Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוורלים למרות ההקפדה על כל כללי השטיפה הנכונה.

שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים,

אני שומר על כל הרכבים בבית בצורה קפדנית בכל המובנים.

אני כל פעם מקנא באיש שקונה מאיתנו רכב :lol:.

בכל מקרה על רכב אחד מהיום שהוא יצא מהסוכנות הקפדתי על כל הכללים.

שטיפה ידנית בלבד, לרוב עם צינור מים, כשאין גישה לצינור אז בעזרת 2 הדליים.

כפפת מיקרופיבר, מגבת מיקרופיבר, 2 דליים, grit guard בכל דלי, שמפו יעודי, אוטם צבע איכותי כל חודש וחצי - חודשיים.

הרכב כסוף ובן שנה, אני שוטף פעם ב10-14 יום. היום הסתכלתי על הרכב תחת פנס רחוב, למרות כל מאמצי יש עליו פה ושם סוורלים עדינים, ממש לא כמו ברכבים שנשטפים במכונות אבל הם עדיין שם כשמתאמצים לחפש אותם.

האם זה טבעי ואין מנוס מסוורלים לגמרי? או שיכול להיות שפספסתי משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא קיימת אפשרות להימנע ב 100% מסווירלים. מה שכן, אפשר למזער אותם בשימוש עם ציוד מתאים ושטיפה נכונה.

כפי שתיארת את המצב - שכדי למצוא אותם צריך ממש להתאמץ.

אל תנסה לחפש אשמים, זה קורה לטובים ביותר :)

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול להמנע מסווירלים, הם תמיד יבואו, מספיקה השיערת אבק או גרגיר החול המסכן שיושב בזווית כלשהי על הפח וגם עם זרם מים היא תשרוט את הלכה, במיוחד אם מדובר בלכה עדינה.

הרכב שלי בן 8 חודשים, עבר פוליש עדין וציפוי קרמי לאחר שבועיים על הכביש בערך, סווירלים עדינים ביותר היו כבר לאחר שטיפה או שתיים למרות שאני משתמש בציוד שהשקעתי עליו הון, מטליות שעוברות תמיד כביסה ושימוש בחומרי שטיפה הכי טובים שאני יכול להרשות לעצמי (ואני לא מתקמצן..)

כמובן שלומדים עם הזמן להשתפר ולשפר טכניקות שטיפה בייחוד עם 2 הדליים, שלדעתי ה"סיכון" שם ליצור סווירלים קצת יותר גבוה מאשר שימוש עם מקציף גרניק וסבון כ PRE-WASH.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחלה ידועה, אין לצערנו דרך להימנע מהם לחלוטין אבל מה שאתה עושה היום הוא הצעד הטוב ביותר כי כמו שאמרת אתה מתאמץ למצוא אותם תחת פנס.

אל תשכח גם שרכבים רבים יוצאים מהבונדד עם סווירלים ופגמים עקב הכנות לא נכונות שעוברים לפני המסירה.

אם המצב ממש מפריע לך תוכל תמיד לבצע פוליש ולהחזיר עטרה ליושנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לאן לברוח מהם, אני העברתי את הלאון שלי לאחר חודש פוליש עדין+כמה שלבי פיניש ויושם שני שחבות של ציפוי של פיינלאב (HEAL LITE) בגדול אני אמור לקבל שיחזור עד 80% תחת חום(אחת הסיבות שהעדפתי לשלם על ציפוי יקר משמעותית)

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...