Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 שנת 2009 דגם Dynamic - רעש חזק של רעידות בתוך האוטו בעת עמידה ב- D

tomas_k
שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

בקצרה על האוטו, אני נוהג על מאזדה 2, שנת 2009, דגם Dynamic. האוטו מאוד שמור מבחינה מכנית, יד2, 53 אלף ק״מ, עובר טיפולים רק במוסך מורשה, חלפים מקוריים, וכל הטיפולים נעשים לפי הזמנים ולא ק״מ.

לפניי כחודשיים, התחלתי לשים לב לבעיה שמאז התדירות שלה רק עולה, בבוקר ובערב (אחריי שהאוטו עומד טיפה במקום) אבל בעיקר אחריי לילות קרים ברגע שאני נוסע מרחק קצר לאחר התנעה ועוצר בדרייב (נגיד ברמזור) יש רעש של רעידות מטורפות(יש לי קובץ שמע אם יש צורך), אם אני מעביר לפארקינג זה נעלם, בעת תחילת נסיעה כשאני נוגע בעדינות בדוושת הגז יש רעש של חריקה קטנה ואז הכל נעלם עד לעצירה הבאה, וכל הרעשים האלה חולפים לאחר כ10 דק נהיגה בערך (עד שאני שוב אעמיד את האוטו ליותר מכמה שעות במקום).

פעם אחת זה קרה לי בזמן שהייתי עם חבר באוטו, הרעש התחיל וביקשתי ממנו לשים את האוטו ב- D ולהחזיק את דוושת הברקס, פתחתי את המכסה מנוע והצלחתי לעצור את הרעש בזה שלחצתי על החלק השמאלי של המנוע (איפה שהפח שמן).

בנוסף לזה, בזמן האחרון התחלתי להרגיש לפעמים בעת נהיגה משהו בסגנון של דפיקות/בעיטות/מכות בדוושת הברקס(אם אני זוכר נכון) ההרגשה כאילו מישהו בועט לי בדוושות (קשה להסביר את זה).

בהרבה מהמקומות שקראתי על הנושא רשמו שרוב הסיכויים הבעיה תהיה בתושבות מנוע\גיר, עברתי בלא מעט מוסכים שרובם דרשו להשאיר את האוטו להתנעת בוקר, מכיוון שזה לא קורה כל בוקר, אין לי את הרצון או את היכולת להשאיר את האוטו למספר ימים שם, אף אחד מהמוסכים לא הצביעה על זה שהבעיה יכולה לנבוא מהתושבות וכולם דורשים להשאיר להם את הרכב.

לשאלתי,

מהי דעתכם בנושא, מה זה יכול להיות ?

אולי במקום סתם לתאר את הבעיה במוסך (נגמר בזה שהם רוצים להשאיר את האוטו) פשוט לדרוש בדיקה של התושבות כדי להימנע מלהשאיר את האוטו במוסך (ומה הסיכוי שזה התושבות באמת).

ואני מבין שזאת דרישה לגיטימית מהמוסך להשאיר להם את האוטו, אני מנסה לבדוק אם יש דרך אחרת לפניי כן.

- אם אתם צריכים את הקובץ שמע, אני אעלה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון העיקרי הוא התושבת הימנית העליונה שזה המחלה שלהם אפשר לבדוק אותה ויזואלית ולראות עד כמה היא שקועה וכמו כן לתת קונטרה למנוע מלמטה ולראות אם הרעשים ניפסקים שזה קורה בעמידה...בקיצור ניתן לבצע בדיקות ראשוניות בלע להשאיר את הרכב לשהיית לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

כמו שאמר מאור, התושבות שלהן רגישות וכשהן שוקעות זה מתבטא ברעידות חזקות שמתגברות עם הזמן ונרגעות כשהמנוע מתחמם (כמו שאתה מתאר).

התושבת העליונה היא האשמה העיקרית בד"כ וזה משהו שנראה לעין ואמור להיות די בולט.

יש לי הצעה: אתה מוזמן אלינו, נחליף לך תושבת ותיסע.

אם עזר בבוקר למחרת - תשלם (טלפונית, אני לא אגרור אותך לפה שוב למרות שיש לנו אחלה קפה).

אם לא - תבוא ונחזיר את שלך :)

עדי

• אהבתי 1

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנצל את השרשור לתומר תודה לעדי, פניתי אליו בעניין תקלה במערכת abs . בניגוד להרבה מקומות אחרים עדי ביצע סריקה ללא כל תשלום, נתן הצעת מחיר לחלק אמנם בעלות לא מבוטלת אך דאג להנחה משמעותית . למרות חוות דעת שקיבלתי ממומחה נוסף בתחום, לא בוצעה עדיין החלפה. הנורה כבתה לעת עתה , מקווה שלא תידלק שוב. ממליץ בחום למי שמחפש מוסך מרשת מאזדה.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...