Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל ברלינה, טויוטה קורולה

me2017
שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אודה מאוד על עזרה.

קיבלתי הצעה מסוכנות לרכישת אופל אסטרה ברלינה 1.4 שנת 2014, 100,000 ק"מ, עלותו 55,000 ש"ח:

ממצאי בדיקה:

תיקוני מרכב, משמעות נמוכה סימני פגיעה דופן ימין, תיקוני מרכב וצבע, מעיכות שריטות בצבע + פגמים,

זמני מילוי חומר , נזק לפגושים ופנלים.

כל שאר הסעיפים תקינים.

שאלותי:

1. האם ממצאי הבדיקה בסדר? מה משמעותם?

2. האם 100,000 ק"מ נחשב הרבה?האם העלות גבוהה?

3. האם יש שוק לרכב כזה? או שאין ולא מומלץ להתקרב? או שניתן תמיד למכור לסוכנות רכב?

מנגד.. טויוטה קורולה 2013, האם הרכב הזה יותר מומלץ ממנו?

אודה מאוד לכל מי שיביע דעתו.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הבדיקה של הסוכנות תוכל לקחת ולזרוק לפח האשפה הקרוב לביתך - היא מוזמנת ע"י הסוכנות ולא מייצגת את מצב הרכב, קח לבדיקה משלך במכון שלא עובד עם הסוכנות.

האם מדובר במגרש ליסינג(שלמה סיקטס כנראה?) רכב יוצא ליסינג? חסרים פה פרטים רבים - אישית המצב שוק של האסטרה לא מדהים, ולמרות שאין הרבה אסטרות פרטיות בשוק ורובן נמכרות לליסינג למצוא אחת פרטית יהיה עדיף מאשר רכב ממגרש.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמת מה חשוב לך יותר, הנאה מנהיגה או אמינות.

מליסינג חד משמעית הייתי קונה קורולה - היא הרבה יותר עמידה לשימוש וטיפול "ליסינגי".

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים פרטים על הקורולה כדי לדעת אם היא שווה, מצב המכאני של הרכב וכמובן נתונים עליו - ניחוש שלי? פרמיית היוקרה של הלוגו לבית טויוטה פה באם הן מוצעות באותו מחיר הטויוטה עשתה לפחות 40 אלף קילומטר יותר מהאופל או אקזמפלר הרבה פחות יפה.

וכן, גם 100 אלף ל3 שנים זה פי 3 יותר מאשר רכב פרטי ממוצע באותו הגיל.

תנסה למצוא משהו באמצע, עדיפות מיד פרטית - אולי את צמד הקוריניות קיה פורטה\יונדאי אלנטרה שסך הכל מציעות חבילה לא רעה עם מחיר שפוי כיד שניה(הרבה פחות זריזות מהאופל, לא כ"כ שונות אבל ביחס לטויוטה).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כנראה עבר תיקוני פחחות זולים, לא יודע מה חודש העליה לכבחש אך הק''מ מעל לממוצע, בהתחשב שהיא יוצאת ליסינג או משהו בסגנון ומדובר באופל כנראה שעדיף להתרחק, לרדת אפילו בשנתון לטובת רכב אמין, מיד פרטית ועם ק''מ נמוך יותר.

התעניינתי בזמנו באסטרה, יצא לי לדבר עם שני אנשים שכבר מכרו שטענו לבעיות בגיר וכו' אחת מהם כ''כ התקשתה למכור שהרכב נמסר לטרייד אין בעיסקה לא משתלמת עבורה (הייתה יד ראשונה אגב).

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאסטרה יש בעיות סחירות. אני איבדתי על שלי 20 אש"ח (טורבו שמשום מה לא היה בשיאו וכמובן ירידת ערך היסטרית).

הייתי אומר שהגיר התחיל לזייף, אבל ממש לא ברמה שדורשת התייחסות (העברות ההילוכים לעיתים הורגשו מעט, לא משהו שלא חוויתי ברכבים אחרים).

מצד שני אני לא מכיר את הקורולה כדי לחוות דעה. אסטרה זה רכב שטוב לקנות עבור מי שמתכוון להחזיק בו מספר רב של שנים קדימה, כך שירידת הערך תהפוך להיות לא רלוונטית

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהסחירות של האופל מאוד נמוכה.

יוצאת ליסינג עם ק"מ כזה אמורה להימכר בסביבות 60% מחירון לפני תוצאות הבדיקה

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...