Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי גילוי נאות בקניה מטרייד אין (הכותרת נערכה)

שימו לב! השרשור הזה בן 2260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא מזמין הבדיקה וזה רשום בחוזה שחלק מגילוי נאות הוא טופס הבדיקה.

אני חושב שמדובר בתאונה שהיתה בבעלות הראשונה.

עדיין מחכה לפנייה שלי לחברת הביטוח שיתנו לי את הדוח תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתוך הגיון-רואים כי התאונה שמדווח עליה בשתי הבדיקות באותו המקום,

יש תביעת ביטוח-שאם תוכל להשיג את הדוח שמאי זה יהיה מעולה.

על כן אני לא מבין למה כולם פה בטוחים שלא תראה שקל, במידה ואכן התיקונים רשומים בצורה ברורה בדו"ח השמאות +הבדיקה הקודמת וטופס גילוי הנאות=תביעה שיש לה סיכוי לא רע להשיג את מטרתה.

אדגיש שאני לא יועץ משפטי(גם לא מתיימר להיות)ולדעתי שווה לך להתייעץ עם אחד לראות מה סיכויי ההצלחה.

במידה ויש לך בעיה להשיג את זה,לפני כמה ימים העלו פה אתר שדרכו בעלות סימלית של עשרה שקלים אפשר להוציא פירוט של כל התיקונים שנעשו דרך חברות הביטוח, שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח לא משלמת 22 אלף ש"ח מבלי שיש בידה דוח שמאות מפורט אליו מצורפות עשרות תמונות של הנזק.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיסטם - הצגץת בדיחקה כזו לקונה הפוטנציאלי היא הטעיה.

בדיקה לצורך תמחור? לחברת הליסינג יש כל האמצעים לבצע את הבדיקה באמצעים העצמיים שלה. הפניה למכון "חיצוני ואובייקטיבי" נעשית על מנת להציג את התוצאה למתעניינים, והמכונים יודעים זאת. אחרת לא היינו נתקלים בייפיוף מסוג זה על בסיס יום יומי, וזה רק בפורוםפ הקטן שלנו. בעולם הרכב הישראלי ההיקף הרבה יותר גדול. "בדיקה שטחית"? ערבבו גם אותך. זו בדיקה שנועדה לגלות טפח ולכסות טפחיים, בדיוק עבור פתיים כמו פות"ש.

פות"ש - אל תעב מהמונח "פתי". גם אני הייתי כזה פעם. לומדים מהניסיון.

אותי לא ערבבו מהסיבה הפשוטה שאני ביצעתי בדיקה לשני רכבים ואכן הבדיקות היו שונות לגמרי, עשיתי גם בדיקות מול שמאי רכב שהעריך את הנזק בתאונות ועוד אז לא ממש ערבבו אותי... לבסוף גם רכשתי את הרכב כשאני מודע למה שהיה ולא היה.

ישה מי כמוני ישמח אם הבחור יזכה בבית משפט השאלה אם זה יגיע לזה בכלל.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כל התגובות הלכתי שוב למכון בדיקה,

ביררתי עם הבוחן שחתום עליה שיסביר מה הוא רשם, לטענתו אין פגיעה בשאסי, הנזק היחיד שיש זה ירידת ערך.מעבר לכך הרכב במצב טוב.אם היה כתוב קורה אז זה שאסי, מדובר בתיקון באזור דלת הנהג ולעמוד שהדלת מחוברת אליו.

קיבלתי גם את הדוח העדר תביעות של הרכב לשנת 2015,רשום שהנזק נגרם בחנייה וירידת ערך נקבעה על 5 אחוז.

עריכה אחרונה על ידי alex5t
טעות כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה בוחן הלכת?

זה מהיום או ההוא לפני שנה וחצי?

אם מדובר בהוא מן העבר הוא ממשיך לעבוד עליך.

העמוד שהדלת מחוברת אליו שנפגע זה פגיעה בעלת משמעות גבוהה

סעיף משנה 1 – רשימת הליקויים שיש להם משמעות גבוהה"האבחנה" כפי שהיא צריכה להירשם "בטופס סיכום אחיד"א. פגיעה, תיקון, איכול ו/או החלפה בחלקים הבאים:1 .ריצפה אחורית בחלק הסמוך לקו ציר רוחב האופנים2 .ריצפה אחורית מעבר לקו ציר רוחב האופנים3 .בקורה אורכית אחורית מעבר לנקודת רתום המתלה4 .כנף פנימית אחורית נושאת בולם זעזועים5 .עמודים-אמצעי-קדמי-אחורי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסכם זאת כך בפניך שתי החלטות שאתה צריך לקבל

קנית רכב עם תאונה לא קלה במחיר כמעט מלא.

קייימת בפניך אפשרות לתבוע את המוכר ואת מכון הבדיקה מלפני שנה וחצי. או להחליט לא לעשות עם זה כלום

עכשיו אתה צריך להחליט מה לעשות עם הרכב

להישאר איתו או למכור אותו.

למכור אותו תצטרך להוריד במחיר בצורה ניכרת ( יש כאלה שלא יקנו אותו גם בחינם בהגזמה ).

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תבקש לקבל את תמונות מהלך תיקון הרכב עם יש להם,ואם תוקן על חשבונם, אם יש דוח שמאי יותר טוב.

עדכן אותי אם יש ברשותך תמונות או דוח שמאי ןהעזור לך 0546999223 אלי אמרן שמאי רכב.

חוק גילוי נאות נוגע בכולם בטח בחברת ליסינג המחזיקה ברשיון סחר.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תבקש לראות דוח שמאי עבור התיקון של הרכב ע"י חברת הליסינג.

תבקש תמונות.

תבקש גם את טופס הבדיקה שבוצעה בזמן שאתה רכשת את הרכב.

אם יש לך אחד מהם תתקשר אלי והעזור לך 0546999223 אלי אמרן שמאי רכב.

חוק גילוי נאות נוגע בכולם. בטח בחברת ליסינג שמחזיקה ברשיון סחר.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הייעוץ.

לגבי המקרה: הרכב נקנה מאוויס סניף ראשון לציון רוזיסקי.

הלכת אליהם, הם אומרים שהם אמרו לי לגבי התאונה והבוחן בבדיקה האחרונה הגזים ברישום של המשמעות,הם הציעו לי זיכוי של עשרים אלף אם אני עושה אצלם טרייד, שלמען האמת זו ההצעה הכי טובה שקיבלתי על הרכב. הבעיה היא שיש רק דגמי שברולט פרטיים.

יש לי את הטפסים של הבדיקות והטופס של AIG לגבי התאונה אבל הם לא מוכנים לשלח לי את הדוח שמאי.

התאונה הייתה בזמן היד ראשונה של הרכב(יד ראשונה פרטית) וכמובן שעבר השבחה לפני שהגיע למגרש עם צביעה שהתחילה להתקלף חודש אחרי שקניתי את הרכב, גם הרכבים האחרים שראיתי כשבאתי לעשות טרייד על הספארק נצבעו גרוע,היה רכב שצבעו את התאורה של הלוחית רישוי והסוכן אמר שאין בעיה ושאני יכול להוריד את זה עם טרמפנטין.

אני מודע לזה שהייתי צריך להתמקח על מחיר כי הרי כתוב שעבר תיקון תאונה וחשבתי שאם תיקנו אז המחיר סביר,

רק כשרציתי למכור הבנתי מה זה ערך מסחרי.

היה פה אי גילוי לגבי גודל התאונה והנזק שנגרם, לא הסתירו שעבר תיקון תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה אי גילוי לגבי גודל התאונה והנזק שנגרם, לא הסתירו שעבר תיקון תאונה.

משפט לפנתיאון

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להבין כי ירידת ערך ביטוחית של 5% שקולה ל 20% ירידת ערך מסחרית ואף יותר (או פחות)

תלוי בדגם.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעדכן לגבי המקרה, פניתי לשירות לקוחות של אוויס למתן אפשרות להגיע לפשרה ללא הליך משפטי.

אמרו לי שלוקח עד חודש ימים לטיפול בפנייה, חיכיתי שיחזרו אליי עם תשובה, עבר חודש והתקשרתי בעצמי לאחר שלא חזרו אליי,אמרו שהפנייה עברה למנהל וזה עוד כמה ימים,חיכיתי שבוע והתקשרתי שוב לאחר שלא חזרו אליי, אמרו שזה הגיע למנהל סניף אויס שממנו רכשתי את הרכב ובאותו שבוע הוא אמור להתקשר אליי, עבר שבוע מאז ונגמרה לי הסבלנות, בשבוע הקרוב אני הולך להגיש כתב תביעה נגד המגרש על המקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...