Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לחדש את מראה הרכב? AUDI A4 2008 שמורה ביותר

שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

האאודי החמודה שלי מודל 2008, שמורה ביותר וראתה יחסית מעט שמש בחייה במזרח התיכון, ודווקא בגלל זה הייתי רוצה לממש את הפוטנציאל שלה להיות להיראות חדשה ונוצצת.

אני חייב לציין שמכוניות נוצצות זה משהו שרואים בכל שטיפה, אבל יש את המראה הרטוב החמקמק הזה של אוטו שהוא פשוט חדש וכיוון שהאוטו הזה פשוט נהדר - אם הוא יראה ככה חדש יותר זה ממש יהיה מושלם.

יש פה ושם קצת שריטות וכאלה, ואני בהחלט מתכוון לקחת אותו לפחח טוב שיעלים אותן, אבל לא יודע מה כדאי לעשות למען אותו מראה רטוב וחלק שאני רוצה. האם פוליש וקס באיזה מכון סביר בתל אביב יעשה את זה?

הבנתי שזה 500-700 שקל ואני די בספק אם זה תהליך כזה איכותי ואם בכלל זה יעשה את העבודה או סתם יראה נקי ונוצץ? יש עוד דברים או מכוני דיטיילינג שעושים את זה קצת אחרת?

אני חייב להודות שברכבים ובמכניקה אני ספץ, אבל בכל הקשור לדיטיילינג אני לא מבין גדול.

אשמח לעצות!

IMG_4654 (1).jpgIMG_4653.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בשטיפה ידנית עם חומרים יעודיים לרכב מומלץ ממותגים של שול/אנגל ווקס תוכל למצוא אצל יעקב אלטר בפתח תקווה אם אתה נייד אלה חומרים מומלצים מאוד ובן אדם מאוד מומלץ ישר והגון כמובן שאלה חומרים איכותיים עדיפות אחרי שטיפה ליישם תרסיס אוטם/משחת ווקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתקרב למכוני שטיפה שעושים "פוליש ווקס" ב500 שקל. עבודה איכותית לוקחת זמן, המחירים משתנים מאוד.

a4 זה רכב יחסית גדול, ותלוי מה מצב הצבע כדי לקבוע מחיר מדוייק תצטרך ללכת למישהו מהפורום.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות. אני חושב שאני אוותר באמת על הפוליש וקס המקובלים, ואחקור את עניין הציפוי הננו קרמי.

מישהו התנסה בלעשות את הציפוי לבד? או שזה באמת טריטוריה של מכונים?

כי 1500-2000 זה לא פרוטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התכוון שב 1500 - 2000 ש"ח תקבל טיפול דיטיילינג חיצוני כולל ציפוי של שכבה אחת.

וזה מחיר מקובל ואפילו סביר אצל דיטיילר.

לגבי השאלה שלך על לעשות ציפוי לבד, בעקרון אפשרי כל עוד תעבוד לפי ההוראות של היצרן.

מאידך,ליישם ציפוי יקר מבלי לעשות טיפול לצבע הרכב ( פוליש בקצרה ), אני לא רואה טעם לכך, והוא בוודאי לא יחזיק לך תקופה ארוכה על צבע שלא עבר קורקציה מסוימת.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתקמצן על ה 1500 שח, אתה תמיד יכול לנסות לעשות פוליש לבד. שטיפת הרכב, פלסטלינה כמו שצריך קומפאונד ואז פוליש. ובסוף אוטם או ווקס. אבל תצטרך מכונה, לרכב 'מוזנח' יחסית פוליש ידני לא מספיק טוב. המכונה עצמה תעלה לך כסף, אבל היא תישאר אצלך, רכישה שלך. לפעמים הבאות. כמובן שהכי הכי מקצועי יהיה אצל דיטיילר שגם יעשה לך ציפוי, שיקול שלך אחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש לרכב ולאחר מכן ציפוי יספקו לך הגנה ומראה מרהיב לשנתיים שלוש ללא שום בעיה (כל עוד שוטפים בצורה נכונה)

1500-2000 זה לא סכום קטן, אבל עדיף להשקיע אותו פעם אחת ולקבל תוצאה מושלמת, לעומת השקעה של 800-1000 ש"ח רק לפוליש, שרוב הסיכויים השריטות והסווירלים יחזרו אחרי כמה חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור, קבלתי הצעה של 2000 לפולין מקצועי אצל דיטיילר באיזור המרכז הדאלב שלי היא האם טיפול פוליש של כזה הוא באמת טיפול משמועתי ובאמת יהיה שינוי אמיתי לרכב? הרכב כהה וברור יום או אור חזק רואים המון סוורלים אבל בכללי מרחוק האוטו נראה טוב

אני פשוט לא יודע אם להיות פדנט כי שוב- מרחוק האוטו נראה מעולה השאלה אם פוליש ישפיע בצורה ששווה את הסכום הזה והיפרדות מהרכב לשלושה ימים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...