Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה כפול

שימו לב! השרשור הזה בן 2338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לפני כשנה קיבלתי דוח חניה בעבודה, במקום בו כביכול עוד מימי הקמת המדינה היה סימון לבן של אי תנועה (הנושא כבר היה פה בדיון, ובלי להכנס לזה עוד הפעם, האכיפה שייכת לעירייה בסופו של דבר).

הבלגתי על זה, הלכתי לדואר ושילמתי את ה-250 ש"ח.

קצת אחרי קיבלתי מכתב בדואר בנוגע לקנס, אך משום שידעתי ששילמתי, לא יחסתי לו חשיבות.

היום משום מקום שלחו לי מכתב נוסף עם קנס מצטבר על שכביכול לא שילמתי. טרם הצלחתי ליצור קשר עם עיריית נתניה, נתתי מבט נוסף בקנס החדש ובקבלה ששילמתי (הפתק שהצמידו לי על האוטו עם חותמת הדואר) וגילתי שיש להם מספר קנס שונה והפרש של שעתיים בין שניהם ב"תאריך ביצוע העבירה".

על האוטו היה לי פתק אחד ושלחו לי מכתב אחד, ולכן לא חשדתי עד עכשיו שקיבלתי שני דוחות בהפרש של שעתיים.

האם זה חוקי הדבר או שמדובר בשיטת המצליח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו"ח על החלון, צריך להיות מלווה בדו"ח בדואר רשום, אלא כמובן אם שילמת אותו במסגרת הזמן המותרת.

לכן סביר שהמכתב שקיבלת היה עבור הדו"ח השני שלא שולם.

הייתי כותב מכתב לעיריה ומבקש לבטל את הדו"ח השני.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה כזה לא אמור היה להיות עוד פתק על החלון?

וזה חוקי לתת את אותו דו"ח אחרי שעתיים? רוצה רק לדעת האם יש חוק שמגן עלי או שזה נטו תלוי במצב רוח של הפקיד שיקבל את המכתב?

חוץ מזה האם יש אופציה לגשת לעירייה ישירות, או שזה חייב לעבור במכתב כפי שהצעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתיאוריה יכול כל רגע לתת דו"ח

בפרטיקה לא.

ייתכן כי הדו"ח השני עף ברוח. לכן החובה לשלוח גם במכתב רשום

הצידוק לכך כי מדובר בעבירה נמשכת שדינה ענישה אחת.

אבל זה לא מצב ברור לגמרי.

יכול באופן ישיר יכול במכתב בדואר רשום.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוח חניה בהפרש של שעתיים - חוקי לגמרי, ואף מקובל. ייתכן כי המכתב שהתעלמת ממנו, היה הדו"ח השני (שלא שולם, בניגוד לראשון)

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרג',

לפני שאתה הולך אליהם, תבדוק עם המוקד העירוני או על גבי הדוח אם יש מספר טלפון ישיר לאגף החניה, אולי תוכל לפתור את הנושא בצורה טלפונית, במקום לבזבז יום עבודה.

למרות שמבחינת החוק זה חוקי לגמריי, יתכן שמדובר בטעות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...