Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי איוניק חדשה - יש הנחות סוף שנה? כדאי?

Miss ziggy
שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליתר דיוק, יונדאי איוניק חדשה.

הייתי רוצה לדעת מה כדאי לבקש לדרוש וכו׳ על מנת לקבל את העסקה המשתלמת ביותר בחברה. נאמר לי בחברה שיש מבצעים של סוף שנה, ואני יכולה לקבל את אותם המבצעים גם אם ארצה לקבל את האוטו בינואר, וזאת תחשב שנה חדשה, היתכן? האם זה משמעותי וכדאי אכן לחכות?

כמו כן, ראיתי תחקיר על כך שהרבה פעמים נותנים לך רכבים שישבו בנמל כמעט שנה (ואפילו יותר), איך אני יכולה להימנע מכך ולוודא שהרכב שיינתן לי יהיה אכן בייצורהשל השנה הנוכחית ולא יישב חודשים רבים.

שאלה נוספת, יש לי רכב יונדאי איי 10 לטרייד אין, מחשבות בעניין זה...?

אשמח להארות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לגיא, לא חראם על הכסף שהולך למיסים? ליבואן העושק? ואחרי זה עוד בוכים שעושקים אותנו.

לדעתי תלכי על עסקת 0 ק"מ, האוטו הזה גם מצוי בליסינג ככה שבמכירה שלך העתידית יהיה לך קשה מה שיגרום גם להורדת מחירים, והמשחק של החודשים שאת עושה לא כזה משמעותי.

תחשבי שכשאת תרצי למכור יהייו עוד 500 מכוניות בלוחות מחברות ליסינג שיציעו אחריות\שקיפות\השבחה, מה שאת לא תוכלי להציע ואז בתור קונה פוטנציאלי לדעתי יותר יקרוץ לו החברות ליסינג, במיוחד שהאיוניק זה לא איזה רכב מיוחד.

עריכה אחרונה על ידי AloniM3
לשון זכר.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליתר דיוק, יונדאי איוניק חדשה.

הייתי רוצה לדעת מה כדאי לבקש לדרוש וכו׳ על מנת לקבל את העסקה המשתלמת ביותר בחברה. נאמר לי בחברה שיש מבצעים של סוף שנה, ואני יכולה לקבל את אותם המבצעים גם אם ארצה לקבל את האוטו בינואר, וזאת תחשב שנה חדשה, היתכן? האם זה משמעותי וכדאי אכן לחכות?

משמעותי מעוד מבחינת המחירון ביום שתרצי למכור. ושלא ינסו למכור לך את עניין חודשי העלייה כי אף אחד בארץ לא מתייחס לזה.

כמו כן, ראיתי תחקיר על כך שהרבה פעמים נותנים לך רכבים שישבו בנמל כמעט שנה (ואפילו יותר), איך אני יכולה להימנע מכך ולוודא שהרכב שיינתן לי יהיה אכן בייצורהשל השנה הנוכחית ולא יישב חודשים רבים.

הדרך היחידה היא לשאול איזה צבע אין במלאי ולהזמין אותו, כך בוודאות כשיגיע משלוח חדש תקבלי רכב "חדש", אחרת את תקבלי רכב שעמד עד שנה בנמל (מעל שנה הם חייבים להעביר אותו על שמם)

שאלה נוספת, יש לי רכב יונדאי איי 10 לטרייד אין, מחשבות בעניין זה...?

לא יתנו לך גם מבצע וגם מחיר טוב (אלא אם כן יש להם ממש הנחות מטורפות ועדיין לא תקבלי את מלוא ההנחה).

איזו שנה הI10? אם מדובר ברכב שהשווי שלו עד 30-40 אלף ש"ח ואין לך בעיה לחכות עד שתמכרי (או לחילופין, מחיר הI10 הוא לא פקטור בקנית החדש) אז תנסי למכור לבד ולהנות ממלוא ההנחה שיונדאי מציאים. כל אופציה אחרת היא בעצם לעשות טרייד אין ולהפסיק כמה אלפים טובים על הI10

בהצלחה

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- עדיף להעלות ב-2018 אם ניתן.

- עדיף למכור לבד ולא לעשות טרייד-אין כי גם תקבלי יותר כסף במכירה, וגם הנכונות לת הנחה תהיה גבוהה יותר.

- יונדאי איוניק הוא אחד הדגמים הנמכרים ביותר ב2017 - אין סכנה שימכרו לך "מלאי ישן"

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...