Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני קניית סיטרואן ברלינגו 2009

daniel22
שימו לב! השרשור הזה בן 2337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היום הלכתי לראות סיטרואן ברלינגו שנת 2009 240 אלף קילמטר.

חבר שלי מוסכניק בדק את המנוע גיר וקלאץ ואמר שהיא נוסעת טוב מאוד.

חיצונית הרכב מעפן. גאנטים ברזל ללא טסות חלודים. חלון אחד צבוע בספרי שחור שרואים ממש. והבדי כסאות קרועים.

הרכבים האלה מפורסמים בסביבות ה11 אלף עד 17אלף ביד 2 בעוד המחירון הוא 20.

סגרתי היום עם הבנאדם עקב המצב החיצוני 7300 שח.

את החלון (אחורי) אשייף קומפלט שכל הצבע ירד ואעשה לו השחרה שייראה חדש.

גאנטים גם אשייף ואצבע. אשים ריפוד חדש למושבים.(100 שח באיבי) הכל זול מאוד.

לגבי הבדיקה עקב כך שאני יודע שהמנוע גיר וקלאץ טובים, האם יש טעם לקחת לבדיקה?

הבנאדם לא מתחייב בטענה שהרכב ישן והוא לא יודע מה מצבו. לוקחים על הבדיקה של רכב כזה דיזל מנוע 1900 טורבו 650 שח... וחבל לי. הרי הבנאדם לא מתחייב ולא אצליח להוריד אותו עוד גם אם יצאו תקלות.

וזאת השאלה. האם העסקה נשמעת טוב? אקח את הרכב ליישור קו לאחר מיכן כמה כבר יכול לצאת? מאמין שלא יעבור את ה2500 שח ועדיין אצא מורווח על הרכב.

נ.ב אני קונה מסחרי כי אני חייב את המקום

אז שאלות

1 איך הדגם הזה בכללי? האם הרכב טוב?

2 האם העסקה נשמעת לכם משתלמת?

3 מה אני צריך לבדוק לגבי הרכב משהו רציני ששווה יותר מהשקעה של 3000 שיגרום לעסקה להיות לא משתלמת?

נ.ב

בעוד כ5 חודשים אני מתגייס ומוכר את הרכב

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם לקחת רכב כזה לבדיקה במכון הבדיקות. מספיק חוות דעת מכונאי מקצועי מצב מכני טוב, זה מה שחשוב. תקנה כיסויים למושבים, אולי צריך להחליף ריפוד במושב הנהג .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם לקחת רכב כזה לבדיקה במכון הבדיקות. מספיק חוות דעת מכונאי מקצועי מצב מכני טוב, זה מה שחשוב. תקנה כיסויים למושבים, אולי צריך להחליף ריפוד במושב הנהג .

תודה רבה על התגובה.

אז לדעתך זו עסקה טובה?

אין ממה לפחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב ישן עם הרבה קילומטרים - יכול להיות שימשיך לנסוע בלי בעיה, יכול להתקלקל אחרי שבוע. כל רכב בתקציב הזה יהיה הימור.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב ישן עם הרבה קילומטרים - יכול להיות שימשיך לנסוע בלי בעיה, יכול להתקלקל אחרי שבוע. כל רכב בתקציב הזה יהיה הימור.

לדעתך כדאי לקחת לבדיקת שאסי?

או להסתכל בעניים שניראה שלם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב כזה דיזל מנוע 1900

לא היה מנוע כזה בברלינגו ב2009, זה 1.6 טורבו דיזל או 1.4 בנזין אטמוספרי.

המחיר זול בצורה מחשידה, כמה ידיים עבר הרכב?

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד רביעית. אז כניראה התבלבלתי זה 1600 טורבו. דיזל

המחיר נמוך כי הרכב באמת ניראה רע. הוא ריסס ספריי צבע על מקומות שהיו סריטות כדי להעלים את זה אבל זה פשוט ניראה חרא.

אצטרך לשייף את זה ולקחת לפחח שיעשה צבע חדש בידיוק בצבע הזה.

בכפר זה 50 שקל :D

בקיצור מחר אני סוגר איתו... החלטתי כן לעשות בדיקת שאסי כדי לא לקחת סיכון.

ושאלה. ההילוכים ממש חלקים זה נכנס בלי שארגיש בכלל האם זה טוב? אבל כאשר אני משחרר קלץ הרכב רועד. האם התופעה ידועה בדיזל? (אני יודע שבכל רכב זה רועד אם משחררים קלאץ בלי גז, אך כאן אם אני משחרר גם עם גז הרכב רועד בשחרור-אלא אם כן אני שם חצי גז ולא רבע ואז הרכב לא רועד)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...