Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב היברדי שהאחריות על הסוללה עומדת להגמר

Daniel1980
שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטויטה ההיברדית שלי בת 8 השנים עברה טיפול אתמול ונאמר לי שהאחריות על הסוללה תגמר בעוד שנה בדיוק. ממה שהבנתי אם הסוללה תתקלקל כשלא באחריות, הנזק יהיה סביב ה9-10 אלף שקל לסוללה חדשה.

למי שיש פה ניסיון עם הסוללות של טויוטה, מה הייתם עושים במקומי? הרכב סך הכל בסדר גמור ואין שום תקלות בבדיקה האחרונה שנעשתה, אני פשוט מפחד שביום בהיר אחד אחרי שכבר אין לי אחריות על הסוללה היא פתאום תשבוק חיים ואצטרך לשלם 10 אלף במכה.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - סמוך למועד היציאה מאחריות - הייתי מכניס את הרכב לבדיקת הסוללה.

בלי קשר - אין לך הרבה מה לעשות - לשדרג את הרכב יעלה לך יותר מ-10K.

ישנן גם אפשרויות לשפץ את הסוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטויוטה ולקסוס מציעים אחריות שנתית על הסוללה החשמלית בעלות כוללת של 300 ש''ח לשנה, ככה תהיה בראש שקט.

למיטב זכרוני אתה יכול עם תום האחריות של היבואן לחדש את האחריות בכל שנה בסכום הנקוב למשך עשור.

פתרת את הבעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יש לי שאלה לא תשובה לפותח השרשור אן מי שיודע.

מה קורה לגבי אחריות במצב שהסוללה תקינה אבל ההספק שלה מאוד חלש והרכב נוסע בעיקר על המנוע הרגיל?

רק עכשיו אני שומע שהאחריות כל כך ארוכה לא ידעתי. עכשיו אני אשקול מחדש אם לקנות פריוס+ בן 3או 4 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהסביר לי המוסכניק בטויוטה זה שהסוללה לא מראה סימני חולשה. היא או מתה או חיה. לא נשמע לי הגיוני אבל זה מה שהוא הסביר לי.

לגבי האחריות והביטוח, זו השנה האחרונה שהם מאפשרים לי להאריך את האחריות תמורת תשלום. אחרי השנה הזו לא יסכימו לבטח לי את הסוללה יותר. בגלל זה אני חושב כבר מעכשיו מה לעשות ביום שאחרי תום האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטויוטה ולקסוס מציעים אחריות שנתית על הסוללה החשמלית בעלות כוללת של 300 ש''ח לשנה, ככה תהיה בראש שקט.

למיטב זכרוני אתה יכול עם תום האחריות של היבואן לחדש את האחריות בכל שנה בסכום הנקוב למשך עשור.

פתרת את הבעיה...

אני הייתי משלם להם 300 לשנה בשביל השקט שלי. זה פחות משקל ליום.

הוא רשם שהרכב שלו בן 8 וזו השנה האחרונה שמוכנים להאריך בתשלום.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן...הם לא מוכנים יותר לבטח את הסוללה גם לא בתשלום.

אגב המוסכניק גם אמר שבמקרה והסוללה מתה ושמים לי חדשה, האחריות על נחדשה היא רק לשנה אחת בלבד בלי אפשרות להארכה של האחריות גם לא בתשלום. ככה שזה חתיכת הימור כל הסיפור הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד עניין, הסוללה לא יקרה כ''כ, בערך חצי ממה שנאמר לו, ייתכן ואף פחות מכך, לכל סוללה יש אורך חיים ותפוקתה יורדת עם השימוש והזמן, זה לא ON\OFF, ביומה הראשון טווח הנסיעה המקסימלי שלה איננו זהה לטווח הנוכחי, היה בטוח בכך, לדעתי אם תתעקש אתה עשוי לקבל אישור להחלפת הסוללה העייפה שברשותך, מכיוון שאתה מטפל ומבטח ייתכן וכן ילכו לקראתך בעניין.

בת כמה הטויוטה שלך?

הסללות הללו הוכיחו את אמינותן, סוללה חדשה תחזיק למשך כמה שנים טובות, ככל הנראה תמכור את הרכב עד אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נפטר מהרכב. אבל זה רק אני והאצבע שלי קלה מאוד על ההדק של מכירת רכב (אני מעדיף לא לקחת סיכון מיותר ועל הדרך להתחדש)

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...