Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ליסינג- קליאו סטיישן,ניסאן סנטרה, פיאט טיפו ?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטיפו ככול הניראה נופלת.

נשארו השתיים. מי מהם עדיפה כאשר הדרישות הם נוחות לנסיעות ארוכות ושיוטים(מן הסתם שתהיה כלולה בקרת שיוט).

וכמובן כוח, גיר שלא יטלטל. ?

הנטיה שלי היא יותר לקליאו, אבל אשמח לדעת מאנשים עם נסיון עם השתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים נוסעים ברכב? קליאו הרבה יותר צרה ולא מתאימה ל 5 נוסעים.

אם אין הבדל בשווי השימוש ודלק ללא הגבלה, למשפחה הייתי בוחר בניסאן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנטרה קטגוריה מעל הקליאו, יש לה בקרת שיוט וגיר רציף שמתאים לנסיעה רגועה.

אם אתה מחפש רכב לשיוט היא מתאימה לתפקיד יותר טוב מהקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור גודלה של הסנטרה, גם אני הופתעתי לגלות כי היא אינה מבוססת על פלטפורמה משפחתית אלא על זו של הקליאו והמיקרה.

אמנם מדובר בפלטפורמה מוארכת, אך עדיין ככל הנראה מדובר בתת-משפחתית בסגנון הראפיד ולא במשפחתית אמיתית.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשארו השתיים. מי מהם עדיפה כאשר הדרישות הם נוחות לנסיעות ארוכות ושיוטים(מן הסתם שתהיה כלולה בקרת שיוט).

וכמובן כוח, גיר שלא יטלטל. ?

סוגר 8 חודשים ו16 אלף על הקליאו, הגיר...הוא דורש למידה, במהירויות נמוכות מאוד וזחילות הוא יכול לקפץ מפעם לפעם - והכי מרגיז? כשאתה בולם בזמן גלישה התחושה היא שאתה "נלחם" עם הגיר שמנסה למשוך את הרכב קדימה, זה לא נוראי כמו חד מצמדי אבל זה לא כמו גיר אוטומטי פלנטרי\רציף.

מהצד השני ההתנהגות של הגירים הרציפים כ"כ נוראית בשבילי שהגיר של הקליאו עדיף לי בכל מצב - אגב, מדובר בקליאו דיזל או בנזין(בסטיישן יש את 2 המנועים).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, איש הרכש אצלנו עוד לא ענה לי.

אבל הכיוון כניראה יהיה הרנו(אלא אם זה יהיה איזה שיקוץ ליסינגי ללא בקרת שיוט), הניסאן ניראת לי קצת משעממת מדי

ובקשר לגיר, אני לא חושב שזה יהיה גרוע מדי. אני נוהג עכשיו ברכב אוטומט 6 הילוכים עם 250 אלף שניראה שלא החליפו לו שמן גיר בחיים. דופק ומרביץ ללא הבחנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, תבדוק שלא מדובר בקליאו רמת גימור לייף.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קליאו סטיישן ברמת גימור לייף , אך ורק אקספרשן פק.

הסנטרה היא משפחתית, ממוצבת בין הורסה (שנמכרה פה כאלמרה) והיא התת משפחתית , ובין האלטימה שהיא המנהלים.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, איש הרכש אצלנו עוד לא ענה לי.

אבל הכיוון כניראה יהיה הרנו(אלא אם זה יהיה איזה שיקוץ ליסינגי ללא בקרת שיוט), הניסאן ניראת לי קצת משעממת מדי

ובקשר לגיר, אני לא חושב שזה יהיה גרוע מדי. אני נוהג עכשיו ברכב אוטומט 6 הילוכים עם 250 אלף שניראה שלא החליפו לו שמן גיר בחיים. דופק ומרביץ ללא הבחנה

גיר רציף זה לא כמו גיר אוטומטי(אפילו בדגמים האלו שמספרים לך שהם ממש דומים) השאלה היא כמה אתה רגיש לזה,

הרנו באופן כללי נמכרת בארץ בכל רמות הגימור עם בקרת שיוט, וכמו שיואב אמר הסטיישן לא מגיעה בכלל ברמות הגימור הנמוכות.

לגבי הגיר? תעשה נסיעת מבחן! דווקא במיקוד על נסיעות עירוניות ו״גלישה״ - תראה אם ההתנהגות שלו מפריעה לך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סנטרה מהעבודה שעובדת מאוד קשה.

כבר 35,000 ק"מ בחיצי שנה בלבד.

הרכב נוח מאוד לשיוטים ארוכים ומאובזר יפה.

הנק' החזקות לטעמי: עיצוב, מרווח פנים בדגש על ספסל אחורי, תא מטען גדול, מזגן מצוין, אבזור (מולטימדיה כולל ניווט מצלמה וכו', חימום מושבים, מגנזיום, פנסי ערפל, הגה עור,בקרת שיוט), נוחות נסיעה, צריכת דלק (אצלי 1:14)

נק' חולשה: תיבה רציפה שמסרסת את המנוע- מפריע בעיקר בעיר, מיכל דלק קטן 44 ליטר.

אני הייתי בוחר בסנטרה.

אם זאת, לשאלתך, מנוע הדיזל של הקלאו יספעק גם יספיק ובעיר ירגיש זריז יותר מה1.8 של הסנטרה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...