Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים? רמקולים מוגברים? סביב 1500 שח

Talgaz
שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה308 עכשיו במחיר מגוחך באמזון, עם משלוח בכמעט חינם (130$ לעומת 300$ עבור ה305).

אני קצת מתפתה. זה יוצא כולל משלוח (ונמכר ע"י אמזון, אז אם אני לא טועה זה כולל כבר מסים) 333$.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אוסיף משהו קטן שחוויתי על עצמי שעלה לי בעצבים וגם בסכום נחמד של כסף. חובה לשמוע את הרמקול בבית. כל מה שנשמע בחנות טוב, נשמע שונה לגמרי בבית.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותש

אמזון ארהב, מוכרים רמקול PRESONUS ERIS E5 מוגבר במחיר של 180$ כולל משלוח עד הבית. (מחירם של שניים כאלו זול יותר ממחירו של JBL LSR305 אחד !)

וופר 5" , טוויטר 1" , קיבל ביקורות מעולות.

שנים כאלו ב 360$ עד הבית. נראית עסקה מעולה. ראה כאן

מותאם ל 220V

עופר ואייל- אתם מכירים את אלו ? 1800 שח לזוג בארץ.

עריכה אחרונה על ידי לוקי2

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין.

יש בארץ:

http://www.next-pro.co.il/product/%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99-presonus-eris-e5?gclid=Cj0KCQiAus_QBRDgARIsAIRGNGhGH2sGuwu3DhCW7H6y6TN-HNKY4OQHutxdVvB3yNOicIjIB7GzZf0aAn9YEALw_wcB

האפשרות לשחק עם הסאונד גם מאוד אטרקטיבית.

שווה לבדוק.

נ.ב. נכנסתי קצת ל-gearslutz, והקונצנזוס הוא... קח LSR305 (ממי שיש לו/שמע את שניהם).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותש

אמזון ארהב, מוכרים רמקול PRESONUS ERIS E5 מוגבר במחיר של 180$ כולל משלוח עד הבית. (מחירם של שניים כאלו זול יותר ממחירו של JBL LSR305 אחד !)

וופר 5" , טוויטר 1" , קיבל ביקורות מעולות.

שנים כאלו ב 360$ עד הבית. נראית עסקה מעולה. ראה כאן

מותאם ל 220V

עופר ואייל- אתם מכירים את אלו ? 1800 שח לזוג בארץ.

הופה מישהו התחיל לגלות את אמזון .

יש שוני בין ה 305 E5 טווטיר וכו' לא אוכל לך את הראש בכל מיני מינוחים.

התיאור הכי טוב שעולה לי לראש.

ה E5 מכונית מנהלים דיילי כזאת , ה 305 מכונית שרירים שבא לך להתחרע איתה.

אגב לוקי 2 רמקולים דומים אבל ככ שונים.

נעשה לך מבחן. כולם אגב מוזמנים לנסות (כן צריך חתימת הורים)

שים אוזניות ,קח דף ועט תנסה לגלול את המסך כך שלא תראה איזה דגם מנגן שיראו רק את הטיימליין וכל פעם שאהבת את מה ששמעת יותר תרשום באיזה שניה זה היה. איכות קצת קקה אבל יש שוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת באמתחתי :

בעוד מספר ימים אקבל את כרטיס הקול. ואז אבטל את כרטיס הקול הפנימי של הלפטופ, כך שהמוניטורים יחוברו לכרטיס הקול החיצוני.

חשקה נפשי במיני מיקסר חביב וקטן שמחירו אינו עולה על 100 דולר. יש לא מעט כאלו.

והנה השאלה : האם חיבור מיקסר קטן אחרי כרטיס הקול, יוריד מאיכות השמע ?

תודה

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים אוזניות ,קח דף ועט תנסה לגלול את המסך כך שלא תראה איזה דגם מנגן שיראו רק את הטיימליין וכל פעם שאהבת את מה ששמעת יותר תרשום באיזה שניה זה היה. איכות קצת קקה אבל יש שוני.

משמיעה דרך ה M50x שלי, ה KRK לוקחים, כשה JBL אחריהם.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ!

המגבר המפורסם מתחילת השרשור מתחיל להמאס עלי.

הווליום בין הערוצים לא מאוזן (שמאל חזק, ימין חלש), ניסיתי לשחק עם מגעים ללא הצלחה.

קצת נמאס לי כבר ופשוט בא לי משהו שיעבוד.

עכשיו ההתלבטות הפכה להיות אחרת - להחליף מגבר או לקנות JBL LSR308?

(שמעתי את הרמקולים ומאוד התרשמתי. בחדר האזנה של כלי זמר, כולל השוואה ל305. ה-8 היו משמעותית יותר לטעמי. אני קצת מפחד שבווליום נמוך שסביר לשמיעה ביתית הם לא ייפתחו כמו שצריך ויישמעו מתים, אני אולי אעשה עוד סיבוב שמיעה שלהם).

זוג יעלה בערך 2.5-3K בארץ. אני כמובן יכול למצוא מגבר סטריאו בהרבה פחות כסף. (לא התעמקתי בתחום, הבנתי שזה אמור להיות אחלה).

(מזכיר שיש לי זוג רמקולים ענטיקה שאני אוהב, אבל הם כבר לא במצב מדהים)

לא מבין איך אני אמור לבחור בלי לעשות השוואה ישירה :shock:

הקשיים הקיומיים שאנחנו מתמודדים איתם זה זוועה.

מה לדעתכם עדיף? יש איזו דרך כן להשוות?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להסתכל על זה ככה:

רמקול מוגבר יעבוד מעולה גם עם מגבר רגיל (בעתיד, אם תרצה)

או מגבר רב-ערוצי (אם החלטת להשתגע על קולנוע וכיו״ב).

אם יש לך סט-אפ פשוט עם מקור יחיד, לך על המוגברים. הם לא מגבילים אותך בשום שדרוג עתידי.

לגבי אי-היכולת לבצע השוואה מושלמת וישירה - נו, העולם לא מושלם. נהנית? קנה. כך או כך,

אתה תשכח מהר מאוד מהנוסטלגיה של ה-nad, העולם התקדם מאז.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הווליום בין הערוצים לא מאוזן (שמאל חזק, ימין חלש), ניסיתי לשחק עם מגעים ללא הצלחה.?

מחלה מוכרת.

(שמעתי את הרמקולים ומאוד התרשמתי. בחדר האזנה של כלי זמר, כולל השוואה ל305. ה-8 היו משמעותית יותר לטעמי. אני קצת מפחד שבווליום נמוך שסביר לשמיעה ביתית הם לא ייפתחו כמו שצריך ויישמעו מתים, אני אולי אעשה עוד סיבוב שמיעה שלהם).

הם נשמעים סבבה בווליום סביר/ביתי. אחרי הכל אלו מונטורים mid-field. ואל תשכח, יש להם שליטה בעוצמת הבאס והמיד.

עם זאת, ווליום נמוך ממש זו תמיד בעיה (השמיעה שלנו איננה לינארית ביחס בין התדרים, רמקול הוא כן...), ככה שאי אפשר לקבל מקסימום מידע ותחושה בווליום נמוך. הבאס הולך. תוסיף יותר באס... (יענו Loudness). תאבד איזון. זה השלב שעוברים לאוזניות.

לא מבין איך אני אמור לבחור בלי לעשות השוואה ישירה :shock:

מאוד מאוד בעייתי, אבל לנחמך, גם השוואה זה לא כלי מדוייק. בני אדם זה כלי מדידה מאוד לא מדוייק עם זיכרון מאוד מוטה. יכול להיות שרמקול שיישמע לך עדיף בבדיקה ישירה, יישמע לך פחות מתאים בטווח הארוך. מאוד קשה לדייק בבחינה שמיעתית, אם אתה לא מיומן.

שאלתי מוכר בחנות יין על יין חדש שהגיע, אם הוא אוהב אותו. ענה: בפעם הראשונה שטעמתי, כן. בשנייה, לא. בשלישית, כן...

אודיו זה אותו הדבר. החושים שלנו מאוד רגישים לניואנסים, אבל אנחנו מאוד גרועים בלבודד אותם ממכלול התחושות שלנו למשהו זכיר ומדיד.

אני חסיד של ה-JBL, ככה שמבחינתי התשובה ברורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רמקולים מוגברים לא מחייבים שימוש ב-Pre Out?

אם כן אז הם לא יעבדו עם כל מגבר.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך מגבר, צריך רק פרה... או יותר טוב, מחשב כמקור עם כרטיס קול עם יציאת פרה או DAC עם כניסת USB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...