Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חור ממברג במושב הנהג - פיג'ו 108 חדשה

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פתחתי בטעות כאן, אם אפשר להעביר לפורום אסתטיקה.

אהלן אנשים.

ב108 בת כמה חודשום בלבד שלי עשיתי פאדיחה.

שכחתי מברג בכיס האחורי של מכנס העבודה שלי. נכנסתי לרכב וחוררתי את הריפוד בגודל של ראש מברג (כחצי סנטימטר).

חמותי התופרת תפרה את החור בעזרת חוט בצבע דומה לריפוד ושמה על התפר דבק מיוחד שזה לא יפרם.

התוצאה סבירה אבל עדיין נראת לעין והתבאסתי מהעניין.

אשמח לשמוע את חוות הדעת שלכם, לעזוב את זה ככה ולא להתעקב על שטויות או להשקיע מאמץ וללכת לרפד שיחליף את כל חתיכת הבד הקרוע? שמעתי שחורים המושבים גורמים לירידת ערך משמעותית ברכב כי זה מראה על הזנחה.

תודה מראש על היעוץ.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרפד אין יותר מדי מה לעשות מלבד החלפת הריפוד, ומלבד כמה "רפדי צמרת" סביר להניח שתתבאס יותר מהתוצאה שתתקבל מאשר שתשכח מכל התקרית הזו בעוד כמה ימים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על המושב הולך לשבת כיסוי אורטופדי עם תמיכה לגב שיסתיר את זה גם ככה. כבר הזמנתי אותו לפני המקרה ועכשיו אני מחכה להגע שלו. האם לרפדים יש בדיוק את אותו הבד? יש למישהו מושג אם זה תיקון של כמה מאות שקלים או שזה 1000₪ ומעלה?

אני פשוט נורא פדנט בקשר לרכבים שלי ולפעמים אני יכול לצאת מפרופורציות בגלל זה אני מעדיפים להתיעץ עם חובבי רכב אחרים טרם אני מתחיל לשפוך המון כסף על העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרפד אין יותר מדי מה לעשות מלבד החלפת הריפוד, ומלבד כמה "רפדי צמרת" סביר להניח שתתבאס יותר מהתוצאה שתתקבל מאשר שתשכח מכל התקרית הזו בעוד כמה ימים.

אתה חושב שצריך רפד צמרת לתיקון סביר של העניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להחליף את כל הבד של החלק הזה של הכסא. (כל הכרית שאתה יושב עליה).

אפס סיכויים שיש את הבד הזה לרפד אחר.

וגם אז מרבית הסיכויים שהעבודה לא תהיה ברמה שתספק אותך.

אני ממליץ לך:

א. לשכוח מזה. זה באמת לא כזה נורא.

ב. לחפש מושב זהה מפירוק. קח את הזמן. משהו יצוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חור כזה זה מינימום שאסי עם ריתוך חלקי מרכב ומעיכות בקורות...

תשאיר כמו שזה, לא כזה היסטרי.

מבאס - כן. להוציא על זה עכשיו כסף - לא.

שחרר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...