Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת AUX או UBS לרכב שאין לו הכנה

Y Jutaru
שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי שאלה קטנה. ברשותי פולקסווגן פולו שנת 2011 (ידנית, דגם trendline 1.4). הרכב מצויין מכנית, אבל מערכת השמע בסיסית מאוד, ואין לה לא AUX ולא USB (שלא נדבר על זה שאין שליטה מההגה על כלום). האופציה היחידה מעבר לרדיו היא דיסקים. זן נכחד.

ליד ידית ההילוכים יש שני מלבנים שחורים קטנים שבדגמים חדשים יותר בהם יש USB ו - AUX. אצלי אין. מקצת קריאה באינטרנט הבנתי שמערכת השמע כלל לא תומכת ב - AUX ובטח לא ב - USB, ולכן רכישה של שקע כזה באינטרנט וחיבור למערכת לא יעזור.

רציתי לשאול האם מישהו יודע מה כן אפשר לעשות במקרה כזה ?

האם האופציה היחידה היא ללכת למוסך מורשה של היצרן, ולהחליף את המערכת במערכת שמע חדשה בעלות של אלפי שקלים, או שיש אלטרנטיבה אחרת ? מבחינתי אפשרות חיבור של נגן חיצוני תהיה מספקת. רק להיפטר מהדיסקים הישנים האלה.

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מורשה זו ממש לא הכתובת. יש בישראל לא מעט חנויות בהם ניתן לרכוש ולהתקין מערכות סאונד שמתאימות לרכב, כולל מקוריות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שחשבתי על מוסך מורשה היא שאני חושש שמערכת "כללית", גם של חברות ידועות, לא תתאים בדיוק לדשבורד. אני אצטרך מערכת שגודלה הפיסי הוא אחד לאחד כמו הנוכחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שחשבתי על מוסך מורשה היא שאני חושש שמערכת "כללית", גם של חברות ידועות, לא תתאים בדיוק לדשבורד. אני אצטרך מערכת שגודלה הפיסי הוא אחד לאחד כמו הנוכחית.

יש מקומות שייבאו ויתקינו לך מערכת מקורית.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את האופציה של יאטור. מוסיף לך USB+AUX + צ'יינג'ר דיגיטלי ("דיסקים" שהם בעצם תיקיות על כרטיס SD).

אתה צריך לשלוף את המערכת, ולראות איזה חיבור יש לך בצ'יינג'ר (8 או 12 פין) ולהזמין משהו כזה. (לוודא היטב התאמה!)

מתחבר מאחור למערכת המקורית, לחיבור הצ'יינג'ר שלה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...