Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייבש כביסה מומלץ?

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני צריך לקנות מייבש כביסה.

שיעלה פחות מ2000 שח. לא משנה עם מעבה או צינור.

מה מומלץ?

תודה

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במחסני חשמל עכשיו מבצע על שלל מייבשים בתקציבים האלה.

אני קניתי לא מזמן של Whirlpool עם קונדנסר, לא זוכר דגם, עלה לי באיזור 1800. הוא סבבה לגמרי. בגדים נכנסים רטובים, מסובבים את הידית, לוחצים start, יש רעש, חום והבגדים מסתובבים בפנים, ואחרי זמן מה הם יוצאים חמים ויבשים, וצריך לנקות פילטר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגמרי נכון. זול יכול להרוס לך את הבגדים בכך שהוא לא ייבש אותם מספיק, והם יתכווצו.

חוץ מזה הוא יתפגר מהר. הזה לי כזה דבר עם מייבש כביסה אלקטרה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, במדינה כמו ישראל, כשאני מוציא בגדים מכביסה (אחרי סחיטה ב600 סל"ד) והם כמעט יבשים לגמרי, לא ברור הצורך במייבש כלל (למעט הצורך בתליה) ומייבש משוכלל בפרט.

[אתה יש לך תאומים, אז יש לך פטור]

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ התשובה היא ילדים. ובכלל, זה נוח כשיש לך התקלות בלתי צפויות. נזכרת בחמש אחה"צ שצריך לכבס מצעים? אין בעיה, שעתיים כביסה + מייבש וגמרנו. אין את הבעסה הזו של "זה עוד רטוב".

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, במדינה כמו ישראל, כשאני מוציא בגדים מכביסה (אחרי סחיטה ב600 סל"ד) והם כמעט יבשים לגמרי, לא ברור הצורך במייבש כלל (למעט הצורך בתליה) ומייבש משוכלל בפרט.

[אתה יש לך תאומים, אז יש לך פטור]

תלוי איפה אתה גר. ברוב המגדלים החדשים המתלה כביסה על הפנים. קטן, צפוף, יש צינורות מים ומיזוג במרחק קצר מתחת ותמיד הדברים הארוכים נוגעים בהם.

אצלי גם יש איזו יונה בת יונה שהחליטה להתנחל לי במסתור כביסה ומחרבנת שם על כל האיזור. לא מצליח להפטר ממנה.

עם 2 מכונות שצריך ביום אחרי התאומים, בלי מייבש הייתי יורה לעצמי בראש כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוריוז: עד כשנתיים לאחר הולדת התאומים שלנו הסתדרנו עדיין בלי מכונה. זכור לי התענוג המפוקפק לתלות כביסה בסלון באמצע הלילה, כל לילה. לפני שנה נשברתי, ועכשיו אני במהלך לעשות אאוטסורסינג של כל מה שאפשר למכשירי חשמל למיניהם.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזאפ יש ביקורות לא טובות על חלק נכבד מהמייבשים הזולים.

אני רוצה פשוט אבל שלא יתפגר אחרי שנה. איך זה?

https://www.payngo.co.il/230784.html

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזאפ יש ביקורות לא טובות על חלק נכבד מהמייבשים הזולים.

אני רוצה פשוט אבל שלא יתפגר אחרי שנה. איך זה?

https://www.payngo.co.il/230784.html

כיוון שמחליפים כל שנה דגמי מייבשים, קשה מאוד לומר איך דגם ספציפי של מייבש מבחינת אמינות לאורך זמן.

באלקטרולוקס שלי כל 3 שנים בערך מתקלקל הכרטיס האלקטרוני. לוקח אותו לתיקון - 250 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את המייבש שבקישור.

סתם אנקדוטה;

הלכתי למחסני חשמל. רבע שעה אני מסתובב סביב המייבשים. אף אחד לא ניגש אלי. הלכתי לקופה, יושב שם מוכרן מתעסק במחשב. אני פונה אליו, אומר לי שעוד דקה יתפנה אלי. אחרי 10 דק המתנה הלכתי משם. חציתי את מגרש החניה לטרקלין חשמל. שני צעדים בתוך החנות ניגש אלי מוכרן. אחרי 10 דק הייתי בחוץ אחרי הזמנה ותשלום.

מעניין שבמחסני חשמל החנות היתה ריקה. רק אני ו2 מוכרנים. בטרקלין חשמל לא הייתי הלקוח היחיד. בדיעבד אני גם מבין למה...

החנויות שתיהן בביג קסטינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל, עדיף מייבש עם צינור עיבוי מאשר עם קונדנסור.

יותר קל, יותר זול, יותר פשוט ואמין. בהנחה שיש לאן להוציא את הצינור- לדעתי עדיף .

תתחדש

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...