Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך המשטרה יודעים מספר של בעל הרכב?

klasa
שימו לב! השרשור הזה בן 2316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

רציתי לדעת איך המשטרה יודעים את מספר הנייד של בעל הרכב ? דרך הפוליסת ביטוח?

היה לי מקרה שחניתי בחניה מסויימת ועשו שם עבודות והיו צריכים להזיז את הרכב

ופשוט יצרו איתי קשר מהמשטרה

הם יודעים של כל אחד ?..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסוף המשטרתי ניתן למצוא טלפון או מספר סלולר, באם לא מעודכן ניתן להגיע לבני משפחה ולבקש את המספר המעודכן שלך. יש בעיה באיתור בעל רכב שקיבל רכב מחברה בליסינג שם יותר מורכב ,אבל גם שם ניתן להגיע למספר הטלפון שלך דרך קצין רכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם אחלה טאבלת שפשוט מכניסים שם שם/נייד/מס' רכב/ מה שאתה לא רוצה, ויוצא להם הכל אחי, זה משטרה, ראיתי את זה כי גם חניתי, ומישהו "חכם" חסם אותי בלי בושה, ואז הגיע ניידת למקום כי ה "בחור טוב לב" הזה, לא ענה לנייד שלו כמעט שעה...

קיצר, הייתי ליד השוטר וראיתי הכל, אחלה של טבלאת באמת.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאגר שאליו ניגשים מהטאבלט או ממחשב משטרתי ישנו מידע רב שנשאב מכמה מקומות, חלק מהמידע הינו מספר טלפון. לפעמים המספר לא עדכני או לא מוזן ואז לרוב פונים לקרובי משפחה שישיגו את בעל הרכב.

בהחלט עוזר בשימוש יום יומי, מפחית כאב ראש לשוטרים ולבעלי הרכב, הרבה פעמים ישנה עדיפות גם לבקש מבעל רכב להזיז במיידי את הרכב מאשר לרשום דו''ח אבל זה כבר תלוי בשוטר או במדיניות פיקודית.

במקרה שהקבלן לא סגר את החניה מראש ודאג שלא יחנו בה המשטרה רק מסייעת לקבלן כרצון טוב אך אם חנית כחוק לרוב זה רצון טוב שלך להזיז את הרכב. במקרים כאלה לרוב מסבירים לקבלן שזה תלוי בבעלים ושהם לא חייבים, בכל מצב כל מקרה לגופו. בכל מצב לא הייתי רוצה שיעבדו עם כלים כבדים ליד הרכב שלי.

עריכה אחרונה על ידי system_x

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר 5 או 6 שנים משטרה מוודא מספר טלפון שלך במהלך בדיקת מסמכים שגרתית. בהתחלה לא הבנתי למה ושאלתי ואז בדיוק הסבירו לי שזה כדי לאתר בעל הרכב. הצורך היה בעת פעולות חרום כמו פיגועים וכדומה. אבל גם בשגרה הם משתמשים בזה. מאוד יעיל אם חונים לך בחניה פרטית. אם לא מוצאים את בעל הרכב שולחים ניידת ודופקים קנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אי פעם הגשת תלונה, התקשרת למשטרה או בדקו לך ניירות המספר שלך מופיע. נדיר מאוד אבל קיימים אנשים שלא מאתרים את הטלפון שלהם.

עריכה: זה לא קשור לעל שם מי רשום הרכב. אצלי הרכב והטלפון רשומים על שם העבודה (על שתי חברות שונות) ומגיעים אליי גם עם הרכב של אשתי שרשום על שמה וגם עם הרכב שלי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה מקליד רכב במסופון משטרתי, ישר עולה פרטים על בעל הרכב, כתובת של בעל הרכב והאם הרכב עם רשיונות בתוקף.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסוף המשטרתי ניתן למצוא טלפון או מספר סלולר, באם לא מעודכן ניתן להגיע לבני משפחה ולבקש את המספר המעודכן שלך. יש בעיה באיתור בעל רכב שקיבל רכב מחברה בליסינג שם יותר מורכב ,אבל גם שם ניתן להגיע למספר הטלפון שלך דרך קצין רכב שלך.

יש להם אחלה טאבלת שפשוט מכניסים שם שם/נייד/מס' רכב/ מה שאתה לא רוצה, ויוצא להם הכל אחי, זה משטרה, ראיתי את זה כי גם חניתי, ומישהו "חכם" חסם אותי בלי בושה, ואז הגיע ניידת למקום כי ה "בחור טוב לב" הזה, לא ענה לנייד שלו כמעט שעה...

קיצר, הייתי ליד השוטר וראיתי הכל, אחלה של טבלאת באמת.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

במאגר שאליו ניגשים מהטאבלט או ממחשב משטרתי ישנו מידע רב שנשאב מכמה מקומות, חלק מהמידע הינו מספר טלפון. לפעמים המספר לא עדכני או לא מוזן ואז לרוב פונים לקרובי משפחה שישיגו את בעל הרכב.

בהחלט עוזר בשימוש יום יומי, מפחית כאב ראש לשוטרים ולבעלי הרכב, הרבה פעמים ישנה עדיפות גם לבקש מבעל רכב להזיז במיידי את הרכב מאשר לרשום דו''ח אבל זה כבר תלוי בשוטר או במדיניות פיקודית.

במקרה שהקבלן לא סגר את החניה מראש ודאג שלא יחנו בה המשטרה רק מסייעת לקבלן כרצון טוב אך אם חנית כחוק לרוב זה רצון טוב שלך להזיז את הרכב. במקרים כאלה לרוב מסבירים לקבלן שזה תלוי בבעלים ושהם לא חייבים, בכל מצב כל מקרה לגופו. בכל מצב לא הייתי רוצה שיעבדו עם כלים כבדים ליד הרכב שלי.

כבר 5 או 6 שנים משטרה מוודא מספר טלפון שלך במהלך בדיקת מסמכים שגרתית. בהתחלה לא הבנתי למה ושאלתי ואז בדיוק הסבירו לי שזה כדי לאתר בעל הרכב. הצורך היה בעת פעולות חרום כמו פיגועים וכדומה. אבל גם בשגרה הם משתמשים בזה. מאוד יעיל אם חונים לך בחניה פרטית. אם לא מוצאים את בעל הרכב שולחים ניידת ודופקים קנס.

אם אי פעם הגשת תלונה, התקשרת למשטרה או בדקו לך ניירות המספר שלך מופיע. נדיר מאוד אבל קיימים אנשים שלא מאתרים את הטלפון שלהם.

עריכה: זה לא קשור לעל שם מי רשום הרכב. אצלי הרכב והטלפון רשומים על שם העבודה (על שתי חברות שונות) ומגיעים אליי גם עם הרכב של אשתי שרשום על שמה וגם עם הרכב שלי.

כל זה לא מדוייק.

לשוטרים לא מופיע במסוף מספר טלפון. הם צריכים לפנות למשל"ט על מנת לקבל טלפון. איך זה עובד? כל מספר שפניתם איתו למשטרה - בין אם חיוג ל-100 ובין אם חייגתם לתחנת משטרה, יירשם במאגר. במקרים חריגים הם יפנו לקבלת המספר מחברות הסלולר/בזק. אותו כנ"ל לגבי דו"Jות - מעדכנים דרכם את המערכת.

גם במסוף של היום, מסוף חדש ונוח (עאלק) אין אופציה לקבלת מספר טלפון. יש את כל הפרטים, חוץ ממספר טלפון. הכל, אבל הכל. אפילו אילו רכבים היו לכם בעבר. בעבר הרחוק. הרכב הראשון שלכם מגיל 17.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה לא מדוייק.

לשוטרים לא מופיע במסוף מספר טלפון. הם צריכים לפנות למשל"ט על מנת לקבל טלפון. איך זה עובד? כל מספר שפניתם איתו למשטרה - בין אם חיוג ל-100 ובין אם חייגתם לתחנת משטרה, יירשם במאגר. במקרים חריגים הם יפנו לקבלת המספר מחברות הסלולר/בזק. אותו כנ"ל לגבי דו"Jות - מעדכנים דרכם את המערכת.

גם במסוף של היום, מסוף חדש ונוח (עאלק) אין אופציה לקבלת מספר טלפון. יש את כל הפרטים, חוץ ממספר טלפון. הכל, אבל הכל. אפילו אילו רכבים היו לכם בעבר. בעבר הרחוק. הרכב הראשון שלכם מגיל 17.

בתור אחד שהיה נגיש למערכת הזאת בזמנו אתה טועה, רשום להם מספר טלפון ואפילו מספרים ישנים שלך.

במקרים חריגים אני זוכר שהיינו מתקשרים ל-144 אבל אני לא זוכר שהמוקד התעסק עם זה (הוא פשוט עסוק בדברים אחרים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעבדתי בתחנת דלק, ואני התבלבתי עם העודף (כתוצאה מכך, היו לי פחות כסף בקופה), נדרשתי להגיע לתחנת המשטרה ולאתר את הבן אדם ולבקש ממנו להחזיר את העודף (סכום של 190 ש"ח).

הגעתי לתחנה, הם ידעו לאתר את שם הבחור, אבל לא היה להם את המספר הטלפון. נדרשתי לטלפן ל-144.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה נגיש למערכת הזאת בזמנו אתה טועה, רשום להם מספר טלפון ואפילו מספרים ישנים שלך.

במקרים חריגים אני זוכר שהיינו מתקשרים ל-144 אבל אני לא זוכר שהמוקד התעסק עם זה (הוא פשוט עסוק בדברים אחרים).

למשל"ט לא לניידות.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...