Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה צריכת הדלק המעשית ברכבים היברידיים חדשים?

רוכב_נוהג
שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי הנתונים היבשים על איוניק, נירו וכו' היברידיות חדשות + מתאר הנסיעה שלי (פקק עירוני 24X7) שמדגיש את היעילות של היברידי + צריכת הדלק הנוכחית שלי (ליטר ל- 8.6 ק"מ) הגעתי לחישוב שעל הנייר אני יכול לחסוך 1,000 ש"ח על דלק בחודש. זה 12K בשנה - החזקת רכב תוכנית ליסינג וכו' 3 שנים בממוצע זה כבר 36K חסכון רק בגזרת הדלק - Too good to be true.

אשמח לשמוע מניסיון אמיתי של אנשים מה צריכת הדלק בתכל'ס של הרכבים האלה בנסיעה בפקקים של ת"א וכו'?

אם למישהו יש צילום מסך ממחשב הרכב אשמח - אני יכול לעלות לדוגמא משלי שמתאפס כל 10,000 ק"מ שעכשיו על 6K מראה ממוצע של 8.6 לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפי הנתונים היבשים על איוניק, נירו וכו' היברידיות חדשות + מתאר הנסיעה שלי (פקק עירוני 24X7) שמדגיש את היעילות של היברידי + צריכת הדלק הנוכחית שלי (ליטר ל- 8.6 ק"מ) הגעתי לחישוב שעל הנייר אני יכול לחסוך 1,000 ש"ח על דלק בחודש. זה 12K בשנה - החזקת רכב תוכנית ליסינג וכו' 3 שנים בממוצע זה כבר 36K חסכון רק בגזרת הדלק - Too good to be true.

אשמח לשמוע מניסיון אמיתי של אנשים מה צריכת הדלק בתכל'ס של הרכבים האלה בנסיעה בפקקים של ת"א וכו'?

אם למישהו יש צילום מסך ממחשב הרכב אשמח - אני יכול לעלות לדוגמא משלי שמתאפס כל 10,000 ק"מ שעכשיו על 6K מראה ממוצע של 8.6 לליטר.

אני עם פריוס 2013, נוסע כל יום רמת גן-גבעתיים-איכילוב-יגאל אלון בפקקים של שמונה בבוקר. בדיוק היום תדלקתי ויוצא לי בערך 19 קמ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר 33500 ק"מ עם האיוניק, מחשב מראה בממוצע (נסיעה בלתי חסכונית בעליל) 5.4 ליטר ל100 ק"מ.

שהמנכלית נוסעת עם הרכב המחשב מראה 4.8 ליטר ל100 ק"מ בממוצע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת צריכת דלק מעולה.

האם יש לה מצב חשמלי בלבד? אם כן כמה מטרים אפשר לנסוע במצב כזה?

ביאריס הייבריד אפשר לנסוע לא יותר מכ 200 מטרים על חשמל בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם נירו, 4000 ק"מ, 85% נסועה בתוך העיר, ללא פקקים. מתגרזן לעיתים על דושת הגז.

צריכה בדוקה של 38 ליטר ל 722 ק"מ, במיכל האחרון.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הנירו אצלנו מתחילת ינואר, 21 וקצת אלף ק"מ, שלשום חניתי אותו עם 20.6 קמ"ל במחשב, במדידה אמיתית הוא מוריד עשיריות בודדות.

הנ"ל מושג בנסיעה משולבת עליות וירידות (בעליות הוא צורך כמו בנזין רגיל, בירידות הוא פשוט כבוי) ופקקי בוקר בינעירוניים.

מיכלים של 720-740 ק"מ הם בסטנדרט.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סונטה לימיטד 2016, נהיגה רגועה לרוב, נהיגה פרברית 50/50 עירוני/בינעירוני, 17.5 ק״מ לליטר בממוצע, מעל 1,000 ק״מ למיכל.

נהיגה במצב ספורט המהנה בהרבה מביאה ל 14-15 ק״מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק בסונטה המעודכנת שהחלה להימכר לפני כשבוע בישראל, השתפרה בכ- 25%! לעומת הסונטה לפני העדכון.

לבעלי הנירו שאלה לי אליכם- הבנתי שאין מד סל״ד בנירו אלא רק מד כוח, לי זה נראה בלתי אפשרי לנהוג בלי מד סל״ד, אני נוהג לתזמן את העברת ההילוכים בהתאם לסל״ד המתאים לצורת הנהיגה שלי באותו הרגע, כיצד בין היתר יודעים שלא מתקרבים או חודרים לקו האדום, דבר שיכול לקרות אפילו באופן תדיר ללא מד סל״ד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק בסונטה המעודכנת שהחלה להימכר לפני כשבוע בישראל, השתפרה בכ- 25%! לעומת הסונטה לפני העדכון.

מישהו יודע האם האופטימה החדשה מקבילה לסונטה שלפני העדכון או לאחריו?

האם בדגמים הקודמים אפשר לעשות עדכון תוכנה לחדשה?

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...