אבל מצד שני, רוצה להרגיש שאני נוהג במשהו עם מנוע ולא בקופסת דגני בוקר על גלגלים. לכן מנוע שמסוגל להאיץ ורכב שלא יעוף ברוח הן תכונות חשובות.

אשוב ואסכם:

* איכות נסיעה, נוחות, התייחסות לפרטים קטנים

* צריכת דלק נמוכה, דגש על נסיעות בינעירוניות

* אחיזת כביש סבירה, מנוע חזק (יחסית)

ככל שאני קורא יותר ויותר, ה-C4 רק נשמעת יותר מעניינת. לפי מה שהבנתי היא עונה על כל הקריטריונים מעלה, כשהחיסרון היחיד היא שהיא לא "יצירתית במיוחד במראה החיצוני והפנימי".

המקבילה היחידה שזיהיתי עד כה היא הפורד פוקוס, והיתרון העיקרי בה לעומת ה-C4 הוא חיישני גשם\אור ודגש על אבזור טכנולוגי (בתור נהג C5, יש דברים שקשה להיפרד מהם. להדליק את האורות בעצמך זה אחד מהם).

החסרון הגדול לפי מה שהבנתי - צריכת דלק. ושוב, בשביל נוחות של אלף-דינוזאורים-למטר יש כבר את ה-C5. כמו כן, כנראה לא נוחה כמו ה-C4.

התקציב 40-60K. בנוסף אשקיע 10K על אודיו וסגירת פינות. מכוון לחלק התחתון של התקציב.

אשמח אם תוכלו לשתף אותי בדעותיכם ולשאול שאלות שיעזרו לכוון אותי הלאה.

אני בעיקר רוצה לדעת אם אני בכלל בכיוון, והאם יש ל-C4 קללות שצריך להיות מודעים אליהן.

כמו כן, אני תמיד מכוון לקנות רכב מהגרסא האחרונה, לכן במקרה של C4 או פוקוס אנחנו מדברים על עדיפות לדגם 2015 ומעלה (זו השנה האחרונה שבה עשו שינויים משמעותיים באבזור\מנוע וכד').

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס פחות חסכונית. לא פי 2, אבל מורגש. מצד שני, חזקה יותר ומהנה יותר, אם זה חשוב. בתקציב שלך אני לא רואה איך נכנסת פוקוס מ-2015.

אני מניח שאתה לא מחפש ידני. אם כן, קקטוס (מוגדשת) יכולה להיות אופציה.

אם לא, הייתי שוקל גם 308, שפשוט יש ממנה מבחר גדול משמעותית.

אם אתה מחפש רכב קטן יותר, 208 גם אופציה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס של 2015 זה עם הגיר הרובוטי.

אל תהיה מזוכיסט...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C4 זה רכב שנותן תמורה מעולה ביד2.

אבל צריך לקחת בחשבון כי השוק שלה חלש מאוד.

שכן מכר ב45 אלף שקל רכב משנת 2015.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס בגלל השם שיצא לה נמכרת במחירים מגוחכים ולדעתי שנת 2015\6 עם אחריות לעוד 6 שנים לגיר יכולה להיות עיסקה לא רעה (הוא עוד יצא בעודף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הדיוק:

יש 10 יחידות של פוקוס 2015 טורבו עם גיר פלנטרי.

יש 20 יחידות של פוקוס 2016 עם גיר רובוטי שיובאו ע"י איילון מוטורס.

ב-2015 לא הגיעה אף לא יחידה אחת עם גיר רובוטי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בסך הכל 10 פוקוס 2015 בכבישי ישראל כולן עם המנוע החדש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם המנוע החדש או הישן?

החדש.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התקציב שלך אתה מכוון לגרסאות ה 1.6 של הרכבים, כבר אל תצפה לעוף על הכביש.

לעניינו, לפוקוס גיר בעייתי, נכון יש אחריות, עדיין חרא של גיר. כרכב עבודה, אחלה רכב, להנות ממנו? אולי בגרסת ההצ'בק מנוע 2000 ביצועים נחמדים ומאוד דינמית, אם בא לך לבלוע את נושא הגיר, עשה טובה וחפש שנת 2013-2014 ביד 2, אנשים ימכרו לך את הרכב בעבור קרטון ביצים גם, אתה מצד אחד מרוויח רכב טוב, זריז ופרקטי ( עם תקלת גיר שמרחפת מעליך) ומצד שני לוקח להם את הפוקוס שכולם ישר מפחדים לקחת.

C4, מנוע 1.6? שוב, לא מהירה בכלל, קצב סביר, להשוות ל C5, לא בר השוואה, מצטער, לא בנוחות ולא בנסיעה,

אני לא הכי מכיר את ה C4 כדי להגיד לך כן או לא, אני יודע שיש גרסת טורבו 1.2 אך אני חושב שהיא לא בתקציב שלך.

במקומך (בהנחה שבכלל שקלת את הפוקוס) ללכת על מנוע 2.0, חפש גרסת האצ', יענה על צרכיך מבחינת גודל, עדיין ייתן פרקטיות מה וגם יהיה כיפי לנהיגה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הc4 בשילוב 1.6 ואוטומט 4 הילוכים מרגישה עייפה מאוד על הכביש. הגיר הזה מסרס כל מה שאפשר לסרס. חוץ מזה אבל רכב מעולה, אני נהגתי ואהבתי ממש הכל.

בפוקוס עם הגיר הבעייתי נהגתי גם כן ולא הרגשתי איזשהי בעיה עם הגיר,כנראה הייתי על רכב תקין באמת אבל לא חסר סיפורי אימה. אהבתי שהרכב יחסית זריז ומאוד נוח אבל פחות אהבתי שהוא צפוץ מאוד והקונסולה עמוסה בכל מיני שטויות,הרדיו נראה כמו פאנל של חללית כשהרוב בו מיותר.

בסופו של דבר כנראה הייתי הולך על הסיטרואן,עם הכבדות אפשר לחיות.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החדש.

וואו!. זה מעולה למי שקונה. מעניין בכמה אפשר לרכוש אחת שנת 2016/17 שנמצאת עדיין באחריות יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...