Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

V8 Hotel - מישהו התנסה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכם,

גיליתי לפני כמה חודשים מקום בחולון שנקרא V8 Hotel אך עוד לא יצא לי להגיע לשם, זהו מכון שטיפת רכבים וטיפולי דיטיילינג ולפי מה שאני רואה בעמוד הפייסבוק שלהם יש להם אחלה ביקורות ונראה שהם מתעסקים בעיקר עם רכבי יוקרה.

מישהו היה אצלם ויודע לתת חוות דעת על השירות, על המקום עצמו ובעיקר על המחירים? ההתרשמות הכללית שלי מהפייסבוק שלהם היא טובה.

אני שוקל להביא לשם את המשפחתומטית שלי אבל קצת מתפדח :oops:

זה העמוד שלהם: https://www.facebook.com/v8hotelisrael/?ref=nf&hc_ref=ARTWhFSVrldr2We8vS_3Of-5kF4M7VpZF2PXTMLv-v6MhzT1CyC2N37FcMEURc4IkBI

אגב, חיפשתי בחיפוש של הפורום ולא מצאתי מידע עליהם אבל אני די בטוח ששמעתי על המקום הזה כאן.

שיהיה המשך יום מקסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בדיון הזה :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?628423-%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%97%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%90%D7%96%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96/page5

אני הייתי שם פעם אחת וסה״כ השטיפה הייתה בסדר לא משהו מיוחד מבחינתי ( אולי הבחור היה כבר עייף ופחות השקיע או משהו )

מחיר אם אני זוכר נכון הוא 85 לשטיפה חיצונית + ניקיון פנימי לא כולל טיפ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה מעולה עם חומרים נכונים וטכניקה נכונה. ממליץ בחום, ואל תתפדח, זה לא רק לרכבי יוקרה... [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום נחמד בסה״כ שטפתי שם פעמיים , פעם ראשונה הייתה טובה ובפעם השנייה חיפפו, לא יודע אם שווה את האקסטרה כסף, אבל כנראה שאוותר עליהם, מצאתי שטיפה מעולה בתחת דלק של טן בראשל״צ, הרכב יצא נקי יותר ובפחות כסף משמעותית, כל פעם השטיפה היותה ברמה גבוהה ולא התאכזבתי.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שנוספים שותפים לתחושה שלי לגביהם.

הגעתי לפני כשבועיים עם רכב שרק רכשתי (לא חדש), למען ההגינות אציין שהייתי מלא ציפיות לאור הביקורות שקראתי בפורום.

המחיר לשטיפה בסיסית הוא 85 ש"ח, כאשר הם מציעים לשדרג לשטיפה עם חומר שונה במחיר יקר יותר (למיטב זיכרוני

סביב ה 120 ש"ח).

השטיפה אמנם הייתה טובה בסה"כ, אבל לא יוצאת דופן.

כשהערתי כי הג'אנטים עדיין מלוכלכים השוטף ניקה עוד קצת ופשוט התרחק מהרכב כדי שלא אקרא לו להעיר על דברים נוספים,

גם כשניסיתי לסמן לו שיבוא (במקרה דווקא במטרה לתת טיפ), הוא פשוט התעלם ממני. החלטתי לוותר והמשכתי לדרכי.

בהמשך גם ראיתי שהגג הפנוראמי לא נוקה כלל מבפנים.

חשוב להדגיש שהביקורת שלי לגביהם לא גרועה, רק יותר צוננת מהשבחים שקראתי כאן בפורום לפני שהגעתי אליהם.

השטיפה שלהם באמת בסדר גמור, רק שאני הגעתי עם ציפיות גבוהות יותר (לאור הביקורות ולאור המחיר הנדרש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום לאנשים עם כסף ורצוי עם רכב ברמה גבוהה לא משנה מה תגידו.

שטיפה חיצונית פנימית נאנו וניקוי ג'אנטים וסופית אגזוז 175 עבודה אם זכור לי נכון שעה וחצי

המקום יפה וחוויתי ומזמין להוצאות נוספות כמו שתייה על הבר בקומה השנייה וכו'

גם אני שמעתי חוות דעת בפורום והלכתי לנסות אבל שם זה נגמר. לא מתאים לכל אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרות שלך לא מבטאות יותר מדי,

בטח בהתחשב בכך שאין לך מושג עם איזה רכבים הגיע מי שכתב שלא התלהב, או כמה הוא "עם כסף" (כדבריך).

אגב, גם אנשים "עם כסף" מצפים לקבל שירות בהתאם למה ששילמו - ואתה תתפלא שלעיתים אפילו הרבה יותר

מאשר כאלו שאולי תגדיר ככאלו שאין להם.

אני לא יודע מה ההגדרה שלך לרכב ברמה גבוהה, ומבחינתי זה בכלל לא רלוונטי.

בתור עסק, כל עוד בעל פרארי ובעל מאזדה רוכשים שירות זהה ומשלמים עבורו סכום זהה, אין סיבה

שהאחד יקבל שירות שונה מהאחר - כל זמן ששניהם מוכנים לשלם את המחיר הנדרש ע"י העסק בעבור השירות.

כפי שציינתי, אני מצביע על חוויה אחת חד פעמית במקום.

אולי אנסה אותם שוב בעתיד, מי יודע אולי אחשף למשהו שונה ואשנה את דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מעדכן שיצרתי איתם קשר כשבאתי כבר לנסוע אליהם ובניגוד למה ששמעתי מכמה אנשים שהמחיר הוא 85 שח לניקוי פנימי וחיצוני מסתבר שהם עשו כמה שינויים ושינו את סוג השטיפה (פעם הייתה על בסיס שמפו פולימרי וכיום על בסיס נאנו ואוטם צבע לפני דבריהם) וכיום היא עולה 150 ש"ח לרכב פרטי ו165 ש"ח לג'יפון ובנוסף גם צריך לקבוע תור מראש לפני שמגיעים ולכן החלטתי לוותר ולהמשיך כרגיל לשטוף את הרכב לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת כבר שטיפה טובה באיזור המרכז? זה כבר נמאס לגרד את ה100 ש"ח בשטיפה פנימית וחיצונית וגם צריך לתת טיפ כי הבוס השמן מקבל את כל הכסף אז לא כ"כ נעים מהעובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק אבל כשאין מקור מים זמין ואין לך איפה לחבר שואב ואתה צריך לגרד חול עם מברשת ולסחוב דליים מקומה רביעית ושלא לדבר על זה שאין לך חניה פרטית בצל מעניין של שעה זה הופך לעניין של 3-4 שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק אבל כשאין מקור מים זמין ואין לך איפה לחבר שואב ואתה צריך לגרד חול עם מברשת ולסחוב דליים מקומה רביעית ושלא לדבר על זה שאין לך חניה פרטית בצל מעניין של שעה זה הופך לעניין של 3-4 שעות.

בדיוק מה שרציתי להגיד. לא לכולם יש את המקום, כלים, ואת הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...