Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציב סביב 70k+ יאריס 2015 מול איביזה 17/16 או 208

tamirushb
שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב זקוק לעזרתכם

לאחר שמכרתי את הרכב שלי היום, אני מחפש רכב שישמש כרכב שני, בטיחותי, אמין ואם אפשר קצת מהנה על הכביש, סחיר ככל הניתן.

ראיתי את האיביזה 2017 נמכרת ביד2 בסביבות ה75, ובאותו מחיר ניתן חמצוא את היאריס בדגם עם הגג הפנורמי שקורץ לי מאוד, אבל שנתון 2015.

מתכנן להחזיק את הרכב לפחות 3 שנים, כרגע עובר מפאביה ידנית 2012, לא היו יותר מדי תלונות אך רוצה להתקדם בשנתון וכמון לעבור לאוטומט.

ה 208, ממנה מאוד סלדתי בהתחלה בגלל עניין הסחירות והסטיגמה הישנה של פיג'ו, מקבלת גאן הרבה המלצות כך שגם היא על הפרק אך עוד לא נהגתי באחת כזאת.

דעות?

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היאריס סעל שמירת ערך טובה ורכב אמין.

מעבר לזה הוא לא מצטיין בזמינות כוח או נוחות נסיעה.

האיביזה משמעותית חזקה יותר, נוחה יותר.

לפיגו מושבים נוחים, ב2015 הגיע מנוע טורבו עם גיר פלנטרי 6 הילוכים והוא מגלה אמינות טובה מאשר הגיר dsg בסיאט, מנגד לדעתי הגיר הסיאט מהיר יותר ונעים יותר.

לכן זה מדובר על אמינות נטו ושמירת ערך היאריס היא בחירה.

אם פיגו אז בגירסת האקטיב ולא אקסס הערומה מאיבזור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המפורטת.

מישהו יכול לעזור לי להבין, האם האיביזות של 2017 עברו שינוי כלשהו? או שהשינוי מגיע ברכבים מחודש מסוים? אינני מצליח להבחין בהדל בין דבמים של 2017 ל 2016 ברכבים המפורסמים ביד2..

הגיר של פיג'ו אינו סובל מבעיות אמינות?

שמעתי רבות על הסיכונים בגיר ה DSG, אך במידה ויש אחריות, מה עלות התיקון ?

מועמדת נוספת שצוינה בפניי היא רנו קליאו החדשה 16-17, נראית מאובזרת אך לא מכיר את בעיות/צרות שלה..

בקיצור בלגאן ובינתיים אני בלי רכב :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרות בתיבת הילוכים הכפולות מצמדים דומות - גם לקליאו כמו לאיביזה יש תיבה כזאת והיו דיווחים על בעיות שונות במוח גיר, נדרש לסגל לנהיגה בהם סגנון קצת שונה בנהיגה עירונית.

באם מפחיד אותך התקלות הנ"ל(סך הכל יש אחריות ביינתים) - הייתי הולך על ה208 ברמת גימור אקטיב(יש גם C3 LIVE ב0 קילומטר בתקציב כחדשה - אבל שמה האבזור מאוד דל).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרות בתיבת הילוכים הכפולות מצמדים דומות - גם לקליאו כמו לאיביזה יש תיבה כזאת והיו דיווחים על בעיות שונות במוח גיר, נדרש לסגל לנהיגה בהם סגנון קצת שונה בנהיגה עירונית.

באם מפחיד אותך התקלות הנ"ל(סך הכל יש אחריות ביינתים) - הייתי הולך על ה208 ברמת גימור אקטיב(יש גם C3 LIVE ב0 קילומטר בתקציב כחדשה - אבל שמה האבזור מאוד דל).

תמיד תקלות מפחידות :) אבל מנסה להבין מה קורה במידה ויש תקלה במסגרת האחריות, מה עלות התיקון, מנסה להכניס את זה לסל השיקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש תקלה במסגרת האחריות היא מתוקנת בחינם - בקליאו 3 שנים אחריות ובסיאט שנתיים, גם כדאי לקחת בחשבון שב2 המקרים בזמן הבעלות על הרכב האחריות תיגמר(למרות שלדעתי לרנו יש אפשרות להרחיב בתשלום ל5 שנים אחריות - אבל רק אם קונים חדש מהיבואן).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס לא מצטיינת בנוחות נסיעה, ביצועים , איכות חומרים פנימית , אבזור.

אם אתה רוצה סחיר ואיכותי , יש לך מאזדה 2 , אמנם לא הכי מרווחת ולא חסכונית כמו יאריס עם גיר רציף, אבל הפנים איכותי יותר והמנוע חזק יותר ויש בלימה אוטונומית ברמת גימור דינמאיק ומעלה.

הגיר של הפיג'ו (של ה1.2 טורבו הרלוונטית ) הוא גיר שישה הילוכים פנלטרי ופשוט תוצרת אייסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2017 הגיע דגם חדש לגמרי,ממש לא מזמן.

האיביזה הקודמת עברה מתיחת פנים אחרונה לקראת סוף 2015, השינוי הגיע בדמות סלון מעו שונה ואיכות חומרים כמו בשאר הקטגוריה, למעשה איכות החומרים טובה מהאיביזה החדשה, כמו כן היא קיבלה מנוע 1.0 ואיבזור לא רע לרמת איבזור style שנמכרה ב 83 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז מבחינתי 2016 ו 2017 זה אותו רכב. טוב לדעת.

מה לגבי בטיחות בכל הרכבים האלה?

השוק מוצף באיביזות, אני מנסה לנצל את זה לטובתי אך כולם מבקשים קרוב למחירון.

כבר מתגעגע לפאביה שלי..

הייתי שמח לפאביה חדשה אך להבנתי, פחות או יותר זהה לאיביזה רק יקרה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאביה זהו דגם חדש לעומת האיביזה שבתכלס היא דגם ותיק אל עדיין היה מוצלח בזכות המחיר האטרקטיבי שלו.

כדי לקבל מושג לגבי הבטיחות כנס לאתר euroncap.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז מבחינתי 2016 ו 2017 זה אותו רכב. טוב לדעת.

מה לגבי בטיחות בכל הרכבים האלה?

השוק מוצף באיביזות, אני מנסה לנצל את זה לטובתי אך כולם מבקשים קרוב למחירון.

כבר מתגעגע לפאביה שלי..

הייתי שמח לפאביה חדשה אך להבנתי, פחות או יותר זהה לאיביזה רק יקרה יותר?

ממש לא אותו רכב,

לפני חודשיים הושקה איביזה חדשה, רק לפני כחודש התחילו למכור אותה.

כנס לאתר של סיאט תסתכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2017 נמכרה עוד האיביזה הישנה לכן צריך לשים לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא אותו רכב,

לפני חודשיים הושקה איביזה חדשה, רק לפני כחודש התחילו למכור אותה.

כנס לאתר של סיאט תסתכל

תודה!

הבנתי שבסוף 2017 יצאו דגמים חדשים, אבל בכל מקרה אין אף אחת כזאת ביד 2(כל ה 2017 נראות זהות ל 2016).

בכל מקרה, נשארה בעיית הסחירות עם האיביזה.. קשה להתנתק מהעובדה שהשוק מוצף באיביזות ובמעמד מכירה זה יבוא לידי ביטוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה ממש חדשה ולכן אתה לא רואה אותה ביד 2.

יש דגם שלא מוצף בשוק?

אין משהו מושלם, אולי בשוק לא מוצף בצרפיות אבל מצד שני הם לא שומרות על המחיר כמו היאריס למשל, מנגד היאריס עקב שמירת מחיר תהיה ישנה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...