Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורקינט חשמלי SCOOT AIR, כמו חדש

oryo
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכלי בבעלותי 4 חודשים, אני מתרלקש בדצמבר והתלבטתי האם לקחת אותו איתי לארה"ב -החלטתי שבגלל ענייני תאימות ואי וודאות עדיף שיישאר בארץ.

יש סקירה נרחבת שלי על הכלי הזה כנגד האלטרנטיבות, עם רשימת יתרונות וחסרונות, ואתם מוזמנים להתרשם כאן. לא ארחיב כי בשביל זה אפשר לקרוא את הפוסט,

אבל כן אומר את היתרונות המרכזיים של סקוט אייר:

* בניה בארץ, רמת ואיכות הרכבה גבוהה מאוד

* מנגנון קיפול לא בשלדה - לכן אין בה נק' כשל פוטנציאליות בניגוד לרוב המתחרים

* מאוד קל, 12 ק"ג מדוד, יתרון עצום בנשיאה ברכבת/אוטובוס/טרמפ

* מאוד, מאוד מהיר... 45 קמ"ש במישור, מדוד בGPS

* חזק, וככזה לא מתרגש בכלל מעליות

* 48V, טווח נסיעה ארוך

* גלגלי 10" עם פנימית, חשוב מאוד למי שמחפש שיכוך ונוחות (לא גלגלי גומי, לא קוטר קטן)

מבחינת הכלי הספציפי שלי:

* 75 ק"מ בלבד... על כל המשתמע מכך (מעט מאוד מחזורי טעינה)

* שמור מאוד

* כל מיני שפצורים (תאורה, בקבוקוני לחץ אוויר למקרה שיש פנצ'ר, ידית נשיאה ששפצרתי)

* WIDE BOARD

* אחריות לעוד שנתיים ושמונה חודשים (!), האחריות תעבור במלואה לבעלים הבאים (באישור בעל העסק). במאמר מוסגר אציין כי הבעלים של סקוט אייר עם תודעת שירות מטורפת.

המחיר לכלי הזה כחדש הוא 6,000 ש"ח לפני התוספות, הורדתי 25% מהמחיר ואני מבקש 4,500 בלבד כאשר הכלי - כפי שאפשר לראות - הכי חדש שאפשר. אני בכוונה מפרסם מחיר הוגן מלכתחילה בשביל לחסוך לי את שיחות השוק למיניהן, מי שרוצה הנחה אז שידמיין שפרסמתי ב5,000 ואני אעשה לו הנחה ל4,500 כי יש לו עיניים יפות או משהו (קיצר, לא לקשקשנים).

052-8499

ארבע

אחת

תשע

אני עובד בחיפה (ממש קרוב לרכבת), מגיע לעתים למרכז, גר לבינתיים בעמק יזרעאל

68541e1aabe32f142b3f9a450b312ae4.jpg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...