Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול ברכבי ליסינג

syaron24
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מכיוון ששלמה הם היבואן של אופל, הכל קורה בבית.

בכל מקרה, אני לא הייתי רוכש רכב ליסינג כי זה רכב "בלי הורים", לבעלים שלו על הנייר(חברת הליסינג) יש אינטרס לחסוך כמה שאפשר ולבעלים שמשתמש בו אין אינטרס לשמור עליו כי זה לא רכב שלו.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בגלל שהרכב הנוכחי (אוקטביה 17) והרכה הקודם (פוקוס 14) - בעייתיים - הם תמיד טופלו במוסך מורשה.

הפוקוס היה של הרץ והאוקטביה של אלבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזשהוא אופן זה תלוי. הרכב האחרון שלי (אסטרה 2012) היה יוצא ליסינג משלמה סיקסט. אף על פי שהם ממש שוק (כמו שוק רמלוד, רק של רכב, זו דעתי) האסטרה הייתה מטופלת במורשה (שגם אני טיפלתי בו בהמשך) ואפשר היה לדעת בדיוק מה בוצע באוטו ומתי, שזה סה״כ דיל טוב יותר מלמצוא רכב פרטי שטיפל אצל ״דוד שלי מכונאי העא יודע לעבוד על כל רכב״ כמו שלפעמים יש ברכבים הסטנדרטיים האלו.

גם הייתה על הרכב רביעיית צמיגי פלקן (ולא זבל סיני זול כמו שציפיתי לקבל)

פייר, הופתעתי.

מסכים בגדול...

תמיד אפשר למצוא מציאות - השאלה איפה מחפשים, מאיזו חברה קונים וכמה מזל יש לך.

גיסי הוציא לאחרונה מאלבר קיה אופטימה במצב ממש טוב - טופלה רק במוסך מורשה ולא עשתה הרבה קילומטראז'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והמשך לכל סיפורי האגדות... חבר קנה רכב מחברת ליסינג עם קמ נמוך יחסית שניראה ש"הדליקו" את החבר על מידת היתר שמדובר ברכב שמור נהג יחיד טיפולים בזמן וכול שאר השקרים. שילם מקדמה בכדי שיביאו הרכב לאזור בו הוא גר וסיפרו שהרכב יחטף במידה לא יקנה בזמן הקרוב... מפה לשם לאחר הקניה גילה שהוחלף מכסה מנוע וההמשך ידוע כבר...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...