Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב [בישראל בזול]

Oren Root
שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם

אני מתגורר בחו"ל , אני מגיע לביקורים בארץ אחת בחודש לכמה ימים.

האם אפשר למצוא רכב להשכרה לא במחירים המטורפים של חברות ההשכרה הישראליות? אולי יש איזה אלטרנטיבה לשודדים האלה?

כל פעם עולה רק מיסים ותוספות (מס לשדה התעופה 50 דולר) מאות דולרים בלי להחשיב את מחיר ההשכרה, אלה מחירים לא שפויים.

רק ביטוח על רכב גרוטאה קטן כמו ניסן מיקרה עולה 30 דולר ליום, הם מחזירים את העלות של הרכב תוך שנה או פחות רק מהביטוחים:oops:.

עוד דבר מצחיק, כל מכונית שלקחתי מהשכרה מפוצצת בדפיקות ושריטות מכל הכיוונים, מעייף אותי לחפש לפי דוח נזק שלהם מה מסומן ומה לא, פעם אחת הרץ רצו לחייב אותי על לכלוך שנדבק על הפגוש כאילו זה שריטה, לא מבין את זה. מכוניות פשוט גרוטאות לא להאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מס נמל זה $29 לא 50.

לגבי הביטוחים איפה אתה מתגורר בחו״ל? אני שואל כי אני תוהה האח יש לך אופציה לכרטיס אשראי שמכסה אותם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת הביטוח על ביטול השתתפות עצמית לרנו קליאו מאלדן בנמל התעופה היא 19$ ליום. אלדן היא מהחברות היותר טובות.

אני חושד שההצעה של 30 היא מחברה "זולה" שבסוף יוצאת יקרה....

מהניסיון שלי בארץ ובחול עדיף ללכת על החברות הידועות והגדולות. רכבים עדיפים. שירות עדיף ולרוב המחיר האמיתי לא יקר יותר משמעותית. אם בכלל.

טיפ אחד הוא לקבל הצעה באינטרנט ואז להתקשר אליהם. את ההטבה שמציעים להזמנה באינטרנט נותנים גם בטלפון ואליה לרוב מוסיפים עוד הטבה קטנה לפי כרטיס אשראי או כל שקר אחר שמאפשר הנחה. ואלו לרוב הנחות שלא קיימות בהזמנה באינטרנט

באופן כללי מחירי ההשכה לכשעצמה לא יקרים. זה בדומה למחירי הרכבים בארץ. אתה מצפה לקבל מחירים כמו בחו"ל כאשר יש בארץ מיסוי אדיר על רכבים וגם שאר העלויות כאן גבוהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מס נמל הרץ חייבו אותי 39$+ מע"מ זה יוצא $46

לגבי הביטוחים איפה אתה מתגורר בחו״ל? אני שואל כי אני תוהה האח יש לך אופציה לכרטיס אשראי שמכסה אותם.

יש לי אופציה לעשות ביטוח חיצוני אבל מה שקורה במקרה של נזק זה שחברת ההשכרה מחייבת את מלוא הנזק ואח"כ לבקש החזר מהביטוח החיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

88 שקל ליום בהשכרה ליותר מ 3 ימים בקל אוטו, זה מחיר לאוטו ידני כמו פיקנטו או ספארק. יש סיכוי שלא יהיו מכוניות ידניות ואז מקבלים שידרוג לאוטומטי באותו מחיר.

איסוף באחד הסיניפים שלהם, לא יודע כמה צריך להוסיף על איסוף בשדה תעופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל גם במדינות הכי יקרות כמו שווייץ והסקנדינביות אני לא מגיע לחצי מעלות ההשכרה בלי להתייחס לזה ששם מקבלים רכבים חדשים ומאובזרים לא כמו הגרוטאות שיש כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאישית דווקא שכרתי 3 פעמים רכב קטן מחברת השכרה לא גדולה בשם Best, את האמת? היו בסדר גמור, שכרתי בסניפים בירושלים ולא יודע אם יש להם אפילו סניף בתוך נתבג(דיי קטנים).

בפעם הראשונה ששכרתי מיקרה ידנית דיי חדשה וב2 הפעמים האחרות כששכרתי מיני אוטומטית קיבלתי אופל קורסה שונות בנות שנתיים-שלוש והן למרות שלא היו צעירות בשנים היו במצב פיזי לא רע בכלל לגילן וכמובן נקיות ומסודרות(ללא ריח של סיגריות למרות הגיל).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יצא זול יותר לשכור בעיר ולא בשדה תעופה.

אגב - שים לב שזה מאוד חשוב מתי אתה מגיע.

בתקופות החגים בארץ אין רכבים בחברות ההשכרה, הביקוש עולה על ההיצע והם נותנים לך את מה שהם מצליחים להשיג.

יצא לי לראות רכבים שבורים לגמריי, בלי מדבקות בלי כלום, אני לא אתפלא אם אלו נבלות שהגיעו ישירות ממגרשי טרייד-אין.

כמובן שזה תלוי חברת השכרה אבל ככלל אצבע בתקופות רגועות יותר אתה תמצא רכבים במצב טוב בהרבה.

השכרת רכב מיני בפחות 100 שקל ליום בדר"כ אומר שאתה מוגבל לעד 200 קילומטר ליום - שים לב.

יכולות גם לחול הגבלות על כביש 6 ומנהרות הכרמל. ברר לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מס נמל הרץ חייבו אותי 39$+ מע"מ זה יוצא $46

יש לי אופציה לעשות ביטוח חיצוני אבל מה שקורה במקרה של נזק זה שחברת ההשכרה מחייבת את מלוא הנזק ואח"כ לבקש החזר מהביטוח החיצוני.

ההנחות שדיברתי עליהן הן לכרטיסים ישראלים בארץ. אולי יש גם לכרטיסים מחול.

בלי קשר לביטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל גם במדינות הכי יקרות כמו שווייץ והסקנדינביות אני לא מגיע לחצי מעלות ההשכרה בלי להתייחס לזה ששם מקבלים רכבים חדשים ומאובזרים לא כמו הגרוטאות שיש כאן.

אני לא חושב שבשוייץ ובסקנדינביות המכוניות יקרות כמו בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולות גם לחול הגבלות על כביש 6 ומנהרות הכרמל. ברר לפני.

למה שיהיו הגבלות? להפיך, משתלם לחברת השכרה שתיסע בכבישי אגרה, הם גובים דמי טיפול בנוסף לתשלום הרגיל.

כדי לא לשלם דמי טיפול אפשר לעשות מנוי לכביש 6 לרכב שכור, לא צריך בשביל זה שום התערבות של חברת השכרה. אפשר לעשות מנוי לכביש 6 לרכב שלא בבעלותך בלי אישור של בעל הרכב. כמובן לא לשכוח לבטל אותו בסיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה ניסיון בסדר גמור עם קל אוטו תקופה של חודשיים וחצי נסעתי איתו בתל אביב .אומנם הרכב היה לא חדש ופה ושם מכות קטנות מצד שני בהחזרה אף אחד לא חיפש אותי ראו שאין מכות חדשות וזהו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על Suncar. אני שוכר מהסניף שנמצא בפלורנטין ותמיד יש מבחר ובנוסף יש מחיר מיוחד לי שעושה מנוי ימים ( תשלום מראש על 30 ימי השכרה). לדוג': פיאט 500 \ ניסאן מיקרה = 100 שקל ליום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...