Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קשקאי 2018 בזול - 130K - בעד או נגד \ אלטרנטיבות

Solidice190
שימו לב! השרשור הזה בן 2337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים. בדומה לפוסט מהבוקר על רכב משומש, אני שוקל לקנות ניסאן קשקאי ידינית חדשה. חשבתי גם על קרוסאובר ודאסטר.

סדר העדיפויויות שלי הוא כזה.

1. חשוב לי שיהיה רכב שפשוט לא ייכנס למוסך (מלבד טיפולים כמובן), גם לא בעוד 5 שנים. אחרי ניסיון רע עם פיאט פונטו, וניסיון מצויין עם ניסאן מיקרה (כמובן שאני לוקח בחשבון שעברו כמה שנים בין הרכבים), סעיף מספר 1 חשוב יותר מהאחרים.

2. חשוב לי שיהיה חסכוני

3. חשוב לי שיהיה רכב נוח לישיבה וכיף לנהיגה

מה דעתכם? האם קשקאי הוא הבחירה בטובה ביותר? או שיש מקום לשקול את הקרוסואובר או הדאסטר?

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה קשקאי מהנה לנהיגה, סוזוקי קרוסאובר בטוח לא.

קרוסואברים ידניים בכללי : 2008, קקטוס ,אאוטלנדר, 500X, XV.

היחיד שזכור לי שיש לו קשר כלשהוא להנאה מנהיגה זה ה2008.

עם תיבה ידנית לא חושב שיש פה דגם בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיגו דווקא רעיון נחמד רק שהידני שלהם מגיע עם 82 כ"ס עם תג מחיר של 90K. אם הוא ירצה 110 כ"ס זה רק מדגם אוטומטי שמתומכר ב120k, עדיין זול מהקשקאי הידנית שנמכרת במחיר צנוע של 130k מה זה כמעט חינם..

הייתי גם שוקל את הדאסטר, ב90K זה שווה לפחות נסיעת מבחן למה לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

הדאסטר אמין וחזק יותר מהרכבים שציינת וגם, במחיר משתלם יותר. תוכל לרכוש רכב חדש במחיר של רכב יד שנייה.

אלפי נהגי דאסטר נהנים מהרכבים שלהם, מטיילים וממליצים על הרכב בעמודי הפייסבוק השונים (קהילת דאצ'יה בפייסבוק).

נשמח לארח אותך אצלנו ולתת לך רכב להתנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברים מדציה ישראל, מאיפה אתם קובעים שהדסטר "אמין וחזק יותר .." , ה2008 עם מנוע 82 כ"ס חסכונית יותר ויחידת הכח נחשבת לאמינה מאוד. הפורום זה לא מקום לסיסמאות ריקות מתוכן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע קיבלתי את השקשאי החדשה שלי. קניתי את הדגם האוטומט בנזין . סה״כ מרוצה מאוד. קצת חששתי שהמנוע יהיה קצת חלש לרכב הזה אך הרכב סוחב מצויין והמנוע בגרסה הידנית קצת יותר חזק ( המומנט גבוה יותר). נוח לנהיגה, מרגיש מאוד איכותי

אם ישנם שאלות נוספות, אשמח לענות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברים מדציה ישראל, מאיפה אתם קובעים שהדסטר "אמין וחזק יותר .." , ה2008 עם מנוע 82 כ"ס חסכונית יותר ויחידת הכח נחשבת לאמינה מאוד. הפורום זה לא מקום לסיסמאות ריקות מתוכן

מדובר בנציג של יבואן. איך בדיוק אתה מצפה שהוא יתנסח?

מה גם שלגופו של עניין נראה לי שהוא מדייק

עריכה אחרונה על ידי razi_pazi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...