Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה של פגיעה באופנוע חונה, ובעלים שלו חמדן. מה אתם הייתם עושים?

elad_sht
שימו לב! השרשור הזה בן 2339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלא אפילו לא היו מרימים את הקטנוע מהרצפה.

באופן כללי לא מומלץ להרים כלי דו גלגלי שנפל. אדם שלא יודע להרים כלי שכזה, קרוב לודאי יעשה יותר נזק מתועלת. זה אולי לא מאןד רלוונטי לטוזטוז ששוקל גרם וחצי, אבל באופן כללי לא כדאי לנסות להרים לבד אופנועים וקטנועים כבדים, למי שאין נסיון בכך

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי לא מומלץ להרים כלי דו גלגלי שנפל. אדם שלא יודע להרים כלי שכזה, קרוב לודאי יעשה יותר נזק מתועלת.

טוב לדעת, תודה! מה הסכנה בעצם? לשבור את הרגלית או משהו כזה? כי לזה שמתי לב כשהרמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת, תודה! מה הסכנה בעצם? לשבור את הרגלית או משהו כזה? כי לזה שמתי לב כשהרמתי...

כשמדובר בקטנוע קטן, עד 100 קילו, אני מאמין שכל גבר ממוצע ירים אותו בלי בעיה. לכן כתבתי שזה לא מאוד רלוונטי לטוזטוזים.

לעומת זאת אופנוע בנפח 500+ סמ"ק בקלות מגיע למשקל של מעל 200 קילו.

אדם שלא מנוסה ולא מכיר את הטכניקה להרים כלי שכזה, עלול לגרור אותו על הריצפה (שריטות ונזקים נוספים), להפיל אותו בטעות לצד השני לאחר הרמה, לתפוס בחלק שלא נועד לכך ולשבור את אותו חלק כניסיון הרמה, ולבסוף לפגוע בגב של עצמו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאדם לא מנוסה תמיד יש סיכוי להפיל אותו בטעות לצד השני, לא לנעול את הרגלית ולהפיל אותו שוב, או לא לשים לב לשיפוע כלשהו במדרכה שיביא לנפילה נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מדוע אתה מרגיש כפי שאתה מרגיש, אבל אתה ממש לא צריך לראות את זה ככה.

אתה צריך להבין שקרה לו נזקים בעקבות צעד שלך, עליך להחזיר את מצבו כפי שהיה רגע קודם לכן.

אתה לא אמור להתחשבן איתו על שריטות קודמות, סביר שקטנוע שנופל שכולו חיפויי פלסטיק צבוע ישרט עוד, אתה צריך להחזיר את המצב לאחור.

למעשה התייחסות בית המשפט למצב הזה אומרת בפירוש "השבת מצבו ערב קרות המקרה", אם זה יעשה לך טוב, אתה יכול לדייק ב-100% ולהחזיר את השריטות שקדמו לך, רק עם זה עושה לך טוב.

את מה שאתה גרמת, אתה חייב לתקן, ללא קשר למה שהיה.

זה שהשארת פרטים אומר שאתה בנאדם חיובי והלוואי שכולם היו כמוך.

אבל בוא לא נזקוף זאת אך ורק לטוב ליבך, שלא נשכח שזו גם היתה חובתך.

בכל אופן אל תרגיש רע עם זה, אין מה לעשות, אנחנו בני אדם ונזקים קורים פה ושם.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראה חדשה קומפלט לג'וי מקס עולה במוסך מטרו ~600 ש"ח.

בסיס מראה חדש (שזה החלק שנשבר) עולה במטרו ~250 ש"ח (במידה ויש להם רק את הבסיס, היו תקופות שהם לא היו מוכרים אותו בנפרד והיה צריך לקנות את כל המראה, שכוללת את הבסיס).

בכל מקרה, אין סיכוי שיגיע ל-1500 ש"ח. הבחור סגר בטח קומבינה עם המוסך כדי להוציא את הסכום הזה מהביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השארת הפתק היא בשבילך - יצאת בן-אדם.

ובמצב הנ"ל, הייתי גם מצלם את מצב האופנוע.

יש הבדל בין שריטה חדשה לישנה, בשריטה חדשה רואים את שבירת הצבע.

רסיסי צבע על השריטות.

בשריטה ישנה האזור חלק וללא סימני צבע .

אייל.

בדיוק היום הייתה לי הרגשה שהבחור שחנה מלפניי במקביל שפשף אותי כשהוא לקח רוורס ושמתי לב שיש לי שריטה קטנה מלפנים עם קצת צבע, לא שתכלס יש לי מה לעשות עם זה, אבל קיבינימט. יש לי כבר איזה 4 כאלו על רכב קטן וזה דברים שמעצבן כמה שהם מיותרים.

לנושא, ראוי לנהוג כמו שעשית. מה שכן הייתי דואג לצלם מה שאפשר בדיוק בגלל מקרים כאלו. יכול להיות שזה המחיר ויכול להיות שלא, אני לא הייתי נכנס ל"מה ואם" ומתעסק במה שאני הייתי בוחר לעשות במצבים כאלו כי זה אף פעם לא ייגמר. הרי יכול להיות במקרה הכי גרוע שזה הכל דאווין והמוסך של דוד שלו, ומצד שני יכול להיות שהוא בחור צעיר (או לא?) שלחוץ על האופנוע שלו ובוטח רק במוסך אחד שהוא כבר מכיר. הפלסטיקה באמת קצת מוגזם בכל זאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שחושדים בקומבינה, להזכירכם, התביעה נסגרה בהפעלת הפוליסה וחברות הביטוח, אפשר להגיד עליהן הרבה אבל פראייריות הן לא.

אם המחירון של מראה כזו הוא 300 ש"ח, הן לא ישלמו 1500 כי "זה מה שמבקשים".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית נראה שלבחור היו כוונות טובות כי הוא האמין בתמימותו שהמראה באמת תעלה סדר גודל של 200 ש"ח, אולי לא שם לב בהתחלה לשריטות כי מיהר\התבאס מהנפילה והיה נסער ואז התגלו לו הליקויים. נראה שהוא באמת לא תכנן לעשות מהומות וקומבינות.

לדעתי, זו חוצפה לצפות מבן אדם לספוג שריטות (פלסטיקה יקרה מאוד בדו-גלגלי) או תיקון חפרי ועוד לקרוא לו חמדן.

קורה שעושים טעויות, בדיוק בשביל זה יש ביטוח.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שחושדים בקומבינה, להזכירכם, התביעה נסגרה בהפעלת הפוליסה וחברות הביטוח, אפשר להגיד עליהן הרבה אבל פראייריות הן לא.

אם המחירון של מראה כזו הוא 300 ש"ח, הן לא ישלמו 1500 כי "זה מה שמבקשים".

מחזיר אותך להודעה הראשונה של פות"ש:

1300 מתוך 1500 הם השתתפות עצמית, תוספת ייקור הפוליסה ונראה לי שחברת הביטוח יצאה מורווחת.

או לפחות לא שווה להם להתעסק משפטית בשביל סכום כל כך פעוט מכיסם.

אני לא באמת יודע אם היה שם ניסיון לניפוח הוצאות וניסיון התעשרות שלא כדין תוך ניצול האזרחות הטובה (והמתבקשת) שהפגנת.

אבל אם יש לך תחושה שכן נעשה ניסיון כזה, זכותך המלאה כאזרח לפצות את הצד השני כראות עיניך (300 ש"ח?) ולא להכיר ביתר הנזקים. יש בשרשורים אחים המון חומר מול גוררי רגליים בבית משפט. באף אחד מהם בית המשפט לא מעניש את מי שגורר רגליים.

בסופו של דבר חברת הביטוח מתחייבת לפצות את הנפגע בסכום המקורי שהסכימה לשלם (200 ש"ח? זה באמת שווה?) ורק אם השופט יפסוק סכום גבוה יותר (סיכוי נמוך) תצטרך להוציא את הסכום מכסך.

אם באמת נעשה ניסיון ניפוח הוצאות, סביר להניח שהברנש היה מסתפק בפיצוי שהצאת לו מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגעתי פעם באיזו מיצובישי חבוטה של חרדי בבני ברק (ספייס ואגון חח). הוא יצא, הציץ ואמר: לא נורא, עוד נשיקה. תהיה בריא ותשמור על האוטו היפה שלך. לא רצה לשמוע על פיצוי בכלל, אפילו 200 ש"ח שהצעתי לו.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שציינתי הוא ללא איתות (את האיתות אפשר להעביר מהמראה הקודמת), ונכון ללפני שנתיים בערך.

אם אתה אומר אתה יודע, מראה קומפלקט כזו זה 1500 שקל. מה אפשר ואיך עושים אין לי מושג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...