Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך נוהגים ברכב ללא גלגל רזרבי?

Lenovo
שימו לב! השרשור הזה בן 2336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

מסתבר שברכב שאני נוסע בו אין גלגל רזרבי, רק ערכת תיקון וקומפרסור.

קצת מפחידה אותי העובדה שבגלל קרע קטן בצמיג (שהערכת תיקון לא תצליח להתגבר עליו) אני אגרור את הרכב לפאנצ'ריה.

יש דרך "לחזק" את הצמיגים? שמעתי פעם על משהו שנקרא "רינו טייר" - האם זה שווה את ההשקעה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה להשקיע בחיזוק הצמיגים.

או שתקנה גלגל נוסף ותסחוב אותו בבגאז' או תשאיר ככה - רק תדאג לביטוח גרירה.

לפנצ'ר רגיל תשתמש בערכת תיקון. אם הצמיג ייקרע, לא יעזור שום חיזוק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עם זה שום בעיה,

גם אצלי באחד הרכבים אין גלגל ויש ערכת תיקון וקומפרסור.

קשה לי מאוד לראות מצב שזה לא יספיק ותצטרך גרר.

הסר דאגה מלבך.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף גלגל רזרבי בשביל השקט הנפשי שלך.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך חיים עם המחשבה שאולי יתפנצ׳ר לך יותר מגלגל אחד (למשל אם תעשה על דוקרנים)?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי. נקרע הצמיג. נאלצתי להזמין גרר .

מאז למדתי את הלקח וקניתי צמיג מיני.

שכבת אל תקר עולה כ ₪200 לצמיג וטובה נגד מסמרים. לא קרעים. גלגל רזרבי בסופו של יום: יותר זול.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שאתה מפרש את "שירות החלפת גלגל" אחרת ממה שחברת שירותי הדרך מבינה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם השירות הוא עזרה בהחלפת גלגל לכאלו שלא יודעים איך או לא יכולים או שהם באמת אמורים לבוא עם צמיג חלופי ולהחליף?

אני מנחש (כי לא בדקתי ומעולם לא קראתי מה כתוב בתנאי השירות) שמדובר באפשרות הראשונה ולא השניה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להטריד אותך יותר המקרה הזה: ערב חג (ראש השנה / פסח ) ופנצ'ר. במשך 3 ימים או יותר אתה מושבט עם הרכב! וגם אם תצטרך איךשהוא להגיע לתיקון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה לכותרת: מניעים, שמים על D/מעבירים להילוך ראשון ונותנים גז.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך בביטוח חינם שירות החלפת גלגל. תשתמש בו במקרה הצורך. (יגיעו עם גלגל זמני וירכיבו לך)

הם לא יסתובבו עם אוסף גלגלים לשלל מכוניות עם כמויות ברגים שונות ומרווחים שלהם.

השירות מיועד למי שלא יכול/לא יודע/לא רוצה להחליף את הגלגל הקיים בכוחות עצמו. מקסימום יבואו עם קומפרסור וינפח ואת הספייר אם אין בו אוויר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי. נקרע הצמיג. נאלצתי להזמין גרר .

מאז למדתי את הלקח וקניתי צמיג מיני.

שכבת אל תקר עולה כ ₪200 לצמיג וטובה נגד מסמרים. לא קרעים. גלגל רזרבי בסופו של יום: יותר זול.

הבעיה היא שאין מקום (אני עוד צריך לבדוק מה לגבי מיני) לצמיג. זה רכב היברידי - כל המקום הלך על הסוללה.

כנראה שאני אצטרך ללמוד לחיות עם זה, ולנסוע בזהירות, כמובן :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאין מקום (אני עוד צריך לבדוק מה לגבי מיני) לצמיג.

ספר לי על זה, אם אני מוסיף הצמיג לתא המטען - אין תא מטען (235/18...)

לענייננו, אני משתדל לשנן בע״פ את ההוראות בערכת הניפוח עם החומר,

וחוץ מזה אין מה לדאוג על זה כי כמו 99% מהדאגות בעולם - זה לא תורם לכלום.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...