Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הולך רגל רוצה לתבוע את חבר שלי כי צפר לו,לא בטוח שהתייחסו אבל איך כדאי לפעול?

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בקיצור,המקרה קרה לפני שבוע.חבר שלי ואני יצאנו מבסיס צבאי כשחבר שלי נוהג ברכב הצבאי בשעה יחסית מאוחרת,ובחוץ היה חשוך.כשנכנסנו לכביש מהיר והוא הגביר מהירות, פתאום הוא קולט מישהו הולך באמצע הכביש ומדבר בפלאפון,חבר שלי קולט אותו וצופר לו צפירה ארוכה,ובתוך כדי הצפירה הוא גם נותן בלימה חזקה.

אחרי שעצרנו את הרכב,אז חבר שלי פתח את החלון לבקש ממנו שישים לב ושעוד מעט הוא כמעט ניגב אותו עם השמשה של הרכב,האיש התחיל לצעוק עלינו שהבהלנו אותו ושהוא כמעט התעלף מפחד, ובאיזה זכות חבר שלי צופר לו בלי סיבה,אז חבר שלי ניסה להסביר לו שהוא כמעט דרס אותו ושהוא זה שהלך באמצע הכביש וסיכן את עצמו,אבל האיש המשיך בשלו,ואחרי בערך כמה דקות של וויכוחים נסענו משם כשהדבר האחרון שהאיש אמר זה שעוד נשמע ממנו.

אז מסתבר שהאיש רשם את המספר של הרכב ועכשיו הוא הגיש תלונה נגד הנהג על הטרדת עובר דרך שלא לצורך ועל שימוש בצופר שלא למניעת סכנה(את זה שהוא כמעט נדרס ושאם הנהג לא היה צופר הוא יכול היה למצוא את עצמו מרוח על הכביש הוא שכח לציין).

עכשיו אני הייתי עד לתקרית ואם צריך אני מוכן להעיד לטובת הנהג,אבל מה הדרך הכי נכונה לפעול במקרה הזה בלי להסתבך?

עזבו שכל התביעה שלו היא כל כך מגוחכת בעיניי ואני מקווה שידחו אותה על הסף.

תודה לעוזרים

עריכה אחרונה על ידי ליררן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה "הטוב" חברך יוזמן לחקירה, יספר את אשר אירע, יאמר שיש לו עד שהיה נוכח בעת שזה קרה

יזמנו אותך לתת עדות ואם החוקר יחשוב שיש מקום להעמיד את חברך לדין הוא יועמד לדין.

סביר ששום דבר לא יקרה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הולך הרגל יגיש תלונה הגש נגדו תלונה נגדית. העבירה שלו חמורה, חברך צפר כדי למנוע סכנה.

והכלל הידוע - מצלמת חלון (כן, הבנתי שזה לא ריאלי ברכב צבאי).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הולך הרגל יגיש תלונה הגש נגדו תלונה נגדית. העבירה שלו חמורה, חברך צפר כדי למנוע סכנה.

ריאלי מאוד לאנשים אשר נוהגים על בסיס יומי. מצלמה ב 200-300 שקלים עם וואקום שניתן לקחת בתיק לכל מקום עם חיבור מצת.

כשאין ברירה אז אין ברירה.

המקרה מוכיח קלאסית, כאשר דרושה מצלמה.

בדרך כלל אתם יודעים אילו חילופי דברים יש כשקוראים בין השורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בחוק סעיף אישום שנקרא "הטרדת עובר דרך"

לצערנו אין רסן וגבול לא לחוצפה, לא לבושה ולא לטיפשות

כמו שנאמר: לא יהיה כלום כי לא היה כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, אני מסכים שלא יהיה כלום.

לא מסכים שלא היה כלום, היה פוטנציאל לדריסת הולך הרגל, וצריך לברך על כך שהנהג היה ערני.

אישית הייתי מהמר על כך שהולך הרגל היה שתוי או עם חומרים יותר חזקים בדמו.

אוטומטיק - ברור לי שאפשר להתקין מצלמה בהתקנה זמנית. השאלה היא האם הצבא מתיר זאת. איני מכיר את החוק הצבאי, אבל תביא בחשבון שיש מדינות בהן יש איסור על התקנת מצלמת דרך, ואין לי מושג מה יחסו של צה"ל לנושא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בחוק סעיף אישום שנקרא "הטרדת עובר דרך"

לצערנו אין רסן וגבול לא לחוצפה, לא לבושה ולא לטיפשות

כמו שנאמר: לא יהיה כלום כי לא היה כלום

סעיף 42 לפקודת הנזיקין קובע את העוולה של מטרד לציבור. מיותר לציין שאני לא רואה את המשטרה חוקרת את התלונה הזאת...

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 42 לפקודת הנזיקין קובע את העוולה של מטרד לציבור. מיותר לציין שאני לא רואה את המשטרה חוקרת את התלונה הזאת...

סעיף 42:מיטרד לציבור הוא מעשה שאינו כדין או מחדל מחובה משפטית, כשהמעשה או המחדל מסכן את החיים, הבטיחות, הבריאות, הרכוש או הנוחות של הציבור, או שהוא מכשול לציבור להשתמש בזכות מזכויות הכלל.

סעיף 43: לא תוגש תובענה על מיטרד לציבור אלא –

(1) על ידי היועץ המשפטי לממשלה או בא-כוחו, לשם מתן ציווי;

(2) על ידי אדם שסבל על ידי כך נזק ממון.

לא מתאים להולך הרגל....

ועדיין אין סעיף על מטרד לעובר דרך גם בפקודת התעבורה, תקנותיה וחנ"אותיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 42:מיטרד לציבור הוא מעשה שאינו כדין או מחדל מחובה משפטית, כשהמעשה או המחדל מסכן את החיים, הבטיחות, הבריאות, הרכוש או הנוחות של הציבור, או שהוא מכשול לציבור להשתמש בזכות מזכויות הכלל.

סעיף 43: לא תוגש תובענה על מיטרד לציבור אלא –

(1) על ידי היועץ המשפטי לממשלה או בא-כוחו, לשם מתן ציווי;

(2) על ידי אדם שסבל על ידי כך נזק ממון.

לכן המסקנה היא, האדם עבר מעשה שלא כדין (צפירה ברחוב) אשר הפריע לנוחות הציבור ולכן היועמש יכול להעמיד לדין כדי לתת ציווי לנתבע שלא יצפור שוב ברחוב....

אם אותו אדם היה ניזוק מהצפירה, אז גם הוא היה יכול לתבוע.

לקינוח, חוק העונשין סעיף 215 גם כן אוסר על הטרה לציבור וקובע עונש מאסר של שנה אחת.

שוב, לא רואה מצב שתיק כזה נשאר פתוח במשטרה.

עריכה אחרונה על ידי naftali

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

כרגע זה נראה שהולכים לכיוון של סגירת התיק למרות שזה עדיין לא סופי.אני באמת מקווה שיגלגלו את התביעה הזאת מכל המדרגות.

כמובן שאמרתי שאני מוכן להעיד במקרה הצורך,אפילו שכרגע זה נראה שלא יהיה צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שחבר שלי באמת חושב על לתבוע אותו בחזרה,ותכלס יש לו סיבות טובות,ואם כבר חושבים על זה אז דווקא הולך הרגל הוא זה שהטריד את הנהג(גם עם ההליכה באמצע הכביש והפרעה לתנועה של כלי רכב,וגם עם הגשת התביעה השטותית הזאת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...