Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נציג סיאט: כל רכב חדש החל מ 2018 מחויב בהתקנת מובילאיי, האם נכון?

Aviv943
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

גם אני הזמנתי רכב ב 2017 עם עלייה של 2018 ובאמת לאחרונה הגישו לי מפרט מחודש עם מובילאיי...

לא עזרו האיומים כי אין אלטרנטיבה. רק ביקשתי שיצניעו את המובילאיי ככל האפשר.

אחר כך נחפש איך אוכלים את הדבר הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הלאון שלי וכל החודש עד שהגיע לארץ ושוחררה מהנמך בממוצע כל יומיים היו מתקשרים מסיאט לוודא שאני לא רוצה מובילאיי!

לדעתי המערכת הזות יותר מציקה ממצילה, מערכות מקוריות הן המצילות ועד שהיבואנים בארץ הקודש יפסיקו לסרס איבזורים(התחליך התחיל לאט לאט) אז כולנו נסבול מציפצופים חופרים או ננתק אותה ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהם ימשיכו למכור ב-2018 את לאון מסורסת לחלוטין מאביזרי בטיחות מקוריים,

ומצויידת עם טלאי ה"מובילאיי אפטר מרקט".

אם זה יקרה, הם צפויים לקבל בעיטה חזקה בישבן מיבואנים מתחרים, ומציבור צרכנים שלאט (חבל שלאט מדי) מתחיל לקלוט את הקומבינה שעושים עליו כבר יותר משנה.

מדי פעם יוצא לי לבקר באולמות תצוגה (ולא רק של צ'מפיון), כדי להתעדכן מה חדש.

עשיתי לי מנהג: לשאול בקול רם את נציג המכירות על סטטוס אבזור הבטיחות, כולל גם השוואה

עם יבואנים של יפניות וקוריאניות שכבר היום מקפידים על אי-סירוס האבזור המקורי של היצרן.

גם כשאני יודע היטב את התשובה.

לא פעם הבחנתי בחוסר נוחות בולט של הנציג, בעיקר כשיש נוכחות של עוד קונים סקרנים.

מה יקרה ב-2018, זה תמיד כמובן "סוד צבאי" מסווג, שלאף אחד אין שמץ ממנו...

ובהזדמנות זו...

מתנצל מעומק ליבי אנשי מכירות יקרים! אני יודע שכולכם עושים עבודה מצויינת,

ושזה ממש לא אשמתכם, אבל מה לעשות -

נקלעתם לעבודה אצל יבואנים שהם חלק מקומבינה על חשבון הבטיחות שלנו בכביש. ;-)

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובייל זה אחלה דבר שומר על הנהג ומשאיר אותו מרוכז ומעיר אותו במקרה של טעויות , הוא גם בכלל לא מעצבן , הוא מצפצף שהוא באמת צריך ולא סתם , בנוסף בגרסה החדשה ביותר הוא מציג בתוך המסך הקטן את מהירות הנסיעה שמותר באותו כביש

אחלה דבר ומונע תאונות. אני ממליץ לכל אחד לשים דבר כזה ברכב ואם זה מגיע עם הרכב צריך להגיד תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא עם המערכת עצמה. מובילאיי זה נחמד כפתרון לרכבים משומשים או לכאלה שמיוצרים בלי מערכות בטיחות מקוריות.

ברגע שרכב מגיע בלי בלימה אוטונומית ומערכת לתיקון סטייה מהנתיב והלקוח מקבל מובילאיי בארץ זאת בעיה.

רכב שרק מצפצף בטוח פחות מרכב שמסוגל לבלום או לתקן היגוי בעצמו.

בנוסף כל הטבות המס והחקיקה שמביאה לכך שמובילאיי שולטת בשוק הזה באופן בלעדי פשוט מריחים מסריח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו התקנות מקומיות, הרכב שלי עלה לכביש לפני כחצי שנה ולא מזמן הפסיקו לעבוד בו הרמקולים.

משמע: אין רדיו מוסיקה, אין התראות קרבה בחנייה, אין סאונד למצב ספורט ואין דיבורית.

חקרתי את הסימטומים ברשת ולא מצאתי איזכור גם לא בחו"ל.

החלטתי לפתוח בעצמי את הפנל שמתחת להגה כדי לעקוב אחרי מצב הפיוזים (קיויתי לפתור את הבעיה בעצמי לפני שיפרקו לי חצי אוטו מטעם האחריות)

וגיליתי שרדיו מילנו השאירו קונקטור מקורי של הרכב במצב חצי פתוח (לא סגור עד הקליפס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ראיתי שמורים לנהיגה עושים את זה, כנראה שזה בסדר.

אצל חברה שלי במובילאי קיבל ניתוק של חשמל וזהו, נכל נהיה שקט.

לגבי כל אלו שאומרים שמובילאי באמת עוזר, הוא לא עוזר בכלום חוץ מלהוריד את הלב עם ציפצופים שלו מתי שמיותר לצפצףץ

מערכות מקוריות הן מצילות חיים ועושים את השינוי בין תאונה לכמעט תאונה, למרות שרבות מהן בבסיסן פותחו על בסיס מובילאי אך מובילאי מולם היא לא פונקציהץ

ראיתי את הבולרו בפעולה ובאמת מערכת מעולה,מסוגלת לתקן לבד סטיה מנטיב לבלום באופן עצמי, מזהה עקיפה שאיאפשר להשלים ומונעת אותה, זאת מערכת טובה, ראיתי גם את המערכת של איוניק ונירו גם מעולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בלאון סטיישן עם מערכות הבטיחות המקוריות והן היו מצויינות.

לכסות או לכבות את המוביילאי זה מסוכן כי זה מופיע בביטוח רכב ובמידה ותעשה לא עלינו תאונה ייתכן ותהיה בצרות מול החברת ביטוח.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה בקישור הבא מובא בין השאר שסיאט ליאון תגיע מעתה עם מערכות בטיחות מקוריות

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי, צריך לא לקנות רכבים עם התראות פאסיביות. למען בטיחות כולנו, רק רכבים עם בקרות אקטיביות. אין ספק שזה יתרום לבטיחות של כל משתמשי הדרך. אותם יבואנים שמסתפקים בהתקנה מקומית של מובילאי, בעיקר בכדי לחסוך, שישארו עם המלאי שלהם בבונדד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. אתמול ביקרתי בסוכנות סיאט והם לא ממש מודעים לזה, לפי ההסבר שלהם זה יקרה מתישהו בחודשים הקרובים ובנתיים יש מובילאיי לכולם.

איביזה וארונה מיוצרות ללא התרעה או תיקון סטייה מהנתיב ולכן יצויידו במובילאיי מינואר. לא שאלתי לגבי אטקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...