Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת רכב 7 מקומות (לאחר מחקר) - s-max/picasso/scenic/5008?

shlomog
שימו לב! השרשור הזה בן 2341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

כן, כן. אני יודע שזה נדוש וחפרתי הרבה.

אשמח לעצתכם לגבי מספר דגמים מצומצם.

אנחנו כרגע זוג+3, אבל התכנית היא לגדול בשנתיים הקרובות.

חשובים לי: המרחב, הבטיחות, האמינות והדלק(כמה שאפשר)

התקציב 70-100K (עדיף כמה שפחות).

אני מתלבט בין הדגמים הבאים שהם בעלי 3 מושבים נפרדים בשורה האמצעית:

S-max, פיקאסו, 5008, וסניק (ולכן פסלתי את ה-5 והורסו)

התובנות שלי הן:

הפורד מאוד מומלצת, אבל קשה להשגה - היא לא קצת מיושנת? (2009)

הסניק (דיזל) סה"כ טובה (אבל לא נראית משהו וקשה להשגה עם ק"מ סביר)

הפיקאסו וה-5008 - קראתי לגבי הבעיות עם הטורבו ומאוד נרתעתי.

האם מנוע ה-thp שודרג משנתון מסויים והבעיות נפתרו?

אפשר לגלות בעיות צפויות במנוע לפני הקנייה?

אם כן - מי מומלצת יותר?

אשמח לעצתכם!

תודה מראש

שלמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריכת דלק מעניינת אותך, לסניק ולפיקאסו (מ-2014) יש גרסאות דיזל. זו של הפיקאסו גם חזקה יותר (2 ליטר מול 1.5 ליטר).

מנוע ה-thp הישן (156 כ"ס) מאוד לא מומלץ. החדש (165 כ"ס) בינתיים נראה הרבה יותר מבטיח, אם כי יש מי שחוששים ממנו עדיין. שים לב שהפיקאסו החדש הגיע רק עם המנוע החדש (כאלטרנטיבת הבנזין, יש גם דיזל כאמור) אבל ה-5008 הגיע גם וגם (אחרי מתיחת הפנים), וחייבים לבדוק ברשיון הרכב לכל רכב ספציפי שתראה באיזה מנוע הוא מצוייד.

הגיר ב-s-max יהיה כנראה נקודת התורפה הפוטנציאלית, והיא גם הרבה פחות חסכונית מהדיזליות. מצד שני, היא חזקה ומהנה יותר.

לטעמי, פיקאסו דיזל (בטח בגרסת אקסקלוסיב, שמוסיפה בטיחות אקטיבית) היא הבחירה הכי מעניינת והגיונית מכל החלופות שהועלו פה, ויש אקזמפלרים סבירים בקצה העליון של התקציב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת הC4 גראנד פיקאסו אקסלוסיב מכילה בלימה אוטונומית רק מהחודש האחרון. לפני זה היא יובאה עם הכלאה של מובילאיי + התראות שונות +בקרת שיוט אדפטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטויוטה ורסו 3 מושבים נפרדים בשורה השניה, כל אחד מהם זז על המסילה קדימה/ אחורה. בשורה השלישית אין בעיה להושיב ילד עד גיל 8-9 על בוסטר או בלי ( צריך להזיז קצת קדימה שני מושבים בשורה השניה ). אצלי יושבים אחד מאחורי השני : "ילד " 1.82, ילדה 1.72 ועוד ילדה 1.68 ומסתדרים.

למאזדה 5 באמת השורה השניה לא מוצלחת.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

פסלתי את הורסו כי היא צפופה מהאחרות ובעיקר יקרה יותר...

ממתי הפיקאסו עם המנוע החדש? (אני על אזור 2014)

יש סיבה להאמין שהוא יהיה פחות בעייתי?

אגב, חבר שעובד בחברת ליסינג אמר לי שלפורד יש מחלות משלהן (גיר, מסרק הגה) - מישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקאסו היא רכב חדש לגמרי (כולל המנוע) מ-2014, אבל יש כמה רכבים מהדגם הקודם שעלו על הכביש ב-2014. הכי פשוט שאפשר - רק הדגם החדש. בגלל המנוע, הגיר, ובכלל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...