Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילוי שמן מאזדה 6 2009

Therabrab
שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן מה קורה יש לי שאלה קצת טיפשית אבל מרגיש צורך לשאול ברשותי מאזדה 6 2009 ולפני כחודשיים וחצי מילאתי שמן והכל במסגרת טיפול היום במהלך נסיעה נדלקה הנורה של השמן לסירוגין (נדלקת ונכבת) .

האם זה הגיוני שצריך למלא את השמן כזה מהר ?

שאלה נוספת היא איך איפה ואיזה שמן כדאי לקנות כדי למלא?

מצטער מראש על הבורות זהו רכב ראשון שלי ורוצה ללמוד

( עריכה)

לפי מה שהבנתי נסיעה בלי שמן יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך חייב בבקשה את הדעה של אנשי הפורום חשוב לציין שנסעתי מרמת גן לאשדוד ורק שנכנסתי לאשדוד נדלקה הנורה של השמן

עריכה אחרונה על ידי Therabrab
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנית במישור?

כשתקום בבוקר תבצע 2 פעולות:

1. תבדוק את מפלס השמן במנוע (כשהוא קר, לפני התנעה).

2. תחפש נזילות/רטיבות באזורים הבאים: הצד של המנוע איפה שרצועת האביזרים, אגן שמן, בורג ניקוז של אגן שמן, פילטר שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיסע ולו לרגע נוסף כאשר הנורה נידלקת. בדוק שמן ותעדכן אותנו. אם חסר תוסיף ותעקוב. אם אתה לא מזהה רטיבות או נזילה כלשהי אז ייתכן ולא מילאו שמן בכמות הנידרשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח"ש האם נורת השמן המהבהבת צהובה או אדומה?

אם צהובה אז הסטואציה שונה ממה שהחבר מאור רשם.. אל תלחץ פשוט הוסף שמן בתקן של מאזדה.

הרי לא יתכן שמלאו שמן בכמות הלא נדרשת, הרי המנורה היתה מהבהבת באותו הרגע!

מקווה שהיא לא אדומה ונגרם נזק.

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אדומה מהבהבת איך זה הגיוני? היא לא אמורה להיות דלוקה רציפה? אני מטפל באוטו בזמן כל 10 ק"מ בחיים לא קרה לי דבר כזה בדקתי עכשיו בבוקר והיה לי על המדיד הנמוך מה צריך לעשות? למלא ולנסוע למוסך? ממש לא רוצה נזק רציני עכשיו טיפלתי ברכב לפני חודשיים יכול להיות שזה פילטר שמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון, כרגע במוסך מסתבר שהלך פילטר שמן וקרטר בעקבות נסיעה בכביש כורכר בחושך כנראה הרכב קיבל מכה אתמול, מה העלות של חלקים אלו? אשמח לתשובה מהירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מזל שתפסת את זה בזמן ואני מקווה שלא היגרם נזק כלשהו בשל חוסר שמן או בשל לחץ שמן. לגבי עלות האגן או שתביא מפירוק או שתבדוק בחנויות החלפים. פילטר שמן זה גרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון, כרגע במוסך מסתבר שהלך פילטר שמן וקרטר בעקבות נסיעה בכביש כורכר בחושך כנראה הרכב קיבל מכה אתמול, מה העלות של חלקים אלו? אשמח לתשובה מהירה

מה ההצעה שקיבלת מהמוסך לתיקון?

אפשר לראות תמונות של מקור הנזילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הקרטר היה בסדר לאחר בדיקה חוזרת הוחלף רק פילטר שמן הנזילה לא הורגשה מכיוון שהכל נזל פנימה יותר מאשר החוצה לכן עשיתי גם שטיפת מנוע סה"כ באמת מזל שהקרטר לא נפגע וזהו תודה לכול מי שעזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בכול אופן היה תמוהה שאבן תעבור את המגן ותפוצץ אגן שמן/פילטר..

תחליף מוסך מיד!! נתנו לך לצאת מהמוסך עים נזילה בגלל שלא הרכיבו פילטר בצורה הנכונה, הנורה הבהבה כשהיה חוסר שמן ונזק נגרם למנוע בטוח.

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תמוהה אם היית רואה את הרכב הפילטר נמצא ממש באמצע קצת מאוחרי הטמבון הקדמי ואין לי את המגן התחתון אז הגיוני שאבן בגודל מסוים + בלאי של הפילטר הישן יגרום לניקוב שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...