Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת ביטוח מתעלמת מטופס אשר מוכיח עסקת ליסינג מימוני...

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

תבעתי את הפוליסה של חברת הביטוח עקב תאונה שגרמה לרכב טוטאל לוס, לאחר שסיפקתי להם את כל המסמכים שמתי-לב שהורידו בסעיף של רכב ליסינג 22% ממחיר המחירון, למרות שסיפקתי להם מסמך אשר מוכיח שהרכב נרכש בעסקת ליסינג מימוני (פרטי) והיה צריך להוריד אך ורק 14% ע"פ מחירון לוי יצחק.

חברת הביטוח טוענת שהטופס אינו תקין בגלל שלא מצויין תאריך סיום תקופת הליסינג ולכן לא ניתן לדעת אם הרכב הוחזר לחברה בשלב כזה או אחר ואז עבר לידיים של חברה וכ'ו, מצויין רק תאריך קבלת הרכב ע"י רוכש הרכב. אני כמעט בטוח שמדובר על שיטת מצליח, אבל אני לא יודע איך להתנהל מולם. אני כמובן רכשתי את הרכב מאותם בעלים אשר רשום במסמך של חברת הליסינג אז איך הגיוני שהרכב עבר לידיים אחרות?! התקשרתי לחברת שלמה סיקסט שמהם נרכש הרכב, והם לא כ"כ משתפים פעולה בלשון המעטה.

מה אפשר לעשות? האם החוק עומד לצידם?

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב מכתב ברור לחברת הביטוח ותדגיש כי אתה רכשת את הרכב מאת הרוכש המקורי כפי שמופי בבירור במכתב שצירפת להם.

תוסיף כי במקרה ולא תקבל את ההפרש תוך 14 יום אתה מתכוון לתבוע אותם.

האם הורידו לך במקרה גם השתתפות עצמית?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, במקרה טוטלוס/גניבה אין השתתפות עצמית וזה גם אינו נרשם לרעתך (כלומר אין התייקרות פרמיה שנה הבאה) למרות שתירוצים להעלות מחיר תמיד יש להם .

בכל מקרה סביר להניח ששנה הבאה יהיה לך רכב אחר בתנאים אחרים ואני חושב שהגיע העת להחליף חברת ביטוח.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם באמת אפשר להוציא את היסטוריית הבעלים של הרכב דרך רישומט? במידה וכן, זה הדבר הראשון שאני אעשה לפני שאני אפנה אליהם כמו שהצעתם, אני לא מצליח לחשוב על תירוץ מוצלח שהם יוכלו להשתמש בו כנגד מסמך מהסוג הזה.

אני אמשיך לעדכן ברגע שאני אקבל מהם תשובה.

ישה - לא נאלצתי לשלם השתתפות עצמית.

תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב על המקרה שלך . אתה הרי קנית את הרכב מחברה . לא מהנהג.

לכאורה חברת הביטוח צודקת.

הנהג המקורי יכל היה לסיים את הליסינג לפני הזמן , נניח אחרי שנה. לשלם את הקנס יציאה ואז החברה השאירה אותו אצלה כרכב קבלני כי הוא עדיין רשום כרכב חברה. זה גם מה שיופיע במחשב משרד התחבורה : החכרה.

אתה הגעת, נניח אחרי שנתיים וקנית אותו מהם . לכן באמת חשוב תאריך סיום החוזה של הנהג ההוא...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא קניתי את הרכב מחברת הליסינג אלא ישירת מהבעלים הראשון שנמסר אליו הרכב ושמו מצויין במסמך של חברת הליסינג שאותו סיפקתי לחברת הביטוח. הם טוענים שאולי הנהג החזיר את הרכב לחברת הליסינג לפני תום העסקה, לאחר מכן הרכב עבר לידיים אחרות (אולי חברה) ואז הרכב חזר שוב פעם לאותם בעלים שמופיע במסמך שממנו רכשתי את הרכב, בקיצור חרטא ברטא!

הבעלים שרשומים במסמך של חברת הליסינג, והבעלים שרשומים בטופס העברת הבעלות בזמן רכישת הרכב הם אותם בעלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת מקומם. האמת שעשיתי ביטוח מקיף אחת השאלות הראשונות ששאלתי את הסוכן הוא במקרה טוטלוס מה יהיה אחוז ההורדה והאם יש ביטוח שמשות מקוריות. הוא הסביר שעם המסמך שצירפתי אז יהיו 13٪ הפחתה מהמחירון ושאין לו שמשה מקורית .

לדעתי צריך חוק שיחייב אותם להדפיס בפוליסה את ההורדות הידועות בזמן החתימה. ממש ליד סעיף גובה פיצוי צד ג'

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא בודקים כלום בעת עשיית הפוליסה

רק בעת אובדן גמור / להלכה אז הם הולכים לפשפש בעברו של הרכב כדי להפחית את המקסימום הניתן.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם חברת שלמה סיקסט, הם לא מוכנים בשום אופן לתת לי את חוזה המכירה בינם לבין הלקוח. הם טוענים שהם יכולים לספק את הטפסים אך ורק לבעלים הראשי של הרכב שביצע את העסקה מולם. התקשרתי לחברת הביטוח כדי לעדכן אותם לגבי התשובה שקיבלתי, הנציגה שמטפלת בתיק התביעה אמרה שתעביר את הנושא לגורם בכיר ותעדכן אותי לגבי התשובה.

נקווה לטוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוי,

ראשית על חברת הביטוח לרוץ לחפש מסמכים בעצמה:

בירור חבותו של המבטח

23. (א) משנמסרו למבטח הודעה על קרות מקרה הביטוח ותביעה בכתב לתשלום תגמולי הביטוח, על המבטח לעשות מיד את הדרוש לבירור חבותו.

(ב) על המבוטח או על המוטב, לפי הענין, למסור למבטח, תוך זמן סביר לאחר שנדרש לכך, את המידע והמסמכים הדרושים לבירור החבות, ואם אינם ברשותו, עליו לעזור למבטח, ככל שיוכל, להשיגם.

כמו כן, היא חייבת לשלם סכומים שאינם שנויים במחלוקת תוך 30 ימים.

אני מציע לכתוב מכתב רשום שמתחיל בבלי לפגוע בזכויות ונגמר באין לראות במכתב זה הודאה או וויתור כלשהם.

אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוי,

ראשית על חברת הביטוח לרוץ לחפש מסמכים בעצמה:

בירור חבותו של המבטח

23. (א) משנמסרו למבטח הודעה על קרות מקרה הביטוח ותביעה בכתב לתשלום תגמולי הביטוח, על המבטח לעשות מיד את הדרוש לבירור חבותו.

(ב) על המבוטח או על המוטב, לפי הענין, למסור למבטח, תוך זמן סביר לאחר שנדרש לכך, את המידע והמסמכים הדרושים לבירור החבות, ואם אינם ברשותו, עליו לעזור למבטח, ככל שיוכל, להשיגם.

כמו כן, היא חייבת לשלם סכומים שאינם שנויים במחלוקת תוך 30 ימים.

אני מציע לכתוב מכתב רשום שמתחיל בבלי לפגוע בזכויות ונגמר באין לראות במכתב זה הודאה או וויתור כלשהם.

אוהד

גיליוטינה אתה לא מרוכז

חברת הביטוח שילמה כבר את מה שלדעתה צריכים לשלם לכן המוכחל מיותר כאן.

לפי האדום על המבוטח לספק לחברת הביטוח מסמכים ומידע כדי שתוכל לברר את חבותה.

חברת הביטוח לא צריכה לחפש מאומה, אם היא מחפשת היא עושה זאת כדי להפחית את הסכום שאותו עליה לשלם.

לכן הורוד לא מדוייק.

תחי המהפכה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוי,

ואם המסמכים אינם ברשותי, ישה?

עליי רק לעזור למבטח למצוא אותם, לא לחפש אותם בשביל המבטח.

אני קורא את הטור של חיים קליר כל שבוע, זה מה שהוא כותב שוב ושוב.

אוהד

נ.ב מוות לפשיסטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...