Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה להתקנת קפיצים וצנרת בסיאט לאון

--Guy--
שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי כבר שיעורי בית, יש הרבה אנשים עם סטייג 2 ואפילו כמה בודדים עם טורבו מוגדל והכל תקין.

בשלב הראשון מספיק לי סטייג 1 וצנרת, נתקדם משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חושב אחרת?

תראה בגדול יש פה קהל רחב עם DSG7 משופר ואין להם בעיות אבל הגיר הזה בעייתי בלי שיפורים (אני עם DSG7, סיאט איביזה 14 ואני כבר עומד על הקלאץ ה2 ברכב. כלומר ללא אחריות, הייתי משלם קרוב ל 14K)

דבר שני אני לא יודע איזה תוכנה שמו לך. אני ממליץ על APR כי הם מתחשבים ברגישות הגיר ויש להם כל מיני פטנטים גם של תוכנת מנוע וגם של תוכנת גיר וגם עוד פיצטרים נחמדים שהם הוסיפו

דבר שלישי אתה משנה דברים ברכב מה שיגרום לבלבול מחשב הרכב כי משהו השתנה אז מן הסתם אתה תצטרך לעשות REMAP לECU שכרגע יש לך

אני לא רוצה לעשות לך PLUG למשהו אבל אני מציע לך או ללכת על תוכנת מדף מוכרת כמו APR או לעשות תוכנת קאסטום כולל התקנת הצנרת ומה שקנית

שוב, תתייעץ עם TamirFR, יש לו יותר נסיון והוא יכול לכוון אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב אצלי החליפו מכטרוניק באחריות לפני שקניתי אותו, הקלאצ׳ים לא הוחלפו כי לא היה צורך.

כרגע יש תוכנה שעשיתי אצל אלעד מ 2race, לא משהו אגרסיבי והרכב נוסע אחלה.

גם אם אני משדרג לתוכנה סטייג 2 השינוי לא סופר דרמתי, עולה ל 235 כ״ס ו37 קג״מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

אז הלכתי אתמול לדניס להרכיב את הצנרת ואת הקפיצים, משם הלכתי להתעדכן בסטייג 2 ועל הדרך שמתי כבר תוכנה לגיר :)

לפני

186ABF2F-F3C2-4D25-B162-52769DBB5EE2.jpg

אחרי (קצת מלוכלך)

82524F09-9C0D-4F6E-9560-1FBF0C9E1A42.jpg

34AD87FC-FB10-4AC5-96BB-03CC864A2F75.jpg

A161149D-4DF2-4302-9239-CAF470A11C58.jpg

9F093713-1CB0-4408-BE9C-09CBB73E99E1.jpg

DAB6AF31-2AB0-458E-83CF-EAF13B3CAA64.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב ממש! קח בחשבון שבטח יהיה לך עוד הנמכה קלה בזמן הקרוב כשהקפיצים יעבדו קצת.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראה טוב.

לא כל כך הבנתי מה שונה בצנרת החדשה?

התקנת את הקפיצים על הבולמים המקוריים של הרכב?

קח בחשבון שזה יקצר את החיים שלהם.

בכל מקרה, תהנה, יש לך אחלה רכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב ממש! קח בחשבון שבטח יהיה לך עוד הנמכה קלה בזמן הקרוב כשהקפיצים יעבדו קצת.

כן בגלל זה קניתי 35 ממ, לקחתי בחשבון שזה עוד ירד קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראה טוב.

לא כל כך הבנתי מה שונה בצנרת החדשה?

התקנת את הקפיצים על הבולמים המקוריים של הרכב?

קח בחשבון שזה יקצר את החיים שלהם.

בכל מקרה, תהנה, יש לך אחלה רכב!

הצנרת החדשה היא של סקורפיון, 3״, מהדאון פייפ עד לדוד האחורי אבל שם הוא מתחבר לדוד מקורי של קופרה כדי להנמיך טיפה את הרעש למשוך פחות תשומת לב.

כן, הקפיצים החדשים יושבים על הבולמים המקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...