Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משבר גיל ה30 - יש חיה כזו?

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 2339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שבא לך.

עכשיו גם 240,000 זה לא כסף בשבילך?

אפשר לקנות אחלה דירה ב750 אלף, או להמשיך לשכור ולתת לכסף לעשות עוד כסף כדי שיהיה לך עבור:

כן.

הם לא.

ספר לי איפה אפשר לקנות אחלה דירה ב-750 אלף. אה, זה המקום הקסום והמדהים בשם הקריות? ליד הארובות של בית הזיקוק ככה שיהיה גם ריח אקזוטי בדירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 302
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

כן.

הם לא.

אלא אם הוא תקוע במשבר שנגרם מפנטזיות תלושות מהמציאות על רמת חיים לא הגיונית.

אנשים מניחים מראש כל מיני דברים שאין להם ביסוס, כמו זה שכל רכב מתחת ל40k זה פצצת זמן מתקתקת שתתקע אותך חודשים במוסך, או שכל מקום שהוא לא תל אביב זה חור מוכה אבטלה. אחרי זה הם מתפלאים שהחיים חונקים אותם בגיל 30. זה המח שלהם חונק אותם עם המקובעות הדבילית הזו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

צ'מע chemguy, ניצחת.

אני רק מצטער ש-benor נדבק לפסימיות ולחד-גוניות שלך.

בהצלחה עם זה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אבל עובדתית יש יותר מקומות עבודה במרכז...

יש סיבה שאנשים מעדיפים להיות במרכז.

נכון, וזו אחת הסיבות בגללה אני גר במרכז. אבל לטעון שזה או לגור במרכז או להיות מקבץ נדבות - טימטום שמוביל למשבר גיל 30. גרתי בצפון לא מעט שנים ונחש מה? לא עמדתי בתור לחתום אבטלה. גם בתקופות קשות יותר, היום בארץ זה גן עדן מחפשי עבודה.

אם אתה מתעקש לגור במרכז אבל עדיין נוסע כל יום שעתיים לעבודה בפקק, כנראה אתה עושה משהו לא נכון.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גם אני עם גיא. בן אדם ריאלי לחלוטין. אני גר בראשון ולדעתי היא עיר מאד יקרה. במיליון שקל אני לא יכול לקנות פה מחסן אפילו שלא לדבר על דירה. כך שחסכון של 250 אלף בעוד 10 שנים שווה לתחת , סליחה על הביטוי. נכון ש 10 דק נסיעה ממני יש את לוד ורמלה ושם משמעותית זול יותר אבל רגל שלי לא תדרוך שם. למה? ככה . מקומות האלו דוחים אותי. לכל אחד יש את היבט לחיים שלו ושכל אחד יחליט כמה כיף לחסוך לו על נייר טיאלט או אוזניות של 20 שקל.

משבר גיל 30? שטות מוחלטת וגם לא 40. מושג שהומצא כדי לפנק את התחת עם מתנה בסכום מופרכך.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע chemguy, ניצחת.

אני רק מצטער ש-benor נדבק לפסימיות ולחד-גוניות שלך.

בהצלחה עם זה.

לא נדבקתי בשום דבר.

באופן אישי, אני לא צרכניסט גדול ויכול להסתפק במועט, אבל מהצד האישי שלי אני יכול להבין למה *עדיף* להרוויח כמה שיותר כסף ולשאוף לשם.

כל יום שאני הולך לעבודה ומתפקד מבחינתי הוא ברכה.

אין לדעת מה יוליד יום ואני חושב ש-Chemguy מסתכל אל כסף/הכנסה גבוהה כאל סוג של ביטוח, מעבר לאיכות חיים.

מבחינתי לחיות חיים ממוצעים אבל חשוב לי:

א. לא להכנס למינוסים ולהלוואות

ב. לדעת כשביום רע או בתקופה לא טובה, יהיה לי מספיק כסף ורכוש בשביל להתקיים.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו גרתם בכלל בקרית מלאכי או בקרית גת? אני אישית מכיר קצת את הערים המדוברות כי יש לי שם משפחה. מדובר בערים מאוד עניות עם אוכלוסיה מאוד חלשה והמון פשע ואלימות. בקרית מלאכי אין מספיק תלמידים ב-5 יחידות מתמטיקה בשביל לפתוח כיתה. שם אתם רוצים לבנות משפחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משבר גיל 30? שטות מוחלטת וגם לא 40. מושג שהומצא כדי לפנק את התחת עם מתנה בסכום מופרכך.

וכבודו כל כך בטוח כי? הוא פסיכולוג? הוא בדק? יש לו איזו סטטיסטיקה?

אנשים פה יותר בטוחים ב"עובדה" הזו מאשר בכל דבר אחר, ולרוב על בסיס אפס ניסיון. הודאות הזו מדהימה אותי כל פעם מחדש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
נכון ש 10 דק נסיעה ממני יש את לוד ורמלה ושם משמעותית זול יותר אבל רגל שלי לא תדרוך שם. למה? ככה . מקומות האלו דוחים אותי.

אם רוצים גם לחסוך או לפחות לא להיות בחובות וגם לגור בדירה יחסית גדולה עם ילדים ולהחזיק רכב פלוס כל הדברים שרשמת מקודם, צריך להתפשר. למה? ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...