Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית אתר בוורדפרס

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את השגיאה לגבי קובץ ה-STYLE.CSS מקבלים אם אתה מעלה ל-FTP או בוורדפרס את התבנית כשיש לך תיקיה בשם XXX למשל ובפנים אין את הקובץ אלא יש עוד תיקיה של התבנית עצמה, נגיד THEME-NAME.

אתה צריך לדאוג לעלות את זה נכון.

כשאתה קונה תבנית אתה מקבל תיקיה שיש בה קובץ הסברים, חומרים ואז תיקיה של התבנית. אותה אתה צריך לעלות כזיפ או ישירות ב-FTP (עדיף לדעתי) ואז זה יעבוד לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגב, יש וורדפרס בעברית, סיכוי שהתמיכה שלו ב RTL טובה יותר, אני אישית בחיים לא אתקין דבר כזה אבל אולי לך זה יתאים.

לא א א א א א תודה :lol: העברית רק תסבך אותי עוד יותר.

אם ההתקנה דרך הפאנל ניהול לא עובדת לך, תעלה את הקבצים של הטמפלט דרך ה-ftp (תיקיית wp-content -> theme), תפעיל אותו דרך הפאנל ניהול ואז תתקין את התוכן דמו שאתה רוצה.

זה אמור להגיע לאותה שגיאה, הטענה שקובץ הגדרות ה-CSS לא קיים.

את השגיאה לגבי קובץ ה-STYLE.CSS מקבלים אם אתה מעלה ל-FTP או בוורדפרס את התבנית כשיש לך תיקיה בשם XXX למשל ובפנים אין את הקובץ אלא יש עוד תיקיה של התבנית עצמה, נגיד THEME-NAME.

אתה צריך לדאוג לעלות את זה נכון.

נשמע הגיוני מאד, זה אכן המצב. אבדוק את זה בערב, ואו שאחזור לעדכן פה או שאחזור לשאול שאלות :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי בשאלה. לא עובד.

אפילו שמצאתי את הקובץ, כך שאני יודע שהוא קיים.

אנסה דרך FTP.

אם ההתקנה דרך הפאנל ניהול לא עובדת לך, תעלה את הקבצים של הטמפלט דרך ה-ftp (תיקיית wp-content -> theme), תפעיל אותו דרך הפאנל ניהול ואז תתקין את התוכן דמו שאתה רוצה.

לאן אני מעלה אותם (לאיזה תיקייה)?

הכוונה לפאנל של WP או של הCPANEL?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי ברווז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה מה אני מנסה לעשות, אני לא מצליח להתקין. כולל בהעלאה דרך CPANEL.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה, אשמח לעזור לך. תשלח לי הודעה פרטית עם המייל שלך ואחזיר לך מייל כדי שתשלח לי את פרטי ה-FTP (תוכל ליצור זמניים ב-CPANEL, כנ"ל לוורדפרס) כדי לעזור לך להתקין את התבנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד מודה על העזרה, אשלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D30DK, אתה תותח. תודה רבה על העזרה. לבד לא הייתי מבין שקניתי תבנית HTML :lol:

טעות פטאלית של מתחילים...

ארכוש את הנכונה ואנסה שוב את מזלי. נקווה שאצליח לבד הפעם :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן...

בסופו של דבר, קיבלתי החזר על ה- THEME הלא נכון, ורכשתי את הכן נכון (שוב תודה רבה D30DK).

התקנתי, ללא בעיות, ואז- שמח וטוב לב, גיליתי שכדי שהערכה תיראה כמו שהיא נראית בדמו, אני צריך לבנות אותה ככה שהיא תיראה כמו בדמו... :cry:

קניתי ערכת נושא במקום להרכיב "לגו" לבד כדי שזה יהיה יותר קל וזריז. בסוף גם קניתי וגם "לגו".

בעסה.

כל הערכות באות ככה- SOME ASSEMBLY REQUIRED? הפשוטות יותר הן "שגר ושכח", רק להתחיל להעלות תוכן, לפי מה שראיתי.

האם ישנן ערכות E-COMMERS שמגיעות "מוכנות לעבודה", רק להתקין וכבר יש לך חנות פעילה? או שבכולן אצטרך להתחיל לשחק עם כל התפריטים, והמיקומים, והתמונות, וכל הדברים הטובים האלו במקום להעלות תוכן :shock2: ?

אני מתחיל לחשוב על להתקין ערכה פחות "מושלמת" עבורי, אבל סבירה שאפשר להתחיל לעבוד איתה מייד, ובינתיים "לשחק" עם ה"מושלמת" כדי להביא אותה למצב שאני רוצה אותה ואז פשוט לבצע החלפה של הTHEME ובא לציון בועל.

עצות? מחשבות? דיעות? עוד מישהו עשה את זה בעבר? תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה - מעבר להתעסקות לשם ההתעסקות - מהרגע שאתה עובר גם לצורך של סליקה וכו - למה לא להתעסק עם מערכת Hosted שאולי (דגש על אולי) קצת פחות גמישה אבל יש בה את כל הכלים שאתה צריך באמת ?

(תעיף מבט לדוגמא בSquare space - שם הערכות דיי מושלמות ולהקים חנות יכול לקחת דקות)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אתר woocommerce ואני ממליץ לך שתפנה לפרילאנסרים עשו לי עכשיו עבודה שרק השעות שהייתי מבזבז עליה עולות הרבה יותר מהמחיר שהם עשו לי. להקים בעצמך זה נורא קשה במיוחד כשאתה נתקע בכול שלב ומבזבז שעות על כול צעד קטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן...

בסופו של דבר, קיבלתי החזר על ה- THEME הלא נכון, ורכשתי את הכן נכון (שוב תודה רבה D30DK).

התקנתי, ללא בעיות, ואז- שמח וטוב לב, גיליתי שכדי שהערכה תיראה כמו שהיא נראית בדמו, אני צריך לבנות אותה ככה שהיא תיראה כמו בדמו... :cry:

קניתי ערכת נושא במקום להרכיב "לגו" לבד כדי שזה יהיה יותר קל וזריז. בסוף גם קניתי וגם "לגו".

בעסה.

כל הערכות באות ככה- SOME ASSEMBLY REQUIRED? הפשוטות יותר הן "שגר ושכח", רק להתחיל להעלות תוכן, לפי מה שראיתי.

האם ישנן ערכות E-COMMERS שמגיעות "מוכנות לעבודה", רק להתקין וכבר יש לך חנות פעילה? או שבכולן אצטרך להתחיל לשחק עם כל התפריטים, והמיקומים, והתמונות, וכל הדברים הטובים האלו במקום להעלות תוכן :shock2: ?

אני מתחיל לחשוב על להתקין ערכה פחות "מושלמת" עבורי, אבל סבירה שאפשר להתחיל לעבוד איתה מייד, ובינתיים "לשחק" עם ה"מושלמת" כדי להביא אותה למצב שאני רוצה אותה ואז פשוט לבצע החלפה של הTHEME ובא לציון בועל.

כל התבניות מגיעות "ערומות" בהתקנה. כל מה שאתה מגדיר(ניראות, תפריטים וכו') בממשק ניהול נישמר במסד נתונים ואז כשהאתר עולה הוא טוען את המידע הזה ובונה בהתאם את העמוד, ברגע שאתה רק מתקין תבנית בלי מידע במסד נתונים אז הוא טוען לך במראה ברירת מחדל.

מה שכן יש תבניות שמגיעות עם מין DEMO IMPORT, תבדוק מאיפה שקנית אם יש פיצ'ר כזה.

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרונקה כתב, רובן אם לא כולן מגיעות 'עירומות' ולפעמים בעמוד התבנית כתוב למשל

שהשתמשו ב-XYZ מבחינת תוספים, פונטים, הרחבות וכו'... אז אם אתה רוצה אותן צריך לרכוש גם כן או להוריד ולהתקין בעצמך.

כמו כן התבנית שלך תומכת ב-"1 Click Import All Demo" אז תבדוק איך/איפה עושים את זה (בטוח כתוב בהוראות של התבנית) ואז אולי זה ייצור לך הכל (בתקווה שזה לא סתם ייצור פוסטים דמו וזהו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן...

בעסה.

בדרך כלל עם התבנית מגיעים קבצי Demo הכוללים את המבנה והתוכן שאתה רואה בדמו לפני שאתה קונה .

כל מה שנשאר לעשות זה רק לייבא את הקבצים לתוך וורדפרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה - מעבר להתעסקות לשם ההתעסקות - מהרגע שאתה עובר גם לצורך של סליקה וכו - למה לא להתעסק עם מערכת Hosted שאולי (דגש על אולי) קצת פחות גמישה אבל יש בה את כל הכלים שאתה צריך באמת ?

(תעיף מבט לדוגמא בSquare space - שם הערכות דיי מושלמות ולהקים חנות יכול לקחת דקות)

הייתי בעבר בשירות ישראלי מקביל. לא אהבתי את זה. מעבר לעלויות שאני חוסך, יש לי שליטה מלאה ומוחלטת על הכל (ברגע שאני לומד להשתלט... :lol: ). יש לזה יתרונות וחסרונות, כמו לכל דבר בחיים, אבל במקרה שלי היתרונות עבורי עולים בסדרי גודל על החסרונות.

יש לי אתר woocommerce ואני ממליץ לך שתפנה לפרילאנסרים עשו לי עכשיו עבודה שרק השעות שהייתי מבזבז עליה עולות הרבה יותר מהמחיר שהם עשו לי. להקים בעצמך זה נורא קשה במיוחד כשאתה נתקע בכול שלב ומבזבז שעות על כול צעד קטן

אלו השעות שלי לבזבז :wink:

אני עדיין לא חי מהעסק, יש לי את היכולת לבחור אם אני רוצה להתעסק בזה. אני לא מעוניין להוציא את החלק הזה החוצה, גם נושא העלויות שהן רציניות יחסית וגם נושא השליטה שציינתי קודם. פלוס, אני תמיד מנסה לשפר את עצמי וללמוד ולעשות דברים שבעבר לא ידעתי איך, גם אם עכשיו אני יודע רק קצת. הידע רק עולה ואני אוהב ללמוד דברים חדשים ולשבור את הראש (ואת הקיר, ואת המחשב, ו-טוב, הבנו:wink: ).

חוץ ממתמטיקה. את זה אני לא אוהב ללמוד.

פויה מתמטיקה.

כל התבניות מגיעות "ערומות" בהתקנה.

לא ידעתי את זה.

כל מה שאתה מגדיר(ניראות, תפריטים וכו') בממשק ניהול נישמר במסד נתונים ואז כשהאתר עולה הוא טוען את המידע הזה ובונה בהתאם את העמוד, ברגע שאתה רק מתקין תבנית בלי מידע במסד נתונים אז הוא טוען לך במראה ברירת מחדל.

הבנתי. תודה.

מה שכן יש תבניות שמגיעות עם מין DEMO IMPORT, תבדוק מאיפה שקנית אם יש פיצ'ר כזה.

התבנית שלך תומכת ב-"1 Click Import All Demo" אז תבדוק איך/איפה עושים את זה (בטוח כתוב בהוראות של התבנית) ואז אולי זה ייצור לך הכל (בתקווה שזה לא סתם ייצור פוסטים דמו וזהו).

אתם תותחים, חברים.

עכשיו, כשידעתי בזכותכם מה אני אמור לחפש, מצאתי את אפשרות הייבוא דמו איפה שהוא- מתחבאת עמוק. אבל היא שם. עובד! נראה לא רע בכלל, כמו שרציתי שייראה (טוב, אחרי שאסיר כמה מהשינויים שעשיתי בינתיים שעשו רק בעיות עם הדמו :oops:).

המון המון תודה, עזרתם לי מאד.

עד לשאלה הבאה כמו שאומרים 8)

תודה! :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...