Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה EVO ידנית או סיאט ליאון 1.4 אוטומטית?

SuperBamba
שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן,

באם מדובר בחברה ביינונית ומעלה סיכוי סביר שיש איזה רכב בן שנתיים וחצי בערך שאפשר לקחת זמנית בליסינג עד שתגיע להחלטה.

עוד חצי שנה? אולי תחליט שמקום העבודה לא לך? ואז במקום לשלם קנס תוכל פשוט להחזיר את הרכב.

אולי יגיעו רכבים שבא לך עליהם יותר בליסינג? או לחלופין תגיע הפולו שאתה רוצה ומתחשק לך עליה יותר לארץ ותוכל לרכוש אותה פרטית? .

ממליץ לך לברר מול הקצין רכב.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון הוסבר על "רכבי גישור" שניתנים (רכב יחסית חדש אך משומש, ניתן לתקופה עד שיגיע הרכב שהזמנתי, אם אני מבקש כזה דבר).

הוא לא נספר לי בזמן החוזה ועולה לי תוספת כסף, האחראית על זה (אין קצין רכב) אמרה שלרוב השכרה תהיה יותר משתלמת.

הדבר האחרון שאני רוצה זה רכב גישור כזה לחצי שנה ורק אז להתחיל חוזה של 3 שנים איתם.

אם אחליט שאני מעוניין ברכישה ארד מהליסינג מראש לטובת הכיוון הזה.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון הוסבר על "רכבי גישור" שניתנים (רכב יחסית חדש אך משומש, ניתן לתקופה עד שיגיע הרכב שהזמנתי, אם אני מבקש כזה דבר).

הוא לא נספר לי בזמן החוזה ועולה לי תוספת כסף, האחראית על זה (אין קצין רכב) אמרה שלרוב השכרה תהיה יותר משתלמת.

הדבר האחרון שאני רוצה זה רכב גישור כזה לחצי שנה ורק אז להתחיל חוזה של 3 שנים איתם.

אם אחליט שאני מעוניין ברכישה ארד מהליסינג מראש לטובת הכיוון הזה.

רכב גישור זה הרבה פעמים רכב ששוכרים לך עד שמגיע הרכב שלך.

כשעובד עוזב/משדרג רכב הרבה פעמים הרכב שלו נשאר בחברה תחת חוזה והם צריכים למצוא לו פתרון, כדי לא להתחייב לרכב חדש אולי כדי לברר אם קיים כזה.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלמה סיקסט מוכיחים שמדובר ממש בשוק. אין רשימת רכבים, רק תזרים קבוע של "לא, אין לנו את הרכב הזה" על כל מיני רכבים ששאלתי עליהם.

כרגע מברר על היונדאי החדשה (I30), נראה שזו הבחירה המובילה.

ממה שהבנתי הגיר בספורטאז' וביונדאי זהה (גיר DCT7 של יונדאי), צפויה לי עליו נהיגת מבחן ביום שבת (הולנד, נהיגה על קיה סיד עם מנוע טורבו).

נראה איך תהיה ההתרשמות

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...