Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יום-יומי לנהג יחיד, שנתונים 14-15. ספייס סטאר\קליאו\ספארק

Ilyadu
שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב לנסיעות לעבודה: 80 ק"מ ביום כאשר בערך 60 ק"מ על כביש מהיר ועוד 20 ק"מ בעירוני\פקקים. (כלומר 20-25 אלף ק"מ בשנה)

אני רוב הזמן יהיה יחיד באוטו ולכן לא מעניין אותי מרחב מאחור\בגאז' גדול.

אני מחפש ברכב שיהיה זול לאחזקה (חלפים\טיפולים זולים, צריכת דלק סבירה) ומספיק כוח לעקוף משאיות בעליה (אני גר באריאל).

הרכב צריך להיות אוטומטי מודרני יחסית (גיר רציף\6 הילוכים\כפול מצמדים אמין יחסית)

האוצפיות שחשבתי אליהם הן:

1. ספייס סטאר בשנתונים 14-15. יש לא מעט בשוק ב35-40 אלף שקל. (עד כמה קריטי המתיחת פנים שהייתה בסוף 2014?)

2. רנו קליאו 2014 ב50-55 אלף. עד כמה אני צריך לדאוג מהקרבה של הEDC לPOWER SHIFT של פורד? עד כמה הטיפולים בו זולים ועד כמה הרכב חסכוני?

3. שברולט ספארק החדשה. 62 אלף מ0 קמ או 50-55 מפרטי בת שנה. איזו אופציה משתלמת בין השניים? (לא מפריע לי לא לקרוע את הניילונים)

4. סיאט איביזה 1.2 ליטר ב50-55 אלף. מפחד טיפה מהDSG בשנים האלה.

יש לי הרבה ניסיון עם הספייס סטאר במסלול הזה. הכוח שלו מספק אותי מינוס (כשאני לבד באוטו) ודווקא איכות הבנייה שלו יותר מציקה לי. כנראה כלכלית זאת הקנייה החכמה יותר אבל האם עדיף כבר להוסיף עוד עשר אלף ולקנות את הספארק\קליאו?

או אוליי יש עוד רכב שלא חשבתי אליו? (חשבתי על ה208 החדשה אבל אין יותר מידי היצע ממנה ביד 2)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר של הקליאו בסופו של יום זה אותו גיר שבפורד , פשוט מותאם לרנו, ושם הוא סובל מהתפגרות מוח גיר בעיקר בקליאו ובקפצ'ר.

הספארק מציעה תא מטען קטן יותר, אבל המנוע משמעותית חזק יותר משל הספייס סטאר ואם תמצא בתקציב LTZ תקבל גם הרבה אבזור יחסית לשנתון.

יש לה חסרון בדמות תא מטען קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב60 אלף אתה יכול לקנות פיגו 208 עם המנוע 1.2 טורבו החדש וגיר אוטומטי מודרני כם 6 הילוכים בת שנתיים לערך.

כפול מצמדים הוא מכאנית מורכב יותר ובעל סיכון גבוהה יותר לתקלות - זה סיכון שצריך לקחת גם באיביזה וגם בקליאו.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

אז הקליאו והאיביזה באמת ירדו מהרשימה.

האם עליות האחזקה של ה208 (צריכת דלק וטיפולים) היו משמעותית יקרות יותר מהספארק\ספייס סטאר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה208 אופציה הנוחה ביותר עם זמינות כוח טובה, למרות שלא אהבתי את פעולת הגיר בתחיל הנסיעה מנסיון בסיטרואן c3 בעלת אותו גיר.

מעט רועד וחא תמיד תחילת נסיעה חלקה.

הספארק זריזה מהספייס ושקטה יותר, גם די נוחה ולדעתי בין הטובות בקטגורית המיני.

ב2014 הספייס סטאר קיבלה תוספת איבזור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ינסח את ההתלבטות בצורה קצת שונה:

איזה חבילה ב60 אלף שקל הייתם בוחרים:

1. ספארק חדשה

2. ספייס סטאר בת שנתיים עם הוצאות דלק וטיפולים שוטפים לשנתיים הקרובות (ההפרש של ה20 אלף שקל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרכב לצרכים שלך הספארק טובה יותר.

אבל אם ההפרש 20 אלף הייתי לוקח את הספייס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בסוכניות של מיצובישי ושברולט וגם בתור רכבים חדשים ההבדלים גדולים בינהם.

קיבלתי הצעה לספייס סטאר 2018 עם בערך כל האבזור האפשרי(מולטימדיה,מצלמת רוורס,משענת יד, חיישן חניה, מרימי שמשות) ב69-71 אלף שקל (תלוי ברשימת האבזור)

לעומת זאת עבור ספארק עם רישוי מ2018 ההנחות הם מינוריות, כלומר הLT+ עבור 81 אלף וLTZ עבור 84.5 אלף (עם קודנית ומרימי שמשות במתנה...)

הם כן מביאים הנחה על ספארק 2017 0קמ (שחשבתי שזה סגמנט ששמור לחברות הליסינג):

LT+ עבור 69 אלף וLTZ עבור 72 אלף.

כלומר אם משווים בין ההצעות של הספארק 2018 LT+ על מול הספייס סטאר (שאפילו טיפה יותר מאובזרת ממנה) ההפרש הוא 10-11 אלף שקל.

מה אתם אומרים על ההצעות?

לפני ההגעה לאולם התצוגה נסעתי קצת בספייס סטאר 2013 ואני חייב לציין שנעשו שיפורים באיכות הבנייה ונוחות הישיבה בספייס החדשה יותר. אך עדיין הספארק בנויה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היבואן יכול לעשות זאת - יבואן שברולט ספציפית יכול להשתמש בשירותים של חברת קרדן(AVIS ישראל) שבבעלתו(למרות שהבנתי שבקרוב כבר לא).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם התגובה של yulianx.

שם לב , כשהתחלתי בשיקולים שלך ההתלבטות המרכזית הייתה בין ספייס סטאר משומשת ב35-40 לספארק 0 ק"מ ב60. עכשוו קפצתה לטווח מחיר של 70 עד 80 אלף ש"ח ובמידה ואין לך את כל הסכום זה יזנק ל80+ כי יש צורך לשלם ריבית . תוסיף לזה ביטוח על רכב חדש והופה אתה כבר ב90 ומשהו אלף בכיף.

ספיס סטאר 2014 תעלה לך בהרבה הרבה פחות מלקראת מה שאתה מכוון עכשוו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס סטאר מתוחת הפנים שהגיעה בסוף 2015 אכן מציגה שיפור בנוחות המושב ומעט פחות רוכנת.

בהפרש מחירים כזה הספייס לדעתי בעלת יתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי נסיעת מבחן בספארק אפשר להגיד שהיא לא שווה 10 אלף שקל יותר...

כן הוא איכותי יותר, כן הנסיעה שקטה יותר אבל המושב לא נוח יותר מהספייס, הרכב מרגיש בהרבה יותר כבד והמנוע החזק יותר רק מכפר על המשקל העודף ולא מוסיף מעבר.

הרכב הזכיר לי i10 עם ביצועים טיפה יותר טובים.

ד"א בשאר העולם הספארק באותו מחיר עם הסייפס או זולה ממנה... כנראה תמחור לא מוצלח של UMI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוסע הרבה ניחסית ולכןם לא הייתי מתפתה לקטגריית רכבי הקופסא הקטנים.

תעלה קטגוריה אחת למעלה לפחות (קלאו, 208 וכו')

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...