Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי ליסינג פרטי- האותיות הקטנות? (2000~ כולל הכל לחודש)

snowburn
שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם.

יעוץ לגבי ליסינג פרטי(לאחר החזרת ליסינג מהעבודה וירידה בקילומטרז)

ברור שזו הלוואה. מאמין שמבצעי סוף שנה הופכים את זה לקצת יותר כדאי ולא מעוניין ברכישה.

1.יש הבדלים בין החברות בתנאים ובעיקר ב"אותיות הקטנות"?

2.מה קורה בהחזרה. כמה מתקטננים ומה המחיר המקסימאלי שמשלמים ככנס?

3. חבילת ביטוח - בעד או נגד?

מעוניין בהכל כולל הכל סביב 2000 שקל לחודש. דגמים מומלצים(משפחתית עם העדפה לסטיישן)

תודה למייעצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהרבה יחלקו עליי פה אבל למה לא לנסות למצוא רכב שמור מחברת ליסינג( עד כמה שאפשר או אפילו לרכוש את הרכב שאתה מחזיר) לנסות להוציא אחריות ל כמה שיותר ארוכה מהחברה ואת המימון לעשות בהלוואה 2000 ש

לחודש ובפחות מ 3 שנים הרכב שלך. לחילופין רכישה של קיה סיד 0 קמ סביב 100 אשח.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהרבה יחלקו עליי פה אבל למה לא לנסות למצוא רכב שמור מחברת ליסינג( עד כמה שאפשר או אפילו לרכוש את הרכב שאתה מחזיר) לנסות להוציא אחריות ל כמה שיותר ארוכה מהחברה ואת המימון לעשות בהלוואה 2000 ש

זה גם מה שאני אמרתי כשקניתי את האסטרה בשנה שעברה.

כשהייתי צריך למכור אותה (ואיבדתי 20 אש"ח על טורבו שהלך וסחירות גרועה וזה אחרי שהרכב באמת טופל לפי הספר) הבנתי למה לא.

ולפות"ש: ההבדלים ניכרים במה שאתה מקבל עבור התשלום החודשי, וכן תנאי היציאה המוקדמת מהחוזה, שחובה לבדוק, מכיוון שזה עלול להיות קנס רציני ולא הייתי לוקח על עצמי התחייבות של 3 שנים בלי לדעת איך אני יוצא ממנה.

כמובן שהבדלים בהיצע.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים שצריך להביא בחשבון, מניסיון בכמה חברות:

- על שם מי רשום הרכב? על שמך או על שם החברה? אם זה על שמך - זו הלוואה לכל דבר ועניין.

- לי מעולם לא עשו בעיות בהחזרת הרכב. היה ברור לשני הצדדים שאחרי שנתיים וחצי הרכב לא נראה כמו חדש, אבל כל עוד אין דברים חריגים - אומרים תודה והולכים.

- לגבי חבילת ביטוח - זה עניין כלכלי טהור. קח הצעות מחיר מכמה סוכנויות ותראה מה עדיף לך. במקרה שלנו - חוץ מפעם אחת היה עדיף לנו לקחת ביטוח חיצוני ולא את זה שהיה כחלק מהחבילה

- חשוב לבדוק לגבי הגבלת ק"מ. האם יש כזו? האם היא מספיקה לך? מה הקנס על חריגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סיד היא לגמרי אופציה כרכב,

מה שאהבתי בליסינג הפרטי זה העלות הלא גבוהה יחסית לקניית רכב בשווי דומה והביטול הצורך להתעסק עם השוק הפרטי אשר הוא אינו במיטבו, בגלל זה מנסה להבין את ה"אותיות הקטנות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים שצריך להביא בחשבון, מניסיון בכמה חברות:

- על שם מי רשום הרכב? על שמך או על שם החברה? אם זה על שמך - זו הלוואה לכל דבר ועניין.

- לי מעולם לא עשו בעיות בהחזרת הרכב. היה ברור לשני הצדדים שאחרי שנתיים וחצי הרכב לא נראה כמו חדש, אבל כל עוד אין דברים חריגים - אומרים תודה והולכים.

- לגבי חבילת ביטוח - זה עניין כלכלי טהור. קח הצעות מחיר מכמה סוכנויות ותראה מה עדיף לך. במקרה שלנו - חוץ מפעם אחת היה עדיף לנו לקחת ביטוח חיצוני ולא את זה שהיה כחלק מהחבילה

- חשוב לבדוק לגבי הגבלת ק"מ. האם יש כזו? האם היא מספיקה לך? מה הקנס על חריגה?

מידע חשוב! לא מעוניין שהרכב יהייה רשום עליי(אחרת אלך ל0קמ או יד שנייה כמו בקניות קודמות)

אם אילו חברות היה לך ניסיון חיובי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו יכול לסכם את התנאים שהוא קיבל (מהממליצים על חברה כזו או אחרת) זה יוכל לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו עבדנו עם אוטו סנטר-הרץ, ועם דנאליס, שזה הליסינג הפרטי של סוכנות דנאל טויוטה.

כמו כן, לחברים שלי היה ניסיון חיובי עם אוויס.

תודה. אתחיל משם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו יכול לסכם את התנאים שהוא קיבל (מהממליצים על חברה כזו או אחרת) זה יוכל לעזור.

אני גם אשמח לפרטים נוספים. אשתף פה ממה שאני אמצא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך ננהל שיתוף הדדי.

חברת אלבר הציעה דיל לא רע (2200 לגולף 1.4, רכבים דומים ביותר או פחות) כולל את הביטוח, הטיפולים וברקסים.

עקב האכילס של העסקה: דורשים 12/10/8 אחוז מערך הרכב (מחירון לוי יצחק ללא הפחתות ק"מ או ליסינג) כקנס יציאה. (לפי השנים שנשארו עבור חוזה בן 3 שנים)

סה"כ מדובר באחת ההצעות היותר טובות שנתקלתי בהן, אם לא קנס היציאה המאוד מאוד גבוה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקנס יציאה הפתרון פשוט מאוד: פשוט לא יוצאים באמצע העסקה... בקניית רכב חדש ולא משנה מהיכן, מכירת הרכב באותו טווח חודשים יוצא הנזק הכלכלי לא פחות!

באלבר/אויס יש מסלולים יחסית קצרי טווח ל18/20 חודש בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שכל פעם כשמחזירים רכב הליסינג ורוצים להתקדם לחדש, צריך שוב לשלם מקדמה של כ-7500 אש"ח. אז במקרה של תקופת ליסינג קצרה זה לא ככ משתלם. תמיד עדיף לקנות רכב אמין ולא להיכנס לעסקת ליסינג שבסופה אין כסף ואין אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שכל פעם כשמחזירים רכב הליסינג ורוצים להתקדם לחדש, צריך שוב לשלם מקדמה של כ-7500 אש"ח. אז במקרה של תקופת ליסינג קצרה זה לא ככ משתלם. תמיד עדיף לקנות רכב אמין ולא להיכנס לעסקת ליסינג שבסופה אין כסף ואין אוטו.

גם אמא שלי אמרה לי "שיהיה לך אוטו על שמך" כשרציתי לעשות ליסינג פרטי. העצה הזאת עלתה לי ב20 אלף שקל כשמכרתי אותו.

לגבי הקנס יציאה הפתרון פשוט מאוד: פשוט לא יוצאים באמצע העסקה... בקניית רכב חדש ולא משנה מהיכן, מכירת הרכב באותו טווח חודשים יוצא הנזק הכלכלי לא פחות!

באלבר/אויס יש מסלולים יחסית קצרי טווח ל18/20 חודש בלבד.

אם אתה לוקח על עצמך התחייבות ל3 שנים בלי לברר מה יקרה אם תצטרך לצאת באמצע, מתוך הנחה ש"פשוט לא יוצאים באמצע העסקה", זו ללא שום ספק קלות ראש בהחלטה כזאת.

אתה מתחייב למוצר שערכו מעל מאה אלף שקלים, אני אישית הייתי רוצה לדעת מה האופציות שלי לכל אורך התקופה ולא לצאת בהנחות מתוך מחשבה שאני יודע לנבא את העתיד.

עריכה אחרונה על ידי SuperBamba

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...