Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך נוהגים ברכב ללא גלגל רזרבי?

Lenovo
שימו לב! השרשור הזה בן 2339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שאין איפה לשים את הצמיג, שישים בבית - אם יקרה שיצטרך, יוכל לנסוע הביתה ולהביא ( כן, ברור לי שאם הרכב באילת והצמיד במטולה זאת בעיה, אבל ברוב המקרים הבית לא כל כך רחוק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי הטרנד של ויתור על צמיג רזרווי - כלומר ברור לי למה היצרנים עושים את זה (חיסכון במשקל, מקום, וכסף), אבל לא ברור לי איך אנשים קונים רכבים כאלו. נגיד שקרע בצמיג הוא נדיר, ונגיד שבמקרה הנדיר הזה אפשר לשרוף חצי יום בלחכות לגרר במקום 15 דקות בהחלפת גלגל, אבל אותי היה מאוד מפחיד לסוע, נגיד, לאילת בלי צמיג רזרווי כי שם לחכות לגרר בגלל צמיג מסכן כבר יכול לשרוף יום שלם ולהיות סיפור מאוד לא נעים.

אני הייתי קונה גלגל ספייר, מחזיק אותו במחסן, ולוקח אותו איתי בנסיעות ארוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו , זה בכלל לא קשור לאילת.

יום חמישי בערב, קיץ,חם ומלא פקקים , נקרע הגלגל בכביש החוף איזור כפר שמריהו. ממש

לא חי בר יטבתה. עצרנו הרכב בתחנת אוטובוס . צריך להגיע ליהוד לאיזה תור לרופא. המוקד בהחלט שאל אותי איזה רכב ואיזה ג'אנט יש לי וכנראה ניסה לקצר תהליכים אבל לקח להם שעתיים וחצי להגיע אלי בגלל העומסים . לתור לרופא הגעתי באיחור רב עם טקסי של איזה ₪200 ... בקיצור תיזוז קללות ולחץ מיותר.

גם אם הייתי נניח רץ עם הגאנט לאוטו דיפו שפיים (הכי קרוב) שעדיין היה פתוח בשעה ההיא, הייתי שורף על כביש החוף איזה חצי שעה לפחות... כי בכיוון השני היתה איזו תאונה.

גם אם היה לי במחסן גלגל מנופח והכל זה עדיין היה לוקח יותר.

מכירים את הפקק מגלילות לכיוון נתניה ? תחשבו לבד ...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם סיבה אחרת. פעם האישה לא שמה לב לתקר ופשוט עצרה רק כשהצמיג כבר נקרע.

פעם אחרת נכנס מוט זויתי מהצד בתמרון של מלגזה.

אבל יש צמיגים שמספיק מגע קל עם המדרכה כדי לקרוע אותם.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שגורם בדרך כלל להרס הצמיג :

נסיעה עם תקר של כמה עשרות מטרים כאשר כבר אין אוויר בצמיג, פגיעה במדרכה עם הדופן החיצונית במהירות 30 קמ"ש+ / מדרכה עם בליטה, עליה על דוקרנים, חפצים חדים כמו סכין יפני, וונדליזם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש אפשרות כי ברכבים ללא גלגל רזרבי, יהיו צמיגים רגילים?

במצב הנ"ל , האם לא אמורים להיות מותקנים צמיגי ראן-פלאט .

אשר יכולים לאפשר נסיעה של עוד כ 50-100 ק"מ ללא מילוי אוויר.

http://www.tireclub.co.il/articles/articles01/runflat/

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור. זה בלבול נפוץ.

מה שנהוג ב-99% מהמכוניות ללא צמיג רזרבי הוא:

1. צמיגים רגילים

1. ערכת ניפוח (חומר + קומפרסור)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=2]איך נוהגים ברכב ללא גלגל רזרבי?[/h]
בנהיגה עצמה לא תרגיש בשום הבדל.

נוכחות / העדרות של גלגל רזרבי בתא המטען כמעט ולא משפיעה על התנהגות הרכב. השינוי במרכז כובד / משקל מוקפץ וכו - זעום.

תמשיך לנהוג כרגיל ללא חשש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...