Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טנדר 1 טון או טנדר כבד?

minkin
שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני רוצה להבין איפה הקאץ במשאיות כמו סילברדו פורד ודודג' ונמכרים עם ק''מ ומחיר נמוך מטנדרים 1 טון.

מתלבט לרכוש F350 2014 עם 80 אלף ק''מ ב 160 אלף.

הרכב יגרור חצי מהזמן כ 2 טון.

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר בחניה ובתנועה עירונית.

עבור גרירה קבועה של 2 טון הייתי בהחלט ממליץ על אחד מהשלישייה

*עריכה: כל זמן שאתה עוסק מורשה ויכול להתקזז בהוצאות

Sent from my MicroTAC 9800X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר בחניה ובתנועה עירונית.

עבור גרירה קבועה של 2 טון הייתי בהחלט ממליץ על אחד מהשלישייה

*עריכה: כל זמן שאתה עוסק מורשה ויכול להתקזז בהוצאות

אני מבין שאתה נוסע על דודג', השבוע הייתי בסוכנות ושכחתי לשאול כול כמה זמן צריך לעשות טיפולים? והנציגה אמרה לי שהצריכה הממוצעת זה 8 ק''מ לליטר שזה נתון מעולה ביחס לקטגוריה הזאת, יש אמת בדבריה?

נפלתי בדיוק בין הכסאות, האחד חלש מידי והשני חזק מידי.

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8 ק"מ בנסיעה סופר רגועה ובטח בלי 2 טון נגרר.

הטנדרים הגדולים הם בדיוק מה שהאמריקאים מכנים אותם, משאית!

לא כיף בתנועה עירונית, לא כיף בחניה, לא כיף בצריכת הדלק ולא כיף באופן כללי ולמרות נתוני בסיס טובים (מרוויחי גחון וזוית גישה ונטישה מצויינות ומומנט עוקר הרים כמעט תלת סיפרתי) , לא ממש כיף גם בשטח (בגלל האורך והרוחב) אבל רצה המחוקק והיום הם הרכב המינימלי שמוכר במס ולכן אתה רואה כ"כ הרבה על הכביש.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה,

למה לא כיף באופן כללי? הטנדרים האלו בגילגולם הנוכחי עשוים גם בפנים בצורה מצוינת ויכוחים לתת פייט רציני לSUV מגודלים, במיוחד בארץ (בגלל מחיר מאד אטרקטיבי).

ולפותח השרשור,

אם אתה מתכוון לגרור משאות כבדים ורוצה גם להנות מרכב ששם בכיס הקטן את כל הSUV האירופאים מכל הבחינות, אז אין כאן בכלל שאלה. במיוחד אין מה להשוות לטנדרים השיקוציים מהמזרח.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאלה אחרונה בקשר לאמינות, אני רואה שחלק ניכר מיד 2 מוכרים בסיום האחריות, נראה כאילו שאף אחד לא רוצה להתעסק עם עלויות תיקונים, מה תגידו על זה?

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה נוסע על דודג', השבוע הייתי בסוכנות ושכחתי לשאול כול כמה זמן צריך לעשות טיפולים?

כשקניתי את הראם, שגרת הטיפולים היתה כל 12,500 ק"מ

יום בהיר אחד הודיעו לי במוסך היבואן שמרווחי הטיפולים עלו ל25,000 ק"מ.

אני ממשיך לטפל בו כל 12.5 כי האמינות של הראם באופן כללי סבירה אבל לא יותר מזה.

גליצ'ים בעיקר של חשמל.

הנציגה אמרה לי שהצריכה הממוצעת זה 8 ק''מ לליטר שזה נתון מעולה ביחס לקטגוריה הזאת, יש אמת בדבריה?

בחלומות. אני לא מצליח לרדת מ1:7 כשאני ממש מתאמץ לנהוג חסכוני. בד"כ הממוצע סביב 1:6

אני מכיר עוד 5 ראמים שגם הם לא הצליחו לחלץ תוצאה טובה יותר מ1:7 והראם הוא החסכוני יחסית לF ולסילבראדו.

לא כיף בתנועה עירונית, לא כיף בחניה, לא כיף בצריכת הדלק ולא כיף באופן כללי ולמרות נתוני בסיס טובים (מרוויחי גחון וזוית גישה ונטישה מצויינות ומומנט עוקר הרים כמעט תלת סיפרתי) , לא ממש כיף גם בשטח (בגלל האורך והרוחב) אבל רצה המחוקק והיום הם הרכב המינימלי שמוכר במס ולכן אתה רואה כ"כ הרבה על הכביש.

בנסיעה בין עירונית הם בהחלט נוחים, בטח בהשוואה לטנדרים היפנים. עם כל השאר אני בהחלט מסכים.

לגבי שטח, זוית הבטן והמשקל הם הבעיות הגדולות. זוית הבטן מחייבת תכנון וזהירות בטיפוס מדרגות. המשקל גורם לזה שאם שקעת בשטח, רק יסעור יוציא אותך.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסילבי לא מוציא יותר מ 1 ל 5 ושיהיה בין עירוני כמה שתרצה, זה לא מעניין אותו. רכב נוח. לא כיף כי:

כמעט בלתי אפשרי לחנות איתו במרכזי ערים, חניונים קטנים אפילו לא בצחוק וקניונים מחוץ לתחום. כם תמרונים בקצה של רחובות קטנים יחסית - עם נגרר תגיד קדיש. בסילברדואים שעושים הרבה שטח ה 4×4 ננעל וצריך לשחרר במוסך. פרט לכך אלו בהמות גסות שכל מושבניק שמכבד את עצמו צריך להחזיק...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לגבי הראם, מאלה שאני מכיר לא ידועות לי תקלות מהותיות. מאוד חשוב לתחזק את הרכבים בזמן.

דווקא בגלל ההכרה במס, ישנם רכבים בשוק שמשמשים רכבים פרטיים, עם ק"מ נמוך וחיים די קלים. נסה לשים יד על כזה

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידוע על תקלה סדרתית..כשהרכב מוכר כולו במס ויש זיכוי מלא במע"מ, זיכוי בלו על הסולר, פשוט משתלם יותר להחליף כל שלוש שנים.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני דיי סגור על F350, מה שאני לא מבין כולם ביד 2 נמכרים עם 6 מושבים, אבל כשבדקתי באתרי רכב כתוב שיש רק 5 מושבים, אין לי צורך ב 6 מושבים ואני מאמין ש 5 מושבים הרבה נוח לנהג, מתלבט לעבור לדודג' בגלל ה 6 מושבים בפורד.

מה תגיד?

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט, כל הF המשווקים בארץ הם שישה מקומות.

המושב האמצעי הקדמי מתקפל והופך למשענת יד גדולה לנהג ולנוסע.

בראם יש גרסת חמישה מקומות ושישה מקומות (על אותו עיקרון של הפורד).

בכל מקרה לא מומלץ להושיב נוסע במושב האמצעי הקדמי כי אין לו כרית אויר פעילה וחגורת הבטיחות שלו היא למותן בלבד.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה על הזמן שהקדשת לענות לי, ההתבלטות עכשיו בין הפורד לראם, אפתח דיון חדש כי אני מעוניין לדעת כמה זה לא נוח לנסוע בפורד 6 מקום.

בנוגע לטיפולים שמעתי עוד מקור אומר כול 24 אלף זה הרבה יותר נוח מאשר 15, ממש חשוד ולא ברור. הם החליטו רק הדגמים החדשים עושים כול 24 אלף או גם הקודמים?

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על נסיעות מבחן לפני שאתה מחליט.

לפני כשנתיים קנינו סילברדו לאחר התלבטות ממושכת.

אחרי בדיקה הבנו שהראם פחות נוח ממנו בצורה משמעותית.

ממוצע ב-80k ק״מ שהוא עשה אצלנו, הרכב עושה 5.5 קמ״ל עם ציוד ורגל כבדה על הגז, אבל כמעט 100% בינעירוני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...