Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 1.0 - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקודה פאביה קיבלה לא מזמן גם היא את מנוע ה-1.0 ליטר טורבו החדש.

מקסים החליט לצאת ולבדוק האם היא אטרקטיבית יותר כעת, ואיך היא בהשוואה ל-1.2 היוצאת.

%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94-%D7%A4%D7%90%D7%91%D7%99%D7%94-02.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגשת מעט דיילי בתגובת תיבת ההילוכים כשנותנים לחציה בריאה על דוושת התאוצה?

איך הנוחות שלה לעומת האיביזה?

אישית לא מתחבר לפאביה, המושבים מאחור לא היו לי נוחים בגלל זווית משענת הגב, מרווח מאחור כמו שציינת אך בעיקר בגלל המראה שסולידי מידי לטעמי.

מה שכן מאוד מתבקש לעשות פעם מבחן השוואתי בין האחיות הגרמניות במיוחד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באופן אישי די אוהב את העיצוב של הפאביה, במיוחד כשהיא עם גג בצבע שונה. מתאימה לצעיר הסולידי :)

גם אני הייתי שמח לראות מבחן השוואתי כפי שיוליאן כתב, לראות אם יש טעם לתוספת המחיר ולעמוד על ההבדלים בניהם.

עוד משהו שפחות קשור לכתבה עצמה, מדוע נעלמו הקישורים מהכתבה לפורום? כל פעם אני צריך לחפש את אשכול הכתבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש דיליי בתגובה לדוושת הגז. התלוננתי על הדיליי הזה באוקטביה 1.2 בעבר, בפאביה 1.2 אין את הדיליי הזה אבל פה שוב יש.

מבחינת עבודת המתלים, לפי דעתי יותר טובה, אולי פסיכולוגית כי את הפאביה בחנתי כמה ימים מול כשעה עם איביזה (אבל אני לא מדד, הדיילי שלי לא בדיוק נוחה).

את המושב האחורי אהבתי בפאביה יותר, הרבה יותר. בעיקר בגלל חוסר נוחות בכניסה והיציאה באיביזה (אפרט במבחן שלה).

אם הייתי צריך לבחור אחת מהאחיות הוואגיות הייתי בוחר בפאביה. כמו ש-shachar187 כתב, הגג בצבע שונה מוסיף.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו שפחות קשור לכתבה עצמה, מדוע נעלמו הקישורים מהכתבה לפורום? כל פעם אני צריך לחפש את אשכול הכתבה.

הקישורים לא נעלמו, פשוט בכתבה הספציפית שכחנו לשים קישור וזה תוקן. תודה על ההערה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני סתם זקן בנפשי, אבל שילוב הצבעים הזה צועק "בחר אותי ערס בן 16". מצד שני, כל הערסים הצעירים שאני רואה בוחרים באיביזה.

הערה כללית לגבי המבחן - יתכן שהיה לכם קו מחשבה מסויים בכתיבת הכתבה, אך הייתי מציע לשנות את הפורמט עבור אנשים שיקראו אותה כדי להחליט לגבי האוטו הספציפי. כדאי תמיד לצרף שני דברים בסיסיים - דף נתונים טכניים וקישורים לכל כתבה קודמת *רלבנטית* על הדגם (לדוגמה, למבחן של פביה 1.2 אם יש, ואם המנוע הוא השינוי העיקרי).

הרבה פעמים חסר משהו בכתבות, כמו הערות לגבי תא המטען ועוד. למרות שהכתבה מתמקדת מראש בפרט ספציפי, זה עדיין מציק אם כל תהיה לגבי פריט כלשהו שולחת אותי לגוגל או מקום אחר במקום לטבלה נחמדה בסוף.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני סתם זקן בנפשי, אבל שילוב הצבעים הזה צועק "בחר אותי ערס בן 16". מצד שני, כל הערסים הצעירים שאני רואה בוחרים באיביזה.

הערה כללית לגבי המבחן - יתכן שהיה לכם קו מחשבה מסויים בכתיבת הכתבה, אך הייתי מציע לשנות את הפורמט עבור אנשים שיקראו אותה כדי להחליט לגבי האוטו הספציפי. כדאי תמיד לצרף שני דברים בסיסיים - דף נתונים טכניים וקישורים לכל כתבה קודמת *רלבנטית* על הדגם (לדוגמה, למבחן של פביה 1.2 אם יש, ואם המנוע הוא השינוי העיקרי).

הרבה פעמים חסר משהו בכתבות, כמו הערות לגבי תא המטען ועוד. למרות שהכתבה מתמקדת מראש בפרט ספציפי, זה עדיין מציק אם כל תהיה לגבי פריט כלשהו שולחת אותי לגוגל או מקום אחר במקום לטבלה נחמדה בסוף.

מקבל את ההערה. אשתדל לפעם הבאה לשלב קישור למבחן רלוונטי (אם יש כמובן) ויותר נתונים מספריים.

תא המטען לא קיבל התייחסות מלבד התמונה עם העגלה בסוף פשוט כי הוא מאוד סטנדרטי. בגודל, בגישה אליו ובצורה שלו.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...