Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 2011 - מספר שאלות טכניות

mazda 6
שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי מספר שאלות על הרכב שלי סיאט לאון 2011.

1. כשהבורר תאורה על מצב AUTO ובאור יום פנסי החזית עדיין דולקים מה יכולה להיות הבעיה?

2. אני כבר צריך להחליף צלחות בלם + רפידות בגלגלים האחוריים מה סדר גודל מחירים? אני חושב שאני לא זקוק למוצר משופר (הרכב סטוק וסגנון הנהיגה שלי רגוע במרבית הזמן). בכל אופן היכן כדאי לקנות?

3. אני מעוניין להחליף פנסי חזית לחדשים (הקיימים כבר די עכורים) איפה הכי כדאי לקנות חו"ל/מהארץ?

4. ישנם גימגומים בהתנעה קרה למשך כ 10/ 15 שניות הדר מתבטא בקפיצה של הסלד באופן לא רציף למשך הזמן הנל. האם נדרש ניקוי סעפת? בעיה מוכרת?

תודה מראש לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובות מודגשות

שלום לכולם.

יש לי מספר שאלות על הרכב שלי סיאט לאון 2011.

1. כשהבורר תאורה על מצב AUTO ובאור יום פנסי החזית עדיין דולקים מה יכולה להיות הבעיה?

אין תקלה, זה מגיע ככה. ניתן לבטל דרך חיבור למחשב רכב.

2. אני כבר צריך להחליף צלחות בלם + רפידות בגלגלים האחוריים מה סדר גודל מחירים? אני חושב שאני לא זקוק למוצר משופר (הרכב סטוק וסגנון הנהיגה שלי רגוע במרבית הזמן). בכל אופן היכן כדאי לקנות?

3. אני מעוניין להחליף פנסי חזית לחדשים (הקיימים כבר די עכורים) איפה הכי כדאי לקנות חו"ל/מהארץ?

מה לגבי חידוש פנסים? יהיה זול משמעותית מפנסים חדשים. (גג 100 ש"ח).

4. ישנם גימגומים בהתנעה קרה למשך כ 10/ 15 שניות הדר מתבטא בקפיצה של הסלד באופן לא רציף למשך הזמן הנל. האם נדרש ניקוי סעפת? בעיה מוכרת?

באיזה מנוע מדובר?

תודה מראש לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צלחות בלם ורפידות אם אתה רוצה להגיע לאיזור חדרה אני יכול לדאוג לך בחנות שאיתה אני עובד שנים להנחה יפה על חלפים ממותגים איכותיים. אל תשים זבל סיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מק"ט לא יתן לך משהו מקורי.

בגרמניות מאוד קשה לזהות מקט"ים של ברקסים כיוון שיכולים להיות כמה סוגי ברקסים שונים על אותו מרכב.

אצלי באיביזה יש 3 אופציות של צלחות בגדלים שונים וכמובן שרפידות שונות בהתאם - ההמלצה שלי היא למדוד את גודל הצלחת ולצלם תמונה של אחת הרפידות ועם זה לגשת לחנות חלקי חילוף או לגשת לסוכנות סיאט לבקש הצעת מחיר כתובה ושם יהיו כתובים המקט"ים.

ציין בבקשה תת דגם של הרכב [אני מאמין שזה 1P1\5F1 ] ודגם מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי צלחות ורפידות בלאון 1.8 בטיפול האחרון, אם מעניין אותך אני יכול לבדוק את המחיר בחשבונית, לקחתי מקורי.

לגבי פנסים, גם אצלי ליטוש לא עזר, העכירות היא מבפנים. בגלל שזה לא משפיע על עוצמת התאורה בחרתי שלא להחליף פנסים.

לגבי אור הדרך שעובד קבוע, יש מדריך בפורום איך לבטל את אור הדרך שעובד קבוע בתהליך עם סיבוב המפתח ומוט האיתות, אצלי עבד והפנסים כבויים כבר 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מק"ט לא יתן לך משהו מקורי.

בגרמניות מאוד קשה לזהות מקט"ים של ברקסים כיוון שיכולים להיות כמה סוגי ברקסים שונים על אותו מרכב.

אצלי באיביזה יש 3 אופציות של צלחות בגדלים שונים וכמובן שרפידות שונות בהתאם - ההמלצה שלי היא למדוד את גודל הצלחת ולצלם תמונה של אחת הרפידות ועם זה לגשת לחנות חלקי חילוף או לגשת לסוכנות סיאט לבקש הצעת מחיר כתובה ושם יהיו כתובים המקט"ים.

ציין בבקשה תת דגם של הרכב [אני מאמין שזה 1P1\5F1 ] ודגם מנוע.

התת דגם הוא 1P1 ודגם מנוע CDA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי צלחות ורפידות בלאון 1.8 בטיפול האחרון, אם מעניין אותך אני יכול לבדוק את המחיר בחשבונית, לקחתי מקורי.

לגבי פנסים, גם אצלי ליטוש לא עזר, העכירות היא מבפנים. בגלל שזה לא משפיע על עוצמת התאורה בחרתי שלא להחליף פנסים.

לגבי אור הדרך שעובד קבוע, יש מדריך בפורום איך לבטל את אור הדרך שעובד קבוע בתהליך עם סיבוב המפתח ומוט האיתות, אצלי עבד והפנסים כבויים כבר 3 שנים.

אשמח לדעת מה המחיר שיצא ואיזה מוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...