Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר תקול - מאזדה 5

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 2306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם. מזה זמן רב שהגיר במאזדה 5 שנת 2008 שלי מאופיין בבעיה, במעבר בין הילוך שלישי לרביעי. כעת, יש בעיטות די חזקות וגם חוסר החלטיות בסל"ד.

הרכב נושק ל-200 אלף ק"מ, גיר אחרי הרענון (חמישה הילוכים).

לתחושתי הגיר עומד לנפוח נשמתו... מלבד ספי שהיה בעבר הרחוק יקיר הפורום, איזה מכון גירים מומלץ יודע לשפץ גיר כזה באמינות ובמחיר הגיוני?

מעדיף באזור חדרה /פרדס חנה אבל פתוח להצעות.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בוצעה החלפת שמן. ואיך אני בודק לגבי הסלונואיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי סולונואיד תקול.

תחליף שמן ,סולונואיד ופילטר

איזה סולונאיד אתה ממליץ להחליף ?

אתה בוודאי יודע שבתיבה אוטומטית מותקנים 5 או 8 סולונואידים תלוי במספר ההילוכים שקיימים בתיבה ועוד...

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בוצעה החלפת שמן. ואיך אני בודק לגבי הסלונואיד?

סריקת תקלות בעזרת סורק תקלות מקורי או שווה ערך למקורי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ לשפץ את הגיר בצע בדיקת מחשב וחזור לעדכן אילו תקלות היו, לרכב הזה קיימת בעיה נפוצה במחשב גיר שהינו חיצוני מהגיר מותקן עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם סורק תקלות רגיל יכול לאבחן בעיה בגיר? או רק זה של מוסך מורשה? אם בכלל? אגב, היום גם נדלקה נורת AT...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני חוזר לעדכן. הגיר עבר שיפוץ אצל ספי כהנוביץ' בפתח תקווה. במסגרת השיפוץ נבדקו המכלולים, המחשב היה תקין. הוחלף סולונואיד תקול, כמובן הוחלפו נוזל תמסורת ופילטר. "על הדרך" הוחלפה תושבת גיר עליונה, ועוד דברים שקשורים לקולר ולבוכנות, שלא לגמרי הבנתי...קיבלתי חצי שנה אחריות לשיפוץ, המחיר 4000 שקל. אני מרוצה מהשירות המהיר והמקצועי, ואציין שהיה חשוב לי לתקן את הגיר כמו שצריך, כי אני הולך להחזיק ברכב כמה שנים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...