Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה בקהל מישהו שעבר תהליך רכישת דוד שמש ועשה סקר שוק?

טווינגואי
שימו לב! השרשור הזה בן 2345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי דוד שמש תקין(שלא הוחלף לפחות 9 שנים), קולטים בני 20 שנה+- שנראים ממש רע עם צינורות חלודים ומים חמים שמספיקים ל5-7 דק' מקלחת ביום חם.

מתלבט אם להחליף את כל המערכת או רק את הקולטים

ב. יש למישהו תובנות לגבי האם מותגים בתחום אכן נותנים תמורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לומר לך שדוד חשמל (לא שמש) של כרומגן שהיה לי בדירה הקודמת החזיק 15 שנה (כמובן החלפת אלמנט ומאיץ כל 2-3 שנים).

יעלהמומחה הפורום ויאמר דברו, אבל לי נראה שאם אתה משקיע במערכת שלמה כדאי להחליף גם את הדוד עצמו, סביר שיש בו הרבה אבנית וחוץ מזה אם כבר עושים את העבודה כדאי לבצע החלפה מונעת לפני שהדוד עצמו "מתפוצץ".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד שמש אמור להחזיק יותר. מה הפירמה שלו? יש לך אפשרות לפרק את הפלאנג' ולהרגיש עם היד בפנים מה מצבו?

אם מדובר בדוד ממותג לא מוכר הייתי עושה החלפה של דוד וקולטים. אני קניתי כרומגן אבל בדיעבד מתחרט על זה רק בגלל המחיר, הייתי בודק את נמרוד- הבנתי שהם טובים וזולים יחסית לאיכות שהם מציעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנו עם דודי שמש נימרוד - ב 4 דירות ב 10-15 שנים האחרונות.

והכל טוב ותקין..מים חמים מאוד, וגם השירות שלהם דרך מתקינים פרטיים, בסדר ויעיל.

כדאי ליצור קשר עם המפעל, והם יתאמו את ההתקנה והטיפולים דרך המתקינים שלהם.

המתקינים שלהם הם קבלנים פרטיים, לכן את כל הסגירות כדאי לבצע מול היצרן - נימרוד.

הדרישות ההזמנה והתשלום - כך לא נופלים ויש בקרה כפולה.

יותר מכך - בד"כ לפני ההתקנה, הם שולחים מהמפעל עצמו נציג.

אשר בודק את הגג ואת הדרישות, ואז מתאם עם מתקין המתאים לדעתם לעבודה.

הם עובדים עם בקרה מלאה על המתקינים הפרטיים שלהם.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד שמש אמור להחזיק יותר. מה הפירמה שלו? יש לך אפשרות לפרק את הפלאנג' ולהרגיש עם היד בפנים מה מצבו?

אם מדובר בדוד ממותג לא מוכר הייתי עושה החלפה של דוד וקולטים. אני קניתי כרומגן אבל בדיעבד מתחרט על זה רק בגלל המחיר, הייתי בודק את נמרוד- הבנתי שהם טובים וזולים יחסית לאיכות שהם מציעים.

הדוד של ירדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בארץ אתה גר? מישור החוף הרי ירושלים? ככל שאני יודע באזורים כמו השני יש יתרון למוצר כמו כרומגן בכלל הקולט, ברשל"צ פחות.

יש את נמרוד שהם טובים וכרומגן שהם מעולים, גם מבחינת השירות- מניסיון אישי אחרי נמרוד רדפתי וטורטרתי כשהיה צורך בדירתי הקודמת שהותקן בה נמרוד, לע שרות רע אבל סביר בלבד, לעומתם כרומגן מניסיוני רמה אחת מעל. אם אני זוכר נכון גם זמני אחריות בכרומגן ארוכים יותר (תלוי בסוג המוצר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מישהו פתח שרשור דוד שמש אשמח לשאול שאלה,

רכשתי דוד שמש של אור הטבע לא מזמן ותמיד שפותחים ברז באמבטיה/מטבח על מים חמים

יוצא מים חומים ורק בחמים לא בקרים. לפני כן בדוד הקודם לא היה את זה.

החברה טוענת שזה קשור לצנרת של המים בבית האם זה נכון?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...