Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותר לתת דו"ח חניה אם יושבים ברכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 2341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום חניתי ברחוב שהחניות בו מיועדות לדיירי הרחוב בלבד.

חניתי מול שער של חניה על האיקס שמסמן לא לחנות אבל נשארתי ברכב עם חלון פתוח, רדיו דלוק ומשחק בטלפון בזמן שאני ממתין לילד. אחרי עשר דקות מגיע שיטור עירוני עובר אותי ולא התייחסתי. אני מסתכל במראה ורואה שהוא נותן דו"ח לרכב שאחרי. אחרי שתי דקות אני רואה אותו נותן דו"ח לרכב שלפני. יצאתי מהרכב לשאול אם אני מפריע אז הוא מודיע לי שהוא כבר רשם לי דו"ח ושאני חונה באזור אסור וגם חוסם שער כניסה. ושאני אבקש להישפט כי הוא לא יכול לבטל את הדו"ח

זה חוקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חנית מול שער החניה שמסומן בו X או שזה גם נתיב נסיעה?

אגב אם אתה חושב שהצדק עימך אתה יכול לבקש להשפט.

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיקס הוא סימן מול השער כדי שלא יחנו. כל הרחוב מסומן חניות ומול שערי חניה מסומן איקס. לא עמדתי בנתיב. זה רחוב ללא מוצא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן כ"כ!

ללא ספק הייתי מבקש להישפט.

לי היה מקרה דומה שצולמתי בזמן שישבתי ברכב וקיבלתי דו"ח חודש לאחר מכן... פגישה בעירייה שסידרה דברים בע"פ וערעור למען הרשמיות ביטלו לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את זה: הוא יכל פשוט לגשת לחלון ולהגיד לך לזוז, זה היה לוקח לו 5 שניות. מנגד לרשום דו"ח זה איזה דקה-שתיים.

וגם מהתיאור נראה שהוא לא שם לך את הדו"ח על השמשה ז"א אתה לא מודע לזה עד שזה יגיע אליך בדואר (?) אז מן הסתם תמשיך לעמוד ולבצע את העבירה. או במילים אחרות-אין פה בעצם הוכחה שהעבירה היא לא עבירה? נניח היית חוסם נתיב בכביש סואן - מן הסתם היה קודם כל "מזיז" אותך. ז"א חניה כמו שתיארת - מצב מאוד נפוץ ולדעתי כל עוד הנהג ברכב אין פה עבירה. הרי מה מהות ההפרעה? שמישהו יצא מהשער שאתה "חוסם"? הרי ברור שתוך שניה תזוז ותפנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה, בדיוק היום קיבלתי דוח חניה 250 שקל כאשר ישבתי באוטו,

נסענו שני מכוניות וחבר מקדימה לא ידע לאן לנסוע אז נעצר בצד בכביש שיש בו שלושה נתיבים

אני כמובן נעצרתי מאחוריו ועם אורות אזהרה דולקים עמדתי חיכיתי באוטו מונע יושב בפנים,

נצמד אליי מאחור פיקוח עירוני, אולי חשב שאני לא באוטו, אחרי זה עבר לידי ואמר לי לזוז, נסענו אחרי שתי דקות

לא אמר שנתן לי דוח ואל כלום, הגיע בדואר רשום,

מה כדאי לעשות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוח, איזה דו"ח מגעיל.

לא בקיא גדול, אבל אם מדובר בסמל סעיף 5944 אפשר אולי לטעון כי רק עמדת ולא חנית. במקומות בהם המחוקק במפורש רוצה שלא יעמדו, כתוב לא יעמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכניסה לחצר מותרת עצירה בלבד וגם היא לשם העלאה והורדה של נוסע.

עמידה - הגדרתה = עצירה למספר דקות בהם אתה ברכב או בקרבתו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל זה נאמר כשר אבל מסריח. הדו"ח מן הסתם חוקי, ואין טעם ללכת לבית משפט כי זה רק יעלה עוד זמן וכסף. הטענה היחידה שאפשר יהיה לטעון בבית המשפט היא לגבי שיקול הדעת של הפקח אבל העובדה היא שהרכב עמד במקום אסור. נכון שהוא יכול היה לבקש מהנהג להזיז את הרכב ולהודיע לו שאם הוא לא מזיז אותו, הוא מקבל דו"ח. השאלה אם השופט יהיה שרירותי. זה 50:50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו עיר מדובר?

קרית מוצקין רחוב רנ"ס

הפקח צילם את הרכב/כתב בטלפון . לא נתן לי דו"ח ביד רק הודיע לי שנתן לי דו"ח. ביררתי עם מישהו שגר שם והעירייה נתנה לתושבי הרחוב אפשרות לצלם רכבים שמפריעים להם ולשלוח את התמונות למוקד העירוני לצורך מתן דו"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סימון מעטפה על הכביש= תמרור 820. אסורה עצירה. קנס 250 ש"ח. דו"ח חוקי לחלוטין. וממש לא מסריח, כפי שהוגדר כאן מקודם. DON"T DO THE CRIME IF YOU CAN"T DO THE TIME

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...