Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם נזק קל מאוד

שימו לב! השרשור הזה בן 2334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

נכנסתי ברכב מאחור וגרמתי לו בספק לשריטות עדינות מאוד שבספק שאני עשיתי וגם סביר להניח שירדו בניקוי קל.

זה קרה לפני 9 חודשים והבחור נזכר עכשיו לפנות לחברת הביטוח.

מבחינת אשמה אני אשם כי נכנסתי בו מאחור, השאלות הם

1) איך עושים בדיקת שמאי אחרי 9 חודשים? משווים תמונות ליום המקרה?

2) מתי אני לא אצטרך לשלם השתתפות עצמית? הבנתי כאשר הנזק נמוך מסך ההשתתפות העצמית שלי

3) מטעם מי השמאי? איך זה בדיוק עובד..

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אכן בעייתי מאד מצידו של התובע. תמיד תוכל לטעון שמדובר בנזק שלא קשור לתאונה שלך.

2. אם אתה תובע את הפוליסה=אתה משלם השתתפות עצמית (וגם מאבד את "הנחת העדר התביעות" בפוליסה שלך). אם תשלם את כל הנזקים (תיקון,שמאי, וכל מה שהנפגע שלך ידרוש) מכיסך, מבלי לערב את חברת הביטוח, כמובן שלא תשלם כלום לחברת הביטוח. לכן מקובל שעל נזקים קטנים, שלא מגיעים לסכום ההשתתפות העצמית, משלמים ישירות לנפגע. זה לא שחברת הביטוח משלמת ופוטרת אותך מהשתתפות עצמית, אם זה מה שחשבת...

3. הנפגע מזמין שמאי שלו. הוא יכול לבחור אחד פרטי, או אחד שעובד עם חב' הביטוח שלו.

אם אתה חושב שהשמאי טעה בגדול, אתה יכול לבקש שמאי משלך, ואם מתעורר ויכוח גדול ביניהם, בית משפט יכול למנות גם שמאי מכריע. בסכומים המדוברים בתביעות נזק לרכב, כל האמור לעיל הוא מאד נדיר.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם צילמת את הנזקים?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מגובה בדו"ח שמאי?

במה פגעת? בוגאטי?

במצב כזה אין לך הרבה אופציות. תן לו להתמודד עם חברת הביטוח שלך.

תאלץ לספוג את ההשתתפות העצמית, ואת אבדן ההנחה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מגובה בדו"ח שמאי, סתם המצאה שלו.

פגעתי במרצדס אך ישנה (2006~)

אאלץ לספוג את ההשתתפות עצמית גם אם שמאי יעריך שהעלות נמוכה מההשתתפות העצמית שלי?

שאלה נוספת, במצב של שריטות קלות יש סיכוי שיבקשו החלפת טמבון ולא צביעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנזק נמוך מההשתתפות העצמית כדאי לשלם לשני בלי לערב ביטוח.

שיטת מצליח של השני.

משנה כזו לא צריך להחליף טמבון וגם אם כן אז משהו משומש ולא חדש.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פוסל שמנסים להלביש עליך תאונה נוספת, יותר טריה.

טוב שצילמת את הרכב אז.

לא הייתי ממהר לשלם או להפעיל ביטוח לפני שני רואה מצב עדכני של הרכב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי דורש לראות את דוח השמאי בליווי תמונות.

אם זה שונה מהתמונות שצילמת, לבקש מחברת הביטוח להתכחש לתביעה שלו ולשלוח אותו לתבוע אותך בבית משפט.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאלץ לספוג את ההשתתפות עצמית גם אם שמאי יעריך שהעלות נמוכה מההשתתפות העצמית שלי?

אם הנזק (תיקון+שמאי+כל מה שהוא ינפיץ) יהיה פחות מההשתתפות העצמית, אתה מבקש מחברת הביטוח שלך לקחת צעד אחורה, ומשלם ישירות לנפגע (תוך החתמתו שבזה מסתיימת הפרשה). ואז, מבחינת חב' הביטוח המקרה לא קרה (השתתפות עצמית, עליית פרמיה וכו')

שאלה נוספת, במצב של שריטות קלות יש סיכוי שיבקשו החלפת טמבון ולא צביעה?

שריטות לא- סדקים/שברים (אפילו קטנים)-כן.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אם עברו 9 חודשים הוא בבעיה רצינית.

כי יש סיכוי סביר בהחלט שנגרם נזק נוסף לפגוש.

אם יש לך צילומים באיכות טובה, אז תגיד לו שזה נשמע לך מוגזם ושיש לו את הפרטים שלך ושידבר עם הביטוח.

הוא יהיה חייב לעשות דוח שמאי. בדוח השמאי תראה את התמונות של הנזק והאם הן מתאימות לנזק שעשית - אם כן אז שיתמודד עם חברת הביטוח (שגם תעשה לו בעיות מצידה - כי הוא נזכר אחרי פרק זמן לא סביר).

אם התמונות לא זהות לתמונות שיש לך - אז הוא יכול ללכת לחפש את החברים שלו.

בקיצור - לך אין מה להפסיד - תפנה אותו לביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תפנה אותו עדיין לביטוח שלך

אם אתם מתגוררים בסמוך קבע איתו פגישה ולך לראות את הרכב תשוה את מצבו היום לתמונות שבידיך.

תראה שמדובר בנזקים חדשים / נוספים הראה לו את התמונות ושלח אותו לאלף עזאזאל תוך שאתה מוכן לפצותו ב סכום פעוט על הנזק שאתה גרמת.

או בקש ממנו שילח לך תמונות של מצב הפגוש היום.

אם המצב הוא כמו שהיה , תסביר לו שברכב כזה לא מרכיבים פגוש חדש בכל מקרה אלא משומש בלבד, ושיבדוק מה עלות של זה.

לפי העלות תחליט האם להפעיל ביטוח או לא.

מה גובה ההשתתפות העצמית שלך?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למה שישה כתב, ככל שהנך פוגש אותו ומוצא כי באמת ארע תאונה חדשה שהנפגע מנסה להלביש עליך,לא חלה עליך חובה כלל לשלם על התאונה הראשונה.

לכן, ככל שזה המקרה, היות וגם התנהגותו המגעילה של הפוגע וגם הוראות החוק במקרה הזה מגינות עליך, לא הייתי נוהג עם אגם כזה לפני משורת הדין.

כפי שייעצו לך קודמי, ראשית תבקש ממנו לראות את הדוח שמאי שיש בידו, שים לב לתאריך שהדוח הופק.

בהצלחה

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...