Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית לאון קופרה יד 1

Pazarus
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שאתה לא יודע מה יהיה כדאי להיות קצת יותר שקול.

אני עובד בהייטק, הביקוש מטורף ויש לי כבר עכשיו הרבה ניסיון ככה שהכנסה קבועה טובה אני יודע שתמיד תהיה לי כל עוד אעסוק בתחום. ומעבר לרכב יש לי גם חסכון לדירה, לקראת הקנייה אמכור אותו וארד למשהו יותר סולידי אני מניח בשביל להשלים את הקנייה. אני רק רוצה להנות מהחיים שלי עד אז.

יש בקופרה DSG6? אם כן, לך על זה. לקנות DSG7 יד שנייה זה בעייתי.

כן וטוב לשמוע את זה. הבנתי שמאוד חשוב להיות עדינים עם הDSG7 ותיקונים בDSG אני מעריך שיעלו הרבה יותר מההפרש בירידת ערך של שני הרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן על שתיהן.

בעיקר מבחינת כוח, אין מה להשוות בין לאון קופרה סטוק (לא משופרת) ל-1.8 סטוק. לא הייתי ממליץ לך לשפר את ה-1.8 בגלל ה- DSG7.

כבר נאמר שיש לאון 1.8 משופרות שנוסעות "ללא בעיות וכו'" - האם מדובר במדגם מייצג שנמדד במשך תקופה מספיק ארוכה ? - רוב הסיכויים שלא..

ונכון, גם יש אופציה לעדכון עם מפות יותר סולידיות של APR, אבל אז מה הטעם בלשפר ולקבל פחות כוח ועדיין לחרוג ממגבלת המומנט של הגיר (25 קג"מ)?

אם תרכוש את הקופרה, ממליץ לך בחום לתאם קורס נהיגה ספורטיבית.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפיצה הזאת מיונדאי i10 לסיאט לאון קופרה די חדה ולא מובנת.

אם אתה מחפש הנאה מנהיגה (בהשוואה ליונדאי הנוכחית) ואתה אוהב את הלאון,

למה לא לרכוש לאון FR 1.8 משנת 2015 או 2016?

פוטנציאל השיפורים בה הוא אדיר וישאר לך עוד המון עודף בכיס.

אם אחרי כמה שנים ימאס לך מזה - רק אז הגיוני שתעבור הלאה ללאון קופרה. :)

עם כל הכבוד, ה-FR לא דומה לקופרה.

דבר שני, "שיפורים" זה לא רק לא חוקי, זו התעסקות והוצאה נוספת, שלא לדבר על זה שתוספת כוח בלי שיפורים הקיפיים אחרים, זה בזבוז כסף.

הקופרה רכב מאוד חזק, אבל הוא גם הגיוני ביומיום ולא מסוכן לנהיגה לא מיומנת (אלא אם אתה אוויל משריש, אבל זה נכון גם ב-i10).

בסופו של דבר, ההבדל בין נהג מיומן לכזה שהוא לא, זה לא איזו מכונית יש לו, אלא אם הוא הודרך ולמד נהיגה מתקדמת. אם לא, נהג שעלה לקופרה מ-i10 גרוע כמו אחד שעבר אליה ב-FR.

נ.ב. לא הייתי מוסיף כוח מנוע לקופרה. גם ככה הכוח הקיים הוא גבולי. הדבר היחיד שתמיד כדאי לשפר, לנהיגה ממש מהירה, הם הבלמים. רק שזה יקר, אז בזה אף אחד לא נוגע...

אבל באמת לא הייתי משפר כלום בקופרה. גם כך המגבלות שלה גבוהות משל כל נהג שהוא לא ממש מקצועי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאקנה את הרכב אתחיל לקחת שיעורי נהיגה מתקדמת ובשיפורים אני לא מתכוון לגעת, במיוחד אם זה לא חוקי. יש לי חבר עם לאון TSI ועוצרת אותו כל הזמן משטרה לשאול על שיפורים אז אני מתאר לעצמי שעם הקופרה זה יותר גרוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, ה-FR לא דומה לקופרה.

דבר שני, "שיפורים" זה לא רק לא חוקי, זו התעסקות והוצאה נוספת, שלא לדבר על זה שתוספת כוח בלי שיפורים הקיפיים אחרים, זה בזבוז כסף.

לא טענתי שה-FR דומה לקופרה.

כוונתי הייתה שלדעתי לנהג הממוצע שמגיע מ-i10 ופשוט אוהב את הצורה החיצונית של הלאון,

המעבר הטבעי יותר למשהו עם מעט פלפל יהיה ללאון FR ולא לאון קופרה.

לגבי עניין השיפורים, תרשה לי לא להתייחס למשפט שלך,

בטח ובטח לא כשזה מגיע ממנהל בפורום. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונתי הייתה שלדעתי לנהג הממוצע שמגיע מ-i10 ופשוט אוהב את הצורה החיצונית של הלאון,

המעבר הטבעי יותר למשהו עם מעט פלפל יהיה ללאון FR ולא לאון קופרה.

אני לא יודע מה זה "נהג ממוצע".

אני מבדיל בין מי שלמד, ויודע לכן לנהוג, למי שלא למד ולא יודע.

מי שלא יודע, זה לא משנה אם הוא מגיע מ-GTI או מפיקנטו, הוא לא יודע לנהוג יותר מכל אחד אחר. נהיגה לא לומדים מהאוויר ומניסיון לומדים בעיקר הרגלים רעים. אף אחד לא נולד עם יידע. יש כאלו שנולדים עם כישרון, והם לומדים מהר, כשמלמדים אותם את הבסיס.

לגבי "מי שאוהב את המראה", נו... מאיפה הוצאת את זה?!

אני קונה אותו בשביל החווית נהיגה, חיפשתי מקסימום ביצועים במחיר מסוים.

לגבי עניין השיפורים, תרשה לי לא להתייחס למשפט שלך,

בטח ובטח לא כשזה מגיע ממנהל בפורום. :shock:

בוודאי שאני מרשה לא להתייחס, אבל אתה התייחסת, ורק לעובדה שאני מנהל, ובלי שום תוכן.

להתייחס לעובדה שאני אדמין בפורום ולהוסיף פרצוף, זה הכי פחדני, כי אתה מאשים אותי במשהו עלום, רק בלי לפרט. רק מרשה לעצמך להתנשא, על בסיס מה שאין לך ביצים לכתוב.

אז אם כתבתי משהו לא נכון, אתה מוזמן לתקן אותי, ונתדיין על זה.

עד אז, אני מרשה לעצמי להתייחס לכל מה שכתבתי כאמת צרופה ולכן אין לך מה לאמר בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שאני מרשה לא להתייחס, אבל אתה התייחסת, ורק לעובדה שאני מנהל, ובלי שום תוכן.

להתייחס לעובדה שאני אדמין בפורום ולהוסיף פרצוף, זה הכי פחדני, כי אתה מאשים אותי במשהו עלום, רק בלי לפרט. רק מרשה לעצמך להתנשא, על בסיס מה שאין לך ביצים לכתוב.

אז אם כתבתי משהו לא נכון, אתה מוזמן לתקן אותי, ונתדיין על זה.

עד אז, אני מרשה לעצמי להתייחס לכל מה שכתבתי כאמת צרופה ולכן אין לך מה לאמר בעניין.

להתנשא? מה יש לי להתנשא?

ניסיתי בכוח לא להכנס לזה כי זה כבר מאוס ולעוס מכל הכיוונים.

אבל, בגדול - ממש פורום אחד מתחתינו נמצא "פורום שיפורים".

לכתוב שהעניין לא חוקי באופן גורף כל כך כשאתה אחד ממנהלי הפורום זה סוג של צביעות, לא?

אם העניין לא חוקי, איך יש פה תת פורום בשם פורום שיפורים?

אם העניין לא חוקי, תעיפו את תת הפורום הזה שנותן לגיטימציה לעבירה על החוק.

מעבר לכך, זה פופוליזם זול - להגיד "שיפורים זה לא חוקי! כל המשפרים הם עבריינים!"

פשוט מהכרותי איתך על גבי הפורום במשך השנים, ממך ציפיתי למשהו אחר. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכתוב שהעניין לא חוקי באופן גורף כל כך כשאתה אחד ממנהלי הפורום זה סוג של צביעות, לא?

לא, זו עובדה.

אתה בכלל יודע מה פירוש "מנהל פורום"?!

מכיר את כללי הפורום?!

אני אוכף אותם.

זה הכל.

אני לא מקדם אג'נדות, הפורום לא שייך לי, אני לא עובד כאן, אני לא נציג של כלום. אני כותב את דעתי, כמו כל אחד אחר.

פה אפילו לא כתבתי את דעתי על שיפורים, כתבתי שזה לא חוקי, וכל מי שחושב להכניס שיפורים בשיקולי הקנייה שלו, צריך להיות מודע לכך, ולהבין את הסיכוי/סיכון.

מעבר לכך, זה פופוליזם זול - להגיד "שיפורים זה לא חוקי!

זו עובדה.

כל המשפרים הם עבריינים!"

את זה לא אמרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות״ש, האם אתה סגור על לאון קופרה?

ב-160-170 אלף שקל אפשר למצוא אופציות מעניינות נוספות, חלקן גם חדשות לגמרי (קליאו טרופי).

למצוא לאון קופרה משומשת במצב טוב זה עסק לא פשוט

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה אפילו לא כתבתי את דעתי על שיפורים, כתבתי שזה לא חוקי, וכל מי שחושב להכניס שיפורים בשיקולי הקנייה שלו, צריך להיות מודע לכך, ולהבין את הסיכוי/סיכון.

זו עובדה.

אוקיי, שיפורים הם לא חוקיים, כל שיפור. סבבה.

Having said that, אתה מסכים איתי שגם לנסוע 130 קמ"ש בכביש 6 זה לא חוקי?

יש פה תחום אפור מאד מאד רחב וכל מי שצועק "שיפורים זה מסוכן" באופן כללי וגורף,

הוא או בור בתחום (שאני יודע שאתה לא) או תמים מאד (וגם זה אני יודע שאתה לא).

אז מה הקטע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוב עונה לא לעניין.

אני לא אמרתי שומדבר על מסוכן או לא מסוכן.

אני אמרתי שספיציפית ללאון קופרה, לא הייתי מוסיף כוח, כי המצב גם ככה גבולי, מבחינת היכולת להוריד את הכוח לכביש.

ושללאון FR לא הייתי מוסיף כוח, כי יש עוד כמה דברים שצריכים שיפור קודם, אם אתה רוצה אותה ספורטיבית, ואז זה כבר לא כלכלי לעומת קניית קופרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמרתי שספיציפית ללאון קופרה, לא הייתי מוסיף כוח, כי המצב גם ככה גבולי, מבחינת היכולת להוריד את הכוח לכביש.

ושללאון FR לא הייתי מוסיף כוח, כי יש עוד כמה דברים שצריכים שיפור קודם, אם אתה רוצה אותה ספורטיבית, ואז זה כבר לא כלכלי לעומת קניית קופרה.

גם אני מעולם לא טענתי שצריך להוסיף כוח לקופרה.

כל מה שכבתי זה שאם פות"ש רוצה לאון חזקה, יכול להיות שכל מה שצריך זה לאון FR עם תוכנה ושלום על ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...