Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משבר גיל ה30 - יש חיה כזו?

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בן 28, ומרגיש את גיל 30 דופק על דלתי. האם יש סיבה לדאגה מאיזה משברון?

האם מישהו כאן חווה דבר כזה? או שזה מהדברים האלה ששומעים עליהם תמיד מסביב ולא באמת חווים?

ומשבר בצד, האם הרגשתם הבדל כלשהו עם עצמכם במעבר בין 29 ל30?

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 302
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלשום הייתי בן 29, ואני במצב הזה. חיים חרא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 30 ירדה אצלי דרסטית הקיבולת למזון ואלכוהול. חבל האמת. משבר מסוים (לא בדיוק משבר, יותר תקופה של חשבון נפש וסידור מחודש של סדרי עדיפויות) היה, אבל פחות קשור לגיל, אלא לארועים אחרים בחיים שבמקרה יצאו בגיל הזה. אני לא כ"כ מאמין במשברי גיל - יש הרבה גורמים סביב זה. מה שכן, משבר גיל ה-40 זה אחלה תירוץ לפנק את עצמך :)

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא היה לי משבר גיל התבגרות קלאסי, לא היה לי משבר בגיל 30,

אני מתכוון להמציא לי משבר לקראת גיל 40 כדי להצדיק רכישה מופרכת במיוחד.

לשאלתך ברצינות, אני לא מאמין במשברים של גילאים עגולים

מסיבה מיוחדת, כן עברתי דברים שונים ומשונים בכל מיני גילאים,

עברתי אותם בלי להיכנס להיסטריית קניות או שינויים דרסטיים,

אבל כל אחד ותגובתו לעניין.

משבר גיל 30 הוא בכלל פיקציה כי זה עוד גיל שאתה

בונה את עצמך, הרבה יכול להשתנות.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה תכנית? החיים זה מה שקורה בזמן שאתה מתכנן תכניות. חלק מהיעדים שהיו לי הגשמתי, חלק לא. חלק בזמן שחשבתי, חלק מוקדם יותר, חלק מאוחר יותר. אם משהו לא בוצע זה לא זמן למשבר, זה זמן להפקת לקחים.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
מצטרף לשאלה.

האם הייתה לכם תכנית, להספיק כמה שיותר עד גיל 30?

והתבדתם כשזה לא קרה?

ממש לא, מה הלחץ?

החיים זרמו, עשיתי תוכניות לעיתים תוך כדי ריצה,

לעיתים זה היה חלק מתוכנית כללית (לימודים, טיולים, דירה, מכוניות וכו'),

אבל זה לעולם לא עלה על שנה-שנתיים קדימה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שזה עלול להתפרץ מתישהו, אם כי עד כה אני אדיש לזה, לפי סטנדרטים חברתיים כאלה ואחרים בגיל 30 אתה פחות או יותר אמור לדעת לאיזה כיוון אתה הולך, ולהיות עם תואר ראשון/שני ביד ולהגיע לרמת שכר מסויימת/התקדמות בקריירה וניסיון בזוגיות.

גילאי ה20-30 שנים קריטיות מאוד להתפתחות מבחינת קריירה/זוגיות.

אצלי רוב השנים האלה הלכו לפח, חלק באשמתי וחלק מכל מיני נסיבות חיים בלתי צפויות שלא היו בשליטתי.

בכל מקרה, אין מה לבכות על חלב שנשפך מה שהיה היה....

***הרצונות שלי כרגע זה בריאות ולהיות מאוזן אבל מצד שני כבר ראיתי שהיעדר מה שציינתי מקודם, משפיע כמעט על כל תחום בחיים.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא קורה שום דבר מיוחד בגיל 30 מעבר לחרא היום יומי הרגיל שאתה מתמודד איתו. אתה לא עולה רמות, זה לא סקיירים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקיירים אתה הורג דרקון. פה דרקון בשם "החיים, העולם והכל" הורג אותך לאט ובייסורים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני בן 30 וגם אני תוהה אם יש משבר כזה.

מצד אחד מרגיש שעשיתי כמה דברים, מצד שני אפשר היה להספיק יותר.

בשנה האחרונה אני מאוד רוצה קבריולט וכשאני מדבר על זה עם מישהו אני מתרץ את זה כמשבר גיל ה- 30.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה.

האם הייתה לכם תכנית, להספיק כמה שיותר עד גיל 30?

והתבדתם כשזה לא קרה?

לא. השתחררתי בגיל 25 והתחלתי ללמוד בזמנו בטכניון. הייתי בטוח שאמצא את עצמי עדיין רווק בגיל 30, חוגג ועושה חיים.

בגיל 30 מצאתי את עצמי בחברת סטארט אפ עם 2 ילדים שובבים וטס המון לחו"ל.

אגב, הכרתי בזמנו בחור ירושלמי די מוכשר שתמיד חלם להצליח עד גיל 30.

היום הוא בן 33, עם אחת החברות החזקות בעולם בתחום. חברת חד קרן בשם סימילאר ווב.

עריכה אחרונה על ידי NirLevi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 30 אתה עדיין בשיא, אין הבדל פיזי ומנטלי בהשוואה לגיל 20.

ההאטה הפיזית מתחילה אחר כך, בערך בגיל המקביל לפרישה של ספורטאים מקצוענים.

ההאטה בקצב היכולת השכלית מתאזנת עם צבירת ניסיון החיים, ולכן להבדיל מהיכולת הגופנית,

אין פה הידרדרות אלא אפילו התגברות מבחינת היכולת השכלית, הטוב מ-2 עולמות.

תחושת בטן לעניות דעתי בלבד ובלי שום סימוכין משום מקור שהוא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח לי קצת זמן להבין עד כמה ה "משברים" בגילאים עגולים זו סוגסטיה עצמית ותו לא. אני עוד לא בן 30, גם לא בדיוק בשלב של הנקישה בדלת, אבל עם ההתקדמות בגילאי ה 20 המצב הפיזי שלי רק הלך והשתפר- וכיום אני הרבה, ה-ר-ב-ה יותר בכושר מכל בחינה אפשרית ביחס ללפני 5 שנים, נגיד. (וזה לא שהתחלתי לרוץ 5 פעמים בשבוע ולבלות את כל זמני בחדר כושר- סה"כ עשיתי כמה שינויים קטנטנים לשגרת החיים)

יש גם כמה חברים בגילאי ה 32-33 ואפילו 36 רחמנא לצלן, שלא בדיוק נראה שנתקלו באיזשהו "קיר" של האטה, הקיץ גם פגשתי בן 64 שנקנק אותי באצבע.

כן, היכולת יורדת לאט לאט עם הגיל החל מנקודה מסוימת בן 30 ל 40- אבל זו סטטיסטיקה. מה יצא מהחיים שלך- בשליטה שלך.

תעבוד על עצמך ואתה יכול להיות בצד הנכון של הסטטיסטיקה, נגיד למצוא את עצמך בן 44 שחד יותר במחשבה ובכושר טוב יותר מבן 25 "על הממוצע" של הסטטיסטיקה.

למספר הזה שנקרא "גיל" אין יותר מדי משמעות חוץ מבמרווחים גדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...