Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים מסיבוב סוכנויות לקראת החלפה אפשרית

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי המושב האחורי הוא באמת מתאים רק ל 2 אנשים כמו שאומרים ?, מה עם זוג +2 יכול להתאים עם בוסטר וסלקל?

יכול להתאים עם בוסטר וסל-קל, אבל לא בטוח שיהיה מקום לעגלה בתא המטען.

שלושה מבוגרים די סובלים בספסל האחורי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חיפשתי ברשת אודות המנוע והגיר בT4.

נמצא כי המנוע חדש יחסית ולא מגיע מפורד כבעבר. המנוע מיוצר במפעל החדש של וולוו לייצור מנועים (מנועי VEA).

הגיר מגיע מחברת אייסין היפנית.

לא נמצאו תלונות או תקלות סדרתיות.

יש לכם מידע נוסף?

מנוע B4204T19

https://ipfs.io/ipfs/QmXoypizjW3WknFiJnKLwHCnL72vedxjQkDDP1mXWo6uco/wiki/Volvo_Engine_Architecture.html

גיר AWTF-71SC

http://www.gottransmissions.com/blog/volvo-transmissions-for-sale/volvo-automatic-transmission

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע ב-t4 מאוד דומה ל-t5 למעט מס׳ שינויים קלים יחסית. ה-t5 נמצא בשימוש משנת 2014 ורץ בכל ליין הדגמים של וולוו, החל מה-v40 ועד ל-xc90 (בחו״ל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי השינויים לא ממש קלים - הטורבו ב-T5 גדול יותר, ויחס דחיסה של המנוע שונה. בהתחלה חשבתי שההבדל הוא רק בתוכנה, אבל זה לא המצב (תשובה שקיבלתי מסדנת RICA שמייצרים מפות משודרגות למנועים האלה).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תודה רבה על הקישורים.

בחנתי לעומק את האפשרות הזאת, כמו גם האם לקחת את גרסת ה R Design.

במילים אחרות ההתלבטות שלי היא על הציר שבין נוחות להתנהגות.

הפולו וכנראה גם ה R Design מתנהגות טוב יותר, נראות יותר קרביות אבל משלמות על זה במחיר הנוחות בשל מתלים קשיחים וצמיגים רחבים בעלי חתך נמוך.

לאחר מחשבה רבה ובדיקת הדרישות שלי לעומק הגעתי למסקנה שאני צריך רכב חזק ונוח לשיוט ממושך בכבישים מהירים ושיהיה אוחז וחד ברמה סבירה בסיבובים. מהבחינה הזאת גירסת ה kinetic T4 עונה בדיוק על הצרכים. גם העיצוב החיצוני מדבר אלי מאוד.

היא לא קרבית מדי ומושכת תשומת לב שאני לא מחפש.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אפשר להגיד שאני די סגור.

הדבר היחידי שעומד ביני ובין ההזמנה הוא

המכירה של האיביזה.

לא מטפל בראשון. אני מהדרום

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-v40 מגיעה עכשיו עם מערכות בטיחות אקטיביות (סטייה מנתיב, זיהוי תמרורים, התראת התנגשות ובקרת עירנות) ללא תוספת תשלום. בנוסף, יש לוח מחוונים דיגיטלי וגלאסרוף.

השאלה היא איזו V40 מגיעה עם כל מה שרשמת? ראיתי שיש מספר מנועים ומספר רמות גימור.

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא איזו V40 מגיעה עם כל מה שרשמת? ראיתי שיש מספר מנועים ומספר רמות גימור.

כמו שרשם הבחור מעליי. מגרסת הקינטיק עם מנוע ה-1.5 טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר עדכונים:

קיבלתי הרבה הצעות לקניית הרכב שלי אבל אף אחת מהן לא תואמת את הציפיות שלי. אני מודע למצב השוק ואני לא "חי בבועה".

בוולוו קיבלתי הצעה מאוד נמוכה לעסקת טרייד-אין שאפילו לא שווה התייחסות.

ההצעה הטובה ביותר שקיבלתי היא מסוכנות סיאט לטרייד מול לאון FR חדשה.

בתחילת שנה הבאה מגיע משלוח חדש הכולל בקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אוטונומית.

כרגע זאת האופציה המועדפת.

לאון.JPG

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין תוספת חשובה נוספת. החל מהשנה הבאה תוספת של שנה נוספת לאחריות. סה"כ שלוש שנים.

המתחרה העקרית לFR 1.8 במחיר דומה וביצועים טובים יותר תהיה הפולו GTI החדשה.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...