Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם להתחיל לטפל במוסך רון?

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתקופה הקרובה אצטרך להכניס את הרכב (איביזה 2014) לטיפול תקופתי.

עד כה הרכב טופל אך ורק במוסכים של צ'מפיון תחת הבעלים הקודמים ותחתיי.

אני ביצעתי רק טיפול אחד לאחר הקנייה ועכשיו צריך להגיע הטיפול השני.

הסיבה שאני רוצה לעבור לרון זה כי שמעתי עליו רק דברים טובים וכי אני מצפה למחיר נמוך יותר.

אני חושב שבטיפול שביצעתי צ'מפיון די שחתו אותי במחיר, אוכל לצרף חשבונית אם תרצו.

הסיבה שאני חושש לעבור לשם זה עניין הרצון הטוב ואולי זה קצת שולי, אבל תל אביב זה רחוק לי.

אומנם יש לי אחריות לגיר עד 2019 ובהיבט הזה יש לי שקט, אבל לכו תדעו מה יביא איתו המחר.

כבר חודשים שיש לי רעשים בהתנעה ובבדיקה במוסך של צ'מפיון אמרו שזה תקין, אבל בתוכי אני עדיין חושש ואם פתאום יילך לי המנוע יהיה לי קייס ולא יוכלו לטעון שזה עקב טיפול לקוי של מוסך אחר.

על כל מקרה אני צריך למצוא זמן ללכת לרון לחוות דעת נוספת בשביל להרגיע את עצמי.

שורה תחתונה, לעבור לרון או להישאר עם צ'מפיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי לטפל אצל רון מיד לאחר שהסתיימה האחריות על ה-A3 שלי. עד אז טיפלתי במוסך המרכזי בפתח תקווה, שהיה בסדר גמור אבל לא אהבתי שם שני דברים: המחירים היו מטורפים ולא נתנו לי לעמוד ליד הרכב. הרגשתי שאני משלם הרבה כסף על חדר ההמתנה המפואר, מכונת הקפה והפקידות שקוראות לי "אדוני".

אצל רון המחירים הרבה יותר שפויים וגם אפשר לעמוד ליד הרכב. רון מסתובב במוסך ומפקח על העניינים, מה שנותן לי הרגשה שהכסף שלי מגיע למקום הנכון.

אני מטפל אצלו כבר ארבע שנים ומאוד מרוצה. אציין שהוא לא המוסך הכי זול בארץ כך שאם כל מה שחשוב לך זה לחסוך כסף אז זה לא המקום בשבילך. הוא יותר זול מהמוסכים המורשים, זה בטוח.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מטפל אצל רון 10 שנים ו 4 רכבים שונים. תמיד מרוצה מהמקצועיות של צוות המוסך ורון עצמו.

לגבי מחירים שלא הכי נמוכים ,כמה פעמים בדקתי "המלצות אחרות" ואחרי נזקים שנגרמו החלטתי לא לנסות את מזלי יותר. זול הוא לא טוב יותר במיוחד ברכבי VAG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לחסוך היכן שאשלם ביוקר. פשוט אני מרגיש שדי תוקעים לי מחיר. אינני זוכר מה הטיפול שלי כלל, אבל הוא עלה קצת מעל 1700 ש"ח. היות וזאת הייתה הפעם הראשונה שאני לוקח רכב לטיפול שילמתי ולא אמרתי דבר.

לגבי ההתנהלות אצל רון, שמעתי פה רבות על היחס החם ועל התנאים במוסך. בגלל זה אני רוצה ללכת לשם.

יותר מעניין אותי ההתנהלות מול צ'מפיון כשזה מגיע לתקלות סדרתיות כמו הרעש שיש לי כרגע. כי מסיפורים ששמעתי צ'מפיון לא מתמחים במתן שירות טוב, על אחת כמה וכמה שלא טיפלת אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא איפה אתה גר. אם זה במרחק סביר או לא.

בהתלבטויות דומות שהיו לי, הייתי נוסע מוקדם בבוקר מבית שמש לתל אביב כדי לטפל במוסך גבע (המקביל לרון בצרפתיות).

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עם איביזה 2014.

עברתי לטפל אצל מוסך רון ישר אחרי הטיפול הראשון (קיבלתי אותו בחינם במעמד הרכישה), ואני לא מצטער לרגע. הבדל של שמים וארץ מהמוסך המרכזי של סיאט.

אני גר באיזור ירושלים ונוסע במיוחד לת"א כדי לבצע את הטיפולים. באופן אישי אני חושב שזה שווה את ההשקעה הקטנה.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות בחום רב.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טיפלתי במוסך רון כשהאחריות הרגילה (שנתיים) עדיין הייתה בתוקף.

התקשרתי לסיאט כדי לוודא את העניין והם אמרו שאם הוא מורשה משרד התחבורה, משתמש בחלקים מקוריים ועובד לפי הוראות יצרן - האחריות שלהם בתוקף.

יצא חוק בארץ שמאפשר לשמור על האחריות מבלי לטפל רק במוסכי יבואן. שווה לבדוק את העניין.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מצטרף להמלצה, טיפלתי אצלו גם בגולף שהייתה לי וגם בA3 , טיפול מקצועי מחירים הוגנים ובאמת כמו שאמרו כבר אחד הדברים שהכי חשובים לי אישית שאפשר להיות ליד הרכב תמיד.

:multi:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מצטרף להמלצה, טיפלתי אצלו גם בגולף שהייתה לי וגם בA3 , טיפול מקצועי מחירים הוגנים ובאמת כמו שאמרו כבר אחד הדברים שהכי חשובים לי אישית שאפשר להיות ליד הרכב תמיד.
כתבת שיש לך אחריות עד 2019. יש לך את זה בכתב?

אני שולח את ילדי מבאר שבע ומאשדוד אל רון.

אני מפגר אז אני ממשיך לטפל אצל היבואן ברכב בן 7.

הוא פחות יקר (בכוונה אני לא משתמש במיל זול) ממורשה, אבל אני סומך עליו בעיניים עצומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חבל לפספס את האחריות על הגיר.

אני עם רכב זהה ומאותה השנה גם עם אחריות לגיר עד 2019. מקפיד לטפל במוסך היבואן בלבד.

טיפול במוסך אחר גם אם הוא מורשה יכול לגרום לכאב ראש במימוש האחריות.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אחריות מורחבת על הגיר, עם כל הצער בדבר אני עושה +1 לבנג'י.

אני מהיום הראשון של הרכב מטפל אצל רון. אני לא סומך על צ'מפיון בשיט עם הרכב שלי.

אבל לי יש רק שנתיים אחריות על כל הרכב, אז המקרה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שראינו בשרשורים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5548898

הרצון הטוב של היבואן הזה, גם אם הרכב טופל במורשה בקביעות, זה משהו מאד נזיל.

בזמן האחריות גם אם תטפל אצל רון עדיין היבואן יחליף לך מצמדים. הרי אף אחד לא נוגע בגיר בשנתיים הראשונות וגם היבואן יודע שהמצמדים שלו אינם שיא האמינות . אחרי שנתיים תמכור או תספוג את ההחלפה או אולי תתקל ברצון טוב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...