Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה /דיס המלצה על מוסך יורומוטורס בחדרה לטיפול 40K בפיג'ו 2008

EEERRR
שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טיפול ראשון שאנחנו צריכים לעשות ברכב

הבעלים הקודם טיפל ברכב במוסך מורשה בחיפה

היום אנחנו גרים באיזור פרדס חנה

רצינו לקבל המלצה או אזהרה לגבי מוסך יורומוטורס 2000 בחדרה

ואם מישהו יודע להגיד מה כולל טיפול 40K לפיג'ו 2008 שנת 2014 אשמח

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעיתים מטפל במקום קטן בחדרה שנקראים א.א דיאגנוסטיקה,נמצאים קצת אחרי UMI לכיוון הום סנטר , מתמחים בצרפתיות ויש להם את המיחשוב אבל הם לא מוסך מורשה יבואן אם זה חשוב לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעיתים מטפל במקום קטן בחדרה שנקראים א.א דיאגנוסטיקה,נמצאים קצת אחרי UMI לכיוון הום סנטר , מתמחים בצרפתיות ויש להם את המיחשוב אבל הם לא מוסך מורשה יבואן אם זה חשוב לך.
מחזק לגבי א א דיאגנוסטיקה. מצא לי דליפת ואקום ברכב כשאף מוסך אחר לא התאמץ להסתכל. וגם לא לקח על זה כלום.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר בתכלס שהם לא מוסכים מורשים יבואן?

האוטו טוען שאני מתקרב לטיפול הבא (40K) הם ידעו מה צריך לעשות בטיפול הזה? חשוב להם ההיסטוריה (כי לי אין אותה ולמורשה אולי כן יש כי הרכב טופל במורשה)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשוב לך שההיסטוריה תתועד במחשבי היבואן אז זה לא המקום בשבילך. כדי לדעת מה לעשות אפשר ללכת לכל מוסך מורשה לקבל הצעת מחיר ושם בדרך כלל יהיה כתוב מה צריך לעשות ובאיזה חלקים להשתמש, צריך גם להסתכל בספר הרכב בדרך כלל רשום גם שם. בכל מקרה תמיד מחליפים שמן ופילטר שמן, פילטר אוויר ופילטר מזגן מחליפים בדרך כלל כל טיפול שני, הרכב בנזין או דיזל? בבנזין מחליפים גם פלאגים אבל גם לא כל טיפול תלוי בסוג הפלאגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...